All Right – szkoła dla dzieci opinie

AllRight szkoła angielskiego online

All Right szkoła angielskiego dla dzieci online - opinie

All Right to szkoła angielskiego dla dzieci od 4 lat. Jest to szkoła w której zajęcia dla najmłodszych odbywają się przez internet. Brzmi dziwnie? Niekoniecznie, wystarczy śledzić trendy parentingowe w sieci i w mediach społecznościowych, aby wiedzieć że nauka języka angielskiego na tablecie to coraz popularniejsza metoda nauki języka obcego, która potrafi być wygodna i efektywna. Angielski dla dzieci online? To bardzo dobry pomysł. 

All Right - nauka angielskiego online to same zalety

Nauka języka angielskiego online to bardzo atrakcyjna forma edukacji dla większości dzieci. Przyznajcie bowiem, które z nich nie lubi siedzieć przy tablecie? A jeśli już ma siedzieć, to czy nie lepiej, aby ten czas spożytkować na czymś, co zaprocentuje w dorosłym życiu? Wygoda jest taka, że po całym dniu w przedszkolu, czy szkole nie musimy dojeżdżać z dzieckiem do placówki, spędzając sporo czasu w aucie. Dziecko siada do nauki, kiedy jest wyspane, wypoczęte i gotowe do przyswajania wiedzy. Może być w domu, u babci, na wakacjach lub w każdym dowolnym miejscu, gdzie ma dostęp do wi-fi. Lekcje prowadzone są z lektorami anglojęzycznymi, najczęściej ze studentami z Anglii oraz USA – daje to możliwość nabycia lepszego akcentu i osłuchania się z “żywym” językiem.Zasady podstawowych zwrotów oraz nowe słownictwo jest tłumaczone przez nauczycieli polskojęzycznych, którzy mają doświadczenie w pracy z dziećmi. Na zajęciach nie ma nudy – nauczyciele czytają z dziećmi Harry’ego Pottera, grają w Minecrafta lub tworzą komiksy. Wszyscy nauczyciele są starannie wybierani i posiadają certyfikaty. 

 

Speaking Club w All Right - co to takiego?

Speaking Club to nic innego, jak możliwość poznania przez nasze dziecko rówieśników z Wielkiej Brytanii oraz USA. To bardzo dobre uzupełnienie nauki języka angielskiego. Speaking Club jest darmowy i odbywa się w weekendy oraz czasami w tygodniu, zgodnie z bieżącym grafikiem. Konwersacje są prowadzone na tematy, które ciekawią dzieci. To idealna forma nauki dla tych, którzy chcieliby przełamać bariery w mówieniu.Lekcje są prowadzone poprzez Skype w specjalnie utworzonej rozmowie grupowej. Grupy dyskusyjne są niewielkie, zazwyczaj jest w nich 6-7 osób.

All Right opinie o szkole

Sylwia: “Tosia zawsze zadziwiała mnie sprytem i inteligencją, ale ostatnio to jak dała czadu przy pierwszej lekcji angielskiego przeszło moje wyobrażenia! Powtarzała słowa, nazywała kolory, a przy tym świetnie się bawiła. (…) To co mnie zdziwiło, to niesamowite podejście do dzieci. Tosia na początku się wstydziła, ale potem się rozkręciła i było jej nawet smutno, że lekcja się skończyła”. Justyna “Nicola mogła wczoraj przetestować lekcję angielskiego online. (…) Była zachwycona, a nauczycielka z mega podejściem. Dodam tylko, że cała lekcja była po angielsku.”

All Right szkoła online dla dzieci - jak wyglądają zajęcia?

Najważniejsza jest zabawa i ruch. Dzieci przez zabawę, piosenki rymowanki i metodę reagowania całym ciałem (TPR) zanurzają się w języku i szybko go łapią. Lekcja trwa nie dłużej niż 30 min, dlatego też oczy dzieci nie będą zbyt długo narażone na kontakt z monitorem. Każda lekcja jest dostosowana do poziomu dziecka oraz jego zainteresowań. Podczas zajęć są czytane książki typu “Harry Potter” układa lego lub dyskutuje na temat Minecrafta. Każdy kto ma dziecko, wie jak błyskawicznie idzie nauka języka, jeśli jest połączona z pasjami dziecka. Jeśli przerabiany materiał się dziecku podoba, wówczas nauka języka obcego przychodzi sprawnie i łatwo.

