All Right Pro opinie i cennik

All Right Pro to platforma do nauki języka angielskiego online. Możesz uczyć się angielskiego o każdej porze i w każdym miejscu! Marzysz o uzyskaniu certyfikatu? Wystarczy, że wybierzesz odpowiedni kurs, który przygotuje cię do egzaminu. A wszystko to, w dowolnym dla ciebie czasie. Nie musisz mieć nawet komputera, ani laptopa – wystarczy smartfon i dostęp do internetu. Lekcje można powtarzać zawsze kiedy się ma ochotę, bo znajdziemy je zawsze na dedykowanej do nauki platformie. Ćwiczenia są często w formie atrakcyjnych gier, co urozmaica naukę i robi ją atrakcyjniejszą. Bywa, że nie możesz się od niej oderwać! Grywalizacja to coś, w czym All Right jest naprawdę dobre

All Right ProPodstawowe informacje
Ocena
LogoAllRight pro
LokalizacjaSzkoła online
Strona wwwAllrightpro.com
EgzaminyRóżne kursy
CenaOd 58 zł za lekcję
Platforma powoduje, że nie potrzebujesz korzystać z papierowych wersji podręczników oraz zeszytów. Każda lekcja zawiera w sobie fragment podręcznika oraz pakiet ćwiczeń. Posiadasz własne konto na platformie, które umożliwia ci bezpośredni kontakt z nauczycielem oraz lektorem. To doskonałe narzędzie, za pośrednictwem którego możesz śledzić swoje postępy w nauce. Platforma jest tak skonstruowana, abyś mógł korzystać z niej z poziomu smartfona. Jeśli nie jesteś przekonany, czy taka forma nauki jest dla ciebie, szkołą oferuje darmową lekcję próbną.

Co oferują kursy angielskiego All Right Pro?

  1. Lekcje indywidualne z nauczycielem
  2. Innowacyjną platformę do nauki
  3. Kluby konwersacyjne z angielskiego, które wspierają praktyczną naukę języka

All Right inne produkty

Baza nauczycieli w All Right Pro jest imponująca. Mają ponad 900 lektorów i nauczycieli języka. Każdy z nich ma doświadczenie pedagogiczne oraz międzynarodowy certyfikat TOEFL. Nauczyciele pochodzą z różnych części świata. Zawsze, możesz zmienić lektora – w każdeh części trwania kursu.

Ponad 13 lat szkoła jest obecna na rynku, a ok. 70% studentów dołącza na podstawie polecenia i rekomendacji ze strony innych uczniów. 20 programów szkoleniowych, całkowicie autorskich buduje prestiż szkoły.

All Right Pro - metody nauki

Lektorzy wykorzystują do nauki na platformie All Right Pro metodę komunikatywną, opartą na programach Oxford i Cambridge. Ta metodologia jest wykorzystywana w najbardziej prestiżowych placówkach do nauki angielskiego na świecie.

Rodzaj kursu dobierany jest indywidualnie do kursanta. All Right Pro oferuje kursy na każdym poziomie – od Begginer/Elementary do Proficient. Nowością są kursy specjalistyczne dedykowane różnym zawodom. Kursy biznesowe, prawnicze, sprzedaży, finansowe, negocjacyjne, marketingowe oraz IT. Jest spora szansa, że nawet najbardziej wymagający student znajdzie opcję dla siebie.

Jak wygląda lekcja w szkole All Right Pro?

Lekcja skonstruowana jest z pewnych kluczowych elementów, których kolejność uczeń może sobie sam ustawiać. To elementy takie jak: dyskusja, gramatyka, nauka nowych słówek, słuchanie oraz sprawdzenie wiedzy. Średnia długość kursu, zakończonego uzyskaniem certyfikatu to 50 lekcji. Odwołać lekcję możesz 12h przed, jeśli wiesz, że nie dasz rady uczestniczyć.

All Right Pro Promocje

Dla nowych kursantów szkoła oferuje darmową lekcję próbną oraz 15% zniżki. Lekcja próbna odbywa się w dogodnym dla ucznia terminie i wystarczy się na nią zgłosić przez stronę szkoły. Nauczyciel sprawdzi poziom zaawansowania języka i dobierze odpowiedni rodzaj kursu.

1 Comment

  1. Katarzyna Reply

    Cześć! Nie lubię niczego polecać, bo każdy ma swoje zdanie na każdy temat. Ale tutaj nie mogę nie polecić Englishdom. Ci, którzy dopiero zaczynają naukę od podstaw lub chcą poprawić swój dotychczasowy poziom znajomości języka angielskiego, mogą śmiało zgłosić się do tej szkoły. To wygodne, że nie musisz nigdzie jechać, wszystkie zajęcia odbywają się za pośrednictwem łącza wideo. Możesz być w dowolnym miejscu na świecie i uczyć się języków obcych!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *