AllRight – szkoła dla dzieci opinie

AllRight szkoła angielskiego online

AllRight to szkoła angielskiego dla dzieci od 4 lat. Jest to szkoła w której zajęcia dla najmłodszych odbywają się przez internet. Brzmi dziwnie? Niekoniecznie, wystarczy śledzić trendy parentingowe w sieci i w mediach społecznościowych, aby wiedzieć że nauka języka angielskiego na tablecie to coraz popularniejsza metoda nauki języka obcego, która potrafi być wygodna i efektywna. Angielski dla dzieci online? To bardzo dobry pomysł. 

AllRight - nauka angielskiego online to same zalety

Nauka języka angielskiego online to bardzo atrakcyjna forma edukacji dla większości dzieci. Przyznajcie bowiem, które z nich nie lubi siedzieć przy tablecie? A jeśli już ma siedzieć, to czy nie lepiej, aby ten czas spożytkować na czymś, co zaprocentuje w dorosłym życiu? Wygoda jest taka, że po całym dniu w przedszkolu, czy szkole nie musimy dojeżdżać z dzieckiem do placówki, spędzając sporo czasu w aucie. Dziecko siada do nauki, kiedy jest wyspane, wypoczęte i gotowe do przyswajania wiedzy. Może być w domu, u babci, na wakacjach lub w każdym dowolnym miejscu, gdzie ma dostęp do wi-fi. Lekcje prowadzone są z lektorami anglojęzycznymi, najczęściej ze studentami z Anglii oraz USA – daje to możliwość nabycia lepszego akcentu i osłuchania się z “żywym” językiem.Zasady podstawowych zwrotów oraz nowe słownictwo jest tłumaczone przez nauczycieli polskojęzycznych, którzy mają doświadczenie w pracy z dziećmi. Na zajęciach nie ma nudy – nauczyciele czytają z dziećmi Harry’ego Pottera, grają w Minecrafta lub tworzą komiksy. Wszyscy nauczyciele są starannie wybierani i posiadają certyfikaty. 

 

Speaking Club w AllRight - co to takiego?

Speaking Club to nic innego, jak możliwość poznania przez nasze dziecko rówieśników z Wielkiej Brytanii oraz USA. To bardzo dobre uzupełnienie nauki języka angielskiego. Speaking Club jest darmowy i odbywa się w weekendy oraz czasami w tygodniu, zgodnie z bieżącym grafikiem. Konwersacje są prowadzone na tematy, które ciekawią dzieci. To idealna forma nauki dla tych, którzy chcieliby przełamać bariery w mówieniu.Lekcje są prowadzone poprzez Skype w specjalnie utworzonej rozmowie grupowej. Grupy dyskusyjne są niewielkie, zazwyczaj jest w nich 6-7 osób.

AllRight opinie o szkole

Sylwia: “Tosia zawsze zadziwiała mnie sprytem i inteligencją, ale ostatnio to jak dała czadu przy pierwszej lekcji angielskiego przeszło moje wyobrażenia! Powtarzała słowa, nazywała kolory, a przy tym świetnie się bawiła. (…) To co mnie zdziwiło, to niesamowite podejście do dzieci. Tosia na początku się wstydziła, ale potem się rozkręciła i było jej nawet smutno, że lekcja się skończyła”. Justyna “Nicola mogła wczoraj przetestować lekcję angielskiego online. (…) Była zachwycona, a nauczycielka z mega podejściem. Dodam tylko, że cała lekcja była po angielsku.”

AllRight szkoła online dla dzieci - jak wyglądają zajęcia?

Najważniejsza jest zabawa i ruch. Dzieci przez zabawę, piosenki rymowanki i metodę reagowania całym ciałem (TPR) zanurzają się w języku i szybko go łapią. Lekcja trwa nie dłużej niż 30 min, dlatego też oczy dzieci nie będą zbyt długo narażone na kontakt z monitorem. Każda lekcja jest dostosowana do poziomu dziecka oraz jego zainteresowań. Podczas zajęć są czytane książki typu “Harry Potter” układa lego lub dyskutuje na temat Minecrafta. Każdy kto ma dziecko, wie jak błyskawicznie idzie nauka języka, jeśli jest połączona z pasjami dziecka. Jeśli przerabiany materiał się dziecku podoba, wówczas nauka języka obcego przychodzi sprawnie i łatwo.

AllRight angielski dla dzieci online

Nazwa: AllRight Szkoła Języka Angielskiego Online

Adres: Szkoła Online

Logo: AllRight

[ Więcej]

Opis szkoły

AllRight Opinie

AllRight to szkoła języka angielskiego dla dzieci od 4 lat. Jest to szkoła międzynarodowa, w której lekcje odbywają się online. Znaczy to, że najmłodsi mogą nabywać cenną wiedzę w dogodnych dla siebie godzinach oraz miejscu. Zajęcia są interaktywne i wykorzystywana jest w nich metoda Cambridge oraz technika TPR. Wygląda to tak, że dzieci uczą się angielskiego poprzez ruch i zabawę.

Overall
4.3
 • Oferta szkoły
 • Kadra lektorów
 • Wielkość grup
 • Cena kursu
Sending
Ocena użytkownika
3.5 (2 votes)
Opinie i komentarze 4.36 (11 reviews)

Zalety

 • Pierwsza lekcja bezpłatna
 • Lekcje są ciekawe i pomagają rozwijać zainteresowania dziecka
 • Dziecko uczy się kiedy chce 
 • Rodzina ma więcej czasu na spędzanie go razem (nie trzeba dojeżdżać na dodatkowe zajęcia po szkole)
 • Speaking Club za darmo

Wady

 • Potrzebne jest łącze wifi
 • Forma nauki online jest jeszcze nowością, niektórzy reagują sceptycznie

15 comments

 1. Michal Reply

  Szkoła dla dzieci

  Świetny wybór dla zabieganych rodziców. Dzieci uczą się z domu w ustalanaych z nauczycielem godzinach. Polecam wszystkim rodzicom, którzy nie mają czasu wozić dzieciaków na zajęcia dwa razy w tygodniu w ściśle wyznaczonych godzinach. Dodatkowym atutem są lekcje indywidualne a nie grupy, w których często dzieci są na różnym poziomie i przez to tracą.

 2. Katarzyna Reply

  Katarzyna

  Pierwsze lekcje przebiegały rewelacyjne, głównie dzięki native speaker który prowadzil zajęcia . Następne 4 lekcje z ogromnymi problemami wynikającymi z problemów platformy , słaby głos, brak możliwości przeprowadzenia rozmowy z nauczycielem,.Pomomo zgłaszania problemu do Allright , nie udało się problemu rozwiązać . Nie będziemy więcej korzystać z usług tej szkoły i odradzamy innym

 3. Joanna Reply

  Bardzo fajna miło i sympatycznie. Dobra komunikacja z dzieckiem

  Bardzo fajna miło i sympatycznie. Dobra komunikacja z dzieckiem

 4. Marcin Reply

  Nauczycielka doskonale przygotowana, łatwo nawiązała kontakt z dzieckiem. Ola zainteresowała się nauką. Bardzo dobre narzędzia interaktywne. Zamierzamy kontynuować współpracę z tą nauczycielką

 5. Karolina Reply

  Lekcja z Panem Maciejem była super przeprowadzona

  Lekcja z Panem Maciejem była super przeprowadzona . Dziecko chętnie wykonywało polecanie i dużo wyniosło z lekcji próbnej

 6. Anna Reply

  Świetna szkoła internetowa do nauki języka angielskiego!

  Bardzo dziękujemy pani Barbarze za cierpliwość jesteśmy wdzięczni że Antoś może uczestniczyć w lekcji on line i ćwiczy komunikację która jest mu potrzebna w jego niepełnosprawności jaka jest autyzm😀

 7. Marta Reply

  Pani Ariana jest bardzo radosną i miłą osobą. Moja córka bardzo lubi z nią lekcje. Polecam.

 8. Renata Reply

  Brak kontaktu z dzieckiem ,kompletny brak zainteresowania lekcja zakończona przed czasem bez żadnej informacji .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sending