All Right - cennik

Ceny w tej szkole językowej możemy uznać za umiarkowane. Cena lekcji angielskiego z polskim lektorem, doświadczonym w pracy z dziećmi wynosi 24 zł za lekcję. Lekcja z lektorem „near native” to koszt od 33 zł za zajęcia. Jest to lektor z innego kraju niż Polska, ale nie kraju anglojęzycznego.

Cena lekcji z typowym native speaker to już koszt od 71 zł w górę. Wszystkie wspomniane lekcje w tych cenach to zajęcia 25 minutowe.

All Right - pakiety

Lekcje indywidualne w tej szkole można wykupić w pakietach. Oczywiście, dzięki temu znajdziemy znaczące oszczędności. Szkoła proponuje następujące pakiety

 • Pakiet startowy – 4 lekcje na miesiąc w cenie 189 zł
 • Pakiet standardowy – 8 zajęć na miesiąc za 341 zł
 • Pakiet oszczędny – 12 lekcji w miesiącu za 455 zł
 • Pakiet optymalny – 16 lekcji za 531 zł
All Right angielski dla dzieci online

Nazwa szkoły: All Right Szkoła Języka Angielskiego Online

Opis: Szkoła Online

Autor: Jezykowaszkola.pl

Rodzaj kursu: online

Forma kursu: online

Czas kursu: PT8H

Płatność za kurs: Płatny

Cena lekcji od: 39,99

Waluta: PLN

Szkoła: All Right

Logo szkoły: AllRight

Opis szkoły

All Right Opinie

All Right to szkoła języka angielskiego dla dzieci od 4 lat. Jest to szkoła międzynarodowa, w której lekcje odbywają się online. Znaczy to, że najmłodsi mogą nabywać cenną wiedzę w dogodnych dla siebie godzinach oraz miejscu. Zajęcia są interaktywne i wykorzystywana jest w nich metoda Cambridge oraz technika TPR. Wygląda to tak, że dzieci uczą się angielskiego poprzez ruch i zabawę.

Overall
4,3
 • Oferta szkoły
 • Kadra lektorów
 • Wielkość grup
 • Cena kursu
Sending
User Review
3,33 (6 votes)
Comments Rating 4,72 (82 reviews)

Pros

 • Pierwsza lekcja bezpłatna
 • Lekcje są ciekawe i pomagają rozwijać zainteresowania dziecka
 • Dziecko uczy się kiedy chce 
 • Rodzina ma więcej czasu na spędzanie go razem (nie trzeba dojeżdżać na dodatkowe zajęcia po szkole)
 • Speaking Club za darmo

Cons

 • Potrzebne jest łącze wifi
 • Forma nauki online jest jeszcze nowością, niektórzy reagują sceptycznie

112 comments

 1. Sandra Reply

  Mój syn zawsze uczy się przez aplikację. Bardzo wygodne, ponieważ często jesteśmy w drodze. Zawsze działa poprawnie, dobrze widzimy i słyszymy lektora. jest też świetna gra do nauki nowych słów

 2. Adrianna Reply

  All Right

  W szkole pracujemy już rok, mamy dobrą politykę cenową, zawsze są ciekawe promocje i rabaty. Możesz przyprowadzić przyjaciela do szkoły i zdobyć 2 lekcje za darmo. Pracujemy z lektorem native speakerem, jest to bardzo efektywne.

 3. Anastasia Reply

  Radzę wszystkim

  Super szkoła, polecam wszystkim kolegom i znajomym z dziećmi. Nawet sama od niedawna mam zajęcia w tej szkołę. Podoba mi się podejście do nauki oraz platforma interaktywna.

