All Right – szkoła dla dzieci opinie

AllRight szkoła angielskiego online

AllRight to szkoła angielskiego dla dzieci od 4 lat. Jest to szkoła w której zajęcia dla najmłodszych odbywają się przez internet. Brzmi dziwnie? Niekoniecznie, wystarczy śledzić trendy parentingowe w sieci i w mediach społecznościowych, aby wiedzieć że nauka języka angielskiego na tablecie to coraz popularniejsza metoda nauki języka obcego, która potrafi być wygodna i efektywna. Angielski dla dzieci online? To bardzo dobry pomysł. 

AllRight - nauka angielskiego online to same zalety

Nauka języka angielskiego online to bardzo atrakcyjna forma edukacji dla większości dzieci. Przyznajcie bowiem, które z nich nie lubi siedzieć przy tablecie? A jeśli już ma siedzieć, to czy nie lepiej, aby ten czas spożytkować na czymś, co zaprocentuje w dorosłym życiu? Wygoda jest taka, że po całym dniu w przedszkolu, czy szkole nie musimy dojeżdżać z dzieckiem do placówki, spędzając sporo czasu w aucie. Dziecko siada do nauki, kiedy jest wyspane, wypoczęte i gotowe do przyswajania wiedzy. Może być w domu, u babci, na wakacjach lub w każdym dowolnym miejscu, gdzie ma dostęp do wi-fi. Lekcje prowadzone są z lektorami anglojęzycznymi, najczęściej ze studentami z Anglii oraz USA – daje to możliwość nabycia lepszego akcentu i osłuchania się z “żywym” językiem.Zasady podstawowych zwrotów oraz nowe słownictwo jest tłumaczone przez nauczycieli polskojęzycznych, którzy mają doświadczenie w pracy z dziećmi. Na zajęciach nie ma nudy – nauczyciele czytają z dziećmi Harry’ego Pottera, grają w Minecrafta lub tworzą komiksy. Wszyscy nauczyciele są starannie wybierani i posiadają certyfikaty. 

 

Speaking Club w AllRight - co to takiego?

Speaking Club to nic innego, jak możliwość poznania przez nasze dziecko rówieśników z Wielkiej Brytanii oraz USA. To bardzo dobre uzupełnienie nauki języka angielskiego. Speaking Club jest darmowy i odbywa się w weekendy oraz czasami w tygodniu, zgodnie z bieżącym grafikiem. Konwersacje są prowadzone na tematy, które ciekawią dzieci. To idealna forma nauki dla tych, którzy chcieliby przełamać bariery w mówieniu.Lekcje są prowadzone poprzez Skype w specjalnie utworzonej rozmowie grupowej. Grupy dyskusyjne są niewielkie, zazwyczaj jest w nich 6-7 osób.

AllRight opinie o szkole

Sylwia: “Tosia zawsze zadziwiała mnie sprytem i inteligencją, ale ostatnio to jak dała czadu przy pierwszej lekcji angielskiego przeszło moje wyobrażenia! Powtarzała słowa, nazywała kolory, a przy tym świetnie się bawiła. (…) To co mnie zdziwiło, to niesamowite podejście do dzieci. Tosia na początku się wstydziła, ale potem się rozkręciła i było jej nawet smutno, że lekcja się skończyła”. Justyna “Nicola mogła wczoraj przetestować lekcję angielskiego online. (…) Była zachwycona, a nauczycielka z mega podejściem. Dodam tylko, że cała lekcja była po angielsku.”

AllRight szkoła online dla dzieci - jak wyglądają zajęcia?

Najważniejsza jest zabawa i ruch. Dzieci przez zabawę, piosenki rymowanki i metodę reagowania całym ciałem (TPR) zanurzają się w języku i szybko go łapią. Lekcja trwa nie dłużej niż 30 min, dlatego też oczy dzieci nie będą zbyt długo narażone na kontakt z monitorem. Każda lekcja jest dostosowana do poziomu dziecka oraz jego zainteresowań. Podczas zajęć są czytane książki typu “Harry Potter” układa lego lub dyskutuje na temat Minecrafta. Każdy kto ma dziecko, wie jak błyskawicznie idzie nauka języka, jeśli jest połączona z pasjami dziecka. Jeśli przerabiany materiał się dziecku podoba, wówczas nauka języka obcego przychodzi sprawnie i łatwo.

Allright - cennik

Ceny w tej szkole językowej możemy uznać za umiarkowane. Cena lekcji angielskiego z polskim lektorem, doświadczonym w pracy z dziećmi wynosi 24 zł za lekcję. Lekcja z lektorem „near native” to koszt od 33 zł za zajęcia. Jest to lektor z innego kraju niż Polska, ale nie kraju anglojęzycznego.

Cena lekcji z typowym native speaker to już koszt od 71 zł w górę. Wszystkie wspomniane lekcje w tych cenach to zajęcia 25 minutowe.

Allright - pakiety

Lekcje indywidualne w tej szkole można wykupić w pakietach. Oczywiście, dzięki temu znajdziemy znaczące oszczędności. Szkoła proponuje następujące pakiety

 • Pakiet startowy – 4 lekcje na miesiąc w cenie 189 zł
 • Pakiet standardowy – 8 zajęć na miesiąc za 341 zł
 • Pakiet oszczędny – 12 lekcji w miesiącu za 455 zł
 • Pakiet optymalny – 16 lekcji za 531 zł
All Right angielski dla dzieci online

Nazwa: All Right Szkoła Języka Angielskiego Online

Adres: Szkoła Online

Logo: AllRight

Opis szkoły

All Right Opinie

All Right to szkoła języka angielskiego dla dzieci od 4 lat. Jest to szkoła międzynarodowa, w której lekcje odbywają się online. Znaczy to, że najmłodsi mogą nabywać cenną wiedzę w dogodnych dla siebie godzinach oraz miejscu. Zajęcia są interaktywne i wykorzystywana jest w nich metoda Cambridge oraz technika TPR. Wygląda to tak, że dzieci uczą się angielskiego poprzez ruch i zabawę.

Overall
4,3
 • Oferta szkoły
 • Kadra lektorów
 • Wielkość grup
 • Cena kursu
Sending
Ocena użytkownika
3,2 (5 votes)
Opinie i komentarze 4,65 (65 reviews)

Zalety

 • Pierwsza lekcja bezpłatna
 • Lekcje są ciekawe i pomagają rozwijać zainteresowania dziecka
 • Dziecko uczy się kiedy chce 
 • Rodzina ma więcej czasu na spędzanie go razem (nie trzeba dojeżdżać na dodatkowe zajęcia po szkole)
 • Speaking Club za darmo

Wady

 • Potrzebne jest łącze wifi
 • Forma nauki online jest jeszcze nowością, niektórzy reagują sceptycznie

88 comments

 1. Kasia Reply

  Zajęcia online dla dzieci

  Widzę tylko plusy od tych zajęć. Po pierwsze, nie muszę wychodzić z domu, dziecko ma zajęcia online, po drugie, w szkole All Right są kluby konwersacyjne, to jest dobra możliwość praktyki. Polecam wszystkim rodzicom.

 2. Kasia Reply

  Zajęcia w szkołe angielskiego

  Moje dziecko ma zajęcia w tej szkołę już 2 lata i jesteśmy zadowoleni. Zdawał test i potwierdził poziom znajomