All Right Pro opinie i cennik

All Right Pro to platforma do nauki języka angielskiego online, dla dorosłych. Możesz uczyć się angielskiego o każdej porze i w każdym miejscu! Marzysz o uzyskaniu certyfikatu? Wystarczy, że wybierzesz odpowiedni kurs, który przygotuje cię do egzaminu. A wszystko to, w dowolnym dla ciebie czasie.

Nie musisz mieć komputera, ani laptopa – wystarczy smartfon i dostęp do internetu. Lekcje można powtarzać zawsze wtedy kiedy ma się ochotę, bo zawsze dostępne są na dedykowanej do nauki innowacyjnej platformie internetowej. Interaktywne ćwiczenia zapewniają rozwój i podnoszą poziom języka. Czasami wręcz nie możesz się od nich oderwać! Zgrywalizowane materiały to coś, w czym All Right Pro jest naprawdę dobre. Tego typu aktywności ułatwiają przyswajanie materiału. A dla praktykowania języka szkoła oferuje coś naprawdę wyjątkowego – kluby konwersacyjne.
All Right ProPodstawowe informacje
Ocena
LogoAllRight pro
LokalizacjaSzkoła online
Strona wwwAllrightpro.com
EgzaminyRóżne kursy
CenaOd 58 zł za lekcję

Platforma nauki angielskiego All Right Pro

Platforma sprawia, że nie potrzebujesz korzystać z papierowych wersji podręczników oraz zeszytów. Każda lekcja zawiera w sobie fragment podręcznika oraz pakiet ćwiczeń. Na platformie posiadasz własne konto, które umożliwia ci bezpośredni kontakt z nauczycielem oraz lektorem. To doskonałe narzędzie, za pośrednictwem którego możesz śledzić swoje postępy w nauce. Platforma jest tak skonstruowana, abyś mógł korzystać z niej zarówno z laptopa, jak i ze smartfona. Jeśli nie jesteś przekonany, czy taka forma nauki jest dla ciebie, szkoła oferuje darmową lekcję próbną.

Co oferują kursy angielskiego All Right Pro?

 1. Lekcje indywidualne z nauczycielem
 2. Innowacyjną platformę do nauki
 3. Kluby konwersacyjne z angielskiego, które wspierają praktyczną naukę języka

All Right Pro inne produkty

Baza nauczycieli w All Right Pro jest imponująca. Liczy ponad 900 lektorów i nauczycieli języka. Każdy z nich ma doświadczenie pedagogiczne oraz międzynarodowy certyfikat TOEFL. Nauczyciele pochodzą z różnych części świata. Zawsze, nawet w trakcie trwania kursu, możesz zmienić lektora – na takiego, który podziela twoje zainteresowania. 

Szkoła jest obecna na rynku od ponad 13 lat, a ok. 70% studentów dołącza do nas na podstawie polecenia i rekomendacji ze strony innych uczniów. 20 całkowicie autorskich programów szkoleniowych, buduje prestiż szkoły.

All Right Pro - metody nauki

Lektorzy wykorzystują do nauki na platformie All Right Pro metodykę komunikatywną, opartą na programach Oxford i Cambridge. Ta metodologia jest wykorzystywana w najbardziej prestiżowych placówkach do nauki angielskiego na świecie.

Rodzaj kursu dobierany jest indywidualnie do kursanta. All Right Pro oferuje kursy na każdym poziomie – od Begginer+Elementary , Intermediate, Advanced do Proficient. Warto zwrócić uwagę na kursy specjalistyczne dedykowane różnym zawodom. Kursy biznes, jurisprudence, sprzedaż, finanse, marketing oraz IT. Istnieje spora szansa, że nawet najbardziej wymagający kursant znajdzie opcję dla siebie.

Jak wygląda lekcja w szkole All Right Pro?

„Niezależnie od rodzaju kursu, każda lekcja ma określoną strukturę. Składa się z elementów, takich jak: gramatyka, sprawdzanie wiedzy, dyskusja, nauka nowych słówek oraz słuchanie. Każda lekcja zawiera dedykowane materiały oraz fragment książki. Jeśli nie możesz uczestniczyć w lekcji, wystarczy że poinformujesz o tym 12h przed planowaną lekcją. Średnia długość kursu, zakończonego uzyskaniem certyfikatu to 50 lekcji. „

All Right Pro Promocje

Dla nowych studentów szkoła oferuje darmową lekcję próbną oraz 15% zniżki. Lekcja próbna odbywa się w dogodnym dla studenta terminie i wystarczy zapisać się na nią na stronie szkoły. Lektor sprawdzi poziom zaawansowania języka i dobierze odpowiedni rodzaj kursu. Kursant może wybrać nauczyciela, według uznania, podzielającego jego zainteresowania, z dowolnej części świata.
All Right Pro

Opis szkoły

All Right Pro to platforma do nauki języka angielskiego dla dorosłych. To interesujące lekcje indywidualne z lektorem, które odbywają się na dedykowanej platformie oraz kluby konwersacyjne online dla praktykowania języka. Metoda, którą wykorzystują lektorzy w All Right Pro została oparta o programy nauczania Oxford i Cambridge. 

Overall
4,1
 • Oferta szkoły
 • Kadra lektorów
 • Wielkość grup
 • Cena kursu
Sending
User Review
2 (1 vote)
Comments Rating 0 (0 reviews)

Pros

 • 900 lektorów z różnych krajów
 • kluby konwersacyjne online
 • darmowa lekcja 

Cons

tylko online

2 comments

 1. Joanna Maria Reply

  Dzień dobry wszystkim. Zdecydowanie nie polecam tej szkoły, nawet nie wiem jak to zjawisko nazwać. Ktoś kto niby jest menagerem tej szkoły próbuje pisać po polsku , ale używa konstrukcji angielskiej i rosyjskiej jednocześnie, ma wyraźny problem z j. polskim, tylko niektóre wyrazy brzmią po polsku, niektóre nie maja podmiotów i brzmią obcesowo wręcz. Pisałam już do szkoły w tej sprawie, ale nie dostałam żadnej odpowiedzi. Mam wrażenie bardzo dużej bylejakości, jakiejś formy nonszalancji, naciągactwa.

 2. Katarzyna Reply

  Cześć! Nie lubię niczego polecać, bo każdy ma swoje zdanie na każdy temat. Ale tutaj nie mogę nie polecić Englishdom. Ci, którzy dopiero zaczynają naukę od podstaw lub chcą poprawić swój dotychczasowy poziom znajomości języka angielskiego, mogą śmiało zgłosić się do tej szkoły. To wygodne, że nie musisz nigdzie jechać, wszystkie zajęcia odbywają się za pośrednictwem łącza wideo. Możesz być w dowolnym miejscu na świecie i uczyć się języków obcych!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sending