 4. Sofia Reply

  All Right

  Moje dziecko ma zajęcia w szkołę All Right już 3 miesiące i widzę, że już znacznie lepiej umie po angielsku, w szkołę również bardziej śmiały. Będziemy kontynuować, polecamy razem z synem.

 5. Marta Reply

  Wykupiliśmy pakiet lekcji na 36 lekcji, jesteśmy bardzo zadowoleni, ponieważ z pakietu można korzystać przez 1 rok i możemy samodzielnie ułożyć plan nauki w dogodnym dla mnie i syna terminie. Bardzo skuteczna szkoła językowa!

 6. Maria Reply

  Szkoła języka angielskiego dla dzieci „All Right” jest doskonałym wyborem dla rodziców, którzy chcą zapewnić swoim dzieciom efektywne nauczanie języka angielskiego w przyjaznej i zabawnej atmosferze. Zajęcia są prowadzone w sposób interaktywny, wykorzystując różnorodne gry, piosenki i zabawy, czemu dzieci szybko przyswajają nowe słownictwo.

 7. Teresa Reply

  All Right

  Mój syn zawsze uczy się przez aplikację. Bardzo wygodna, ponieważ często jesteśmy w drodze. Zawsze działa poprawnie, dobrze widać i słyszymy lektora. jest też świetna gra do nauki nowych słów

 8. Hanna Reply

  Radzę wszystkim

  Bardzo dobra metoda nauczania języka angielskiego, w nauczaniu wykorzystywane są różne postacie z gier i kreskówek, mój syn zawsze dobrze się bawi na zajęciach i jest ciekawy.

 9. Adrianna Reply

  Radzę wszystkim

  Angielskiego uczymy się od ponad roku. Zaczęliśmy, gdy mieliśmy 4 lata. Chociaż wcześniej mała uczyła się osobnych słów i wszystko dobrze pamiętała. Widzę postępy w dziecku, najważniejsze, że nie ma strachu przed popełnianiem błędów i mówieniem. Podoba mi się, że Allright ma lekcje tematyczne, lekcje czytania. Jestem bardzo dumna z mojej córki! I ogromne podziękowania dla szkoły i naszego nauczyciela. I radzę ci zacząć studiować w Allright

 10. Marta Reply

  Radzę wszystkim

  Wykupiliśmy pakiet 72 lekcji, jest bardzo wygodny, ma czas użytkowania 2 lata, program robimy samodzielnie, nie jesteśmy związani konkretnymi dniami, polecam wszystkim tę szkołę, dobre ceny, sposób nauczania i profesjonalni nauczyciele, którzy znają się na pracy z dziećmi!

 11. Maria Reply

  All Right

  Kupiliśmy kurs letni. Pakiet obejmuje 24 lekcje, plus dostaliśmy niezły bonus, jeśli ukończymy lekcje w 3 miesiące, otrzymamy 5 bezpłatnych lekcji. Świetnie!

 12. Adrianna Reply

  All Right

  bardzo lubimy kluby konwersacyjne, idą jako bonus od szkoły do ​​każdego pakietu, robimy to od pół roku i jest zauważalny efekt

 13. Zuzanna Reply

  All Right

  Szkoła języka angielskiego dla dzieci „All Right” to doskonały wybór dla rodziców, którzy chcą zapewnić swoim dzieciom efektywną naukę języka angielskiego w przyjaznej i zabawnej atmosferze. Zajęcia prowadzone są w sposób interaktywny, z wykorzystaniem różnorodnych gier, piosenek i zabaw, dzięki czemu dzieci szybko przyswajają nowe słownictwo.

 14. Diana Reply

  W szkole mój syn bardzo słabo mówi po angielsku, więc doradzono nam pójście do All Right. Uczymy się dopiero 3 miesiące, ale już widzę duże postępy u mojej córki. Układa zdania, zadaje pytania, nie może się doczekać każdej lekcji ze swoim nauczycielem!

 15. Daria Reply

  All Right

  Wykupiliśmy pakiet lekcji na 72 lekcje. To bardzo wygodne, polecam wszystkim, cena jednej lekcji jest niższa, a z tego pakietu lekcji możemy korzystać przez 2 lata. nauczyciel języka ojczystego mojego syna uczy mojego syna poprawnej wymowy i jestem z tego bardzo zadowolony!

 16. Arina Reply

  All Right

  Wykupiliśmy pakiet lekcji na 36 lekcji, jesteśmy bardzo zadowoleni, ponieważ z pakietu można korzystać przez 1 rok i możemy samodzielnie ułożyć plan nauki w dogodnym dla mnie i syna terminie. Bardzo skuteczna szkoła językowa!

 17. Julia Reply

  Radzę wszystkim

  moja córka nie może się doczekać każdej lekcji. Mamy native speakera z Wielkiej Brytanii, rozumieją się nawzajem, to też bardzo dobrze wpływa na poprawną wymowę dziecka

 18. Kristina Reply

  All Right

  pracujemy w szkole All Right od dłuższego czasu, teraz wykupiliśmy pakiet zajęć na 36 lekcji, bardzo wygodne jest to, że lekcje się nie wypalają, można z nich korzystać przez 1 rok

 19. Hanna Reply

  Radzę wszystkim

  Jesteśmy zachwyceni szkołą, platformą, ciekawą metodą nauczania. Syn chodzi na zajęcia jak na wakacje, widzę postępy. Radzę wszystkim!

 20. Adrianna Reply

  Zajęcie fantastyczne

  Nasze lekcje prowadzimy w stylu Minecrafta, ponieważ mój syn bardzo lubi ten temat. Dlatego łączymy ciekawe z pożytecznym. Rezultat jest już widoczny, szkoła kładzie nacisk na język mówiony.

 21. Irena Reply

  All Right

  bardzo lubimy kluby konwersacyjne, idą jako bonus od szkoły do ​​każdego pakietu, robimy to od pół roku i jest zauważalny efekt

 22. Lukasz Reply

  Córka ma zajęcia już 2 lata. Widzę postęp, zainteresowanie oraz chęć do nauki. To jest najważniejsze. Ona nie odbiera te zajęcia jako nudy, tylko bardziej jako sposób na fajną możliwość poznania nowego języka w formie gry. Polecam

 23. Ela Reply

  Porównałam All Right z innymi szkołami na rynku i powiem, że ta jest najlepsza. Mają bardzo fajną platformę edukacji, grę w aplikacji, kursy tematyczne w stylu Maincraft lub o zwierzętach, również są kluby konwersacyjne, w których dzieci komunikują i praktykują angielski.

 24. Anastazja Reply

  Nauka języka dla dzieci

  Mam dwójkę dzieci, na początku wykupiłam tylko dla córki, ale syn zobaczył te zajęcia i też zainteresował się. Mamy fajną empatyczną nauczycielkę Annę, już kilku kursów tematycznych skończyli i mają najwyższe oceny w szkołę.

 25. Kasia Reply

  Super szkola

  Super szkoła, polecam wszystkim kolegom i znajomym z dziećmi. Nawet sama od niedawna mam zajęcia w tej szkołę. Podoba mi się podejście do nauki oraz platforma interaktywna.

 26. Emma Reply

  Wykupiliśmy pakiet lekcji na 36 lekcji, jesteśmy bardzo zadowoleni, ponieważ z pakietu można korzystać przez 1 rok i możemy samodzielnie ułożyć plan nauki w dogodnym dla mnie i syna terminie. Bardzo skuteczna szkoła językowa!

 27. Marta Reply

  72 lekcji

  Wykupiliśmy pakiet zajęć, który składa się z 72 lekcji. Nie ma ograniczeń, czyli lekcje się nie palą i syn może z nich korzystać przez 2 lata, jest to bardzo wygodne.

 28. Joanna Reply

  Uczy się dwoje dzieci. To bardzo wygodne, że możesz zorganizować swój czas w taki sposób, że wszędzie będziesz na czas) Nie musisz tracić czasu na dojazd do korepetytora, nie musisz dostosowywać się do nauczyciela, jest to wygodniejsze i wygodne do ćwiczeń w domu.

 29. Iwa Reply

  All Right

  Jestem bardzo zadowolona z nauki w szkole All Right. mój syn nie może się doczekać każdej lekcji, która jest bardzo skuteczna w zabawny sposób, nacisk kładziony jest na język mówiony, więc bariera zostaje usunięta. Polecam All Right wszystkim rodzicom!

 30. Delfina Reply

  Minecrafta

  Nasze lekcje prowadzimy w stylu Minecrafta, ponieważ mój syn bardzo lubi ten temat. Dlatego łączymy ciekawe z pożytecznym. Rezultat jest już widoczny, szkoła kładzie nacisk na język mówiony.

 31. Bojana Reply

  moja córka nie może się doczekać każdej lekcji. Mamy native speakera z Wielkiej Brytanii, rozumieją się nawzajem, to też bardzo dobrze wpływa na poprawną wymowę dziecka

 32. Adela Reply

  Radzę wszystkim

  bardzo lubimy kluby konwersacyjne, idą jako bonus od szkoły do ​​każdego pakietu, robimy to od pół roku i jest zauważalny efekt

 33. Sabrina Reply

  All Right

  Polecam wszystkim szkołę All Right. Długo szukaliśmy szkoły dla naszego syna i jesteśmy bardzo zadowoleni. Metodyka, podejście do dziecka, a co najważniejsze skuteczność

 34. Karolina Reply

  Świetna szkoła online dla mojego dziecka

  Uczymy się dopiero od 6 miesięcy, a efekty zajęć są już zauważalne. Mojej córce bardzo się podoba.
  Podoba mi się podejście do dzieci, dużo mówienia, pomaga to w ćwiczeniu języka. Teraz oglądamy kreskówki po angielsku. Gramy też w gry w aplikacji. Lekcje są zawsze inne i ciekawe, Foxy Charlie to świetny pomysł na przyciągnięcie uwagi!

 35. Ewelina Reply

  Świetna szkoła dla dzieci

  Szkoła języka angielskiego dla dzieci oferuje doskonałe programy nauczania, które są dostosowane do potrzeb i umiejętności każdego ucznia. Nauczyciele są wykwalifikowani i przyjaźni, co pomaga stworzyć przyjazną i interaktywną atmosferę w klasie. Moje dziecko bardzo lubi uczęszczać do tej szkoły i z każdym dniem coraz lepiej radzi sobie z językiem angielskim. Polecam tę szkołę każdemu rodzicowi, który szuka wysokiej jakości edukacji językowej dla swojego dziecka.

 36. Anna Reply

  Zajęcie fantastyczne

  Angielskiego uczymy się od ponad roku. Zaczęliśmy, gdy mieliśmy 4 lata. Chociaż wcześniej mała uczyła się osobnych słów i wszystko dobrze pamiętała. Widzę postępy w dziecku, najważniejsze, że nie ma strachu przed popełnianiem błędów i mówieniem. Podoba mi się, że Allright ma lekcje tematyczne, lekcje czytania. Jestem bardzo dumna z mojej córki! I ogromne podziękowania dla szkoły i naszego nauczyciela. I radzę ci zacząć studiować w Allright

 37. Adrianna Reply

  Od ponad roku uczymy się angielskiego. Zaczęliśmy w wieku 4 lat, choć wcześniej uczyliśmy najbardziej podstawowych słów i wszystko dobrze zapamiętała. Widzę postępy u dziecka, a najważniejsze, że nie ma strachu przed popełnianiem błędów i mówieniem. Podoba mi się, że Alright ma lekcje tematyczne i naukę czytania. Jestem bardzo dumna z mojej córki! I wiele podziękowań dla szkoły i naszej nauczycielki. I polecam rozpoczęcie nauki w Alright.

 38. Maria Reply

  All Right

  Nowoczesna szkoła z najnowszymi metodami nauczania, efektami wizualnymi, bez klisz typu „Londyn stolicą Wielkiej Brytanii”)) Nasza nauczycielka Anna ma profesjonalne podejście do nauczania, ciekawie przedstawia materiał, jest uważna na dziecko, widzi, gdzie trzeba zaostrzyć, powtórzyć, przypomnieć, naprawdę indywidualne podejście. Bardzo zadowolony!

 39. Hanna Reply

  Poza szkołą nigdy nie uczyli się nigdzie indziej, ale przy nauczaniu na odległość bardzo trudno jest nauczyć się angielskiego. Wybrałam dla siebie „Wszystko w porządku”, bardzo mi się wszystko podoba) Przejrzysta struktura prowadzenia lekcji, indywidualne podejście, nauczyciel jakościowo tłumaczy nowe i niejasne tematy, 10 zajęć zostało zrealizowanych i są już pierwsze efekty. Polecam!

 40. Marta Reply

  Polecam szkołę!!!

  Po lekcji próbnej od razu zapisaliśmy córkę na zajęcia, nauczyciele to profesjonaliści. Pracujemy 2 razy w tygodniu, w wakacje planujemy więcej. Bardzo podoba nam się podejście do dziecka i dużo mówienia.

 41. Alesia Reply

  Radzę wszystkim

  Zajęcia są ciekawe i przydatne dla dziecka. Najlepsza okazja i sposób na naukę języka. Wcześniej dziecko nie lubiło uczyć się angielskiego, teraz wszystko jest w porządku. Zadowolona!

 42. Katerina Reply

  Zajęcie fantastyczne

  Bardzo dobra metoda nauczania języka angielskiego, w nauczaniu wykorzystywane są różne odpowiednie postacie z gier i kreskówek, moje dziecko zawsze dobrze się bawi na zajęciach i jest ciekawe

 43. Katerina Reply

  Zajęcia w All Right

  Podoba mi się ta szkoła, fajnie prowadzone zajęcia, nauczyciel ma dobre podejście do dziecka. Bardzo lubimy aplikacje, córka gra i uczy się z Ipada

 44. Anna Reply

  lekcję w stylu gry Minecraft

  Dzisiaj mieliśmy lekcję w stylu gry Minecraft, bardzo ciekawą i przydatną. Moje dziecko bardzo lubi lekcje w szkole All Right, dobra cena, sposób nauczania

 45. Adrianna Reply

  Radzę wszystkim

  Jesteśmy zachwyceni szkołą, platformą, ciekawą metodą nauczania. Syn chodzi na zajęcia jak na wakacje, widzę postępy. Radzę wszystkim!

 46. Hanna Reply

  Zajęcie fantastyczne

  dobra metoda nauczania języka angielskiego, w nauczaniu wykorzystywane są różne odpowiednie postacie z gier i kreskówek, moje dziecko zawsze dobrze się bawi na zajęciach i jest ciekawe

 47. Maria Reply

  All Right

  Bardzo zadowolona z nauki) Ciekawe tematy lekcji, nauczycielka spokojnie i jasno tłumaczy, córka z zapałem wszystko powtarza, rozwiązuje zadania) Zasada nauki jest bardzo imponująca: w zabawny sposób dziecka nie trzeba zmuszać )). Adekwatne ceny, przejrzysta platforma, miła administracja, polecam!

 48. Аnna Reply

  All Right

  Pracujemy w szkole All Right od dłuższego czasu, teraz wykupiliśmy pakiet zajęć na 36 lekcji, bardzo wygodne jest to, że lekcje się nie wypalają, można z nich korzystać przez 1 rok

 49. Kasia Reply

  Zajęcia w szkołe angielskiego

  Moje dziecko ma zajęcia w tej szkołę już 2 lata i jesteśmy zadowoleni. Zdawał test i potwierdził poziom znajomości języka. Lubimy lektorkę, kluby konwersacyjne.

 50. Kasia Reply

  Zajęcia online dla dzieci

  Widzę tylko plusy od tych zajęć. Po pierwsze, nie muszę wychodzić z domu, dziecko ma zajęcia online, po drugie, w szkole All Right są kluby konwersacyjne, to jest dobra możliwość praktyki. Polecam wszystkim rodzicom.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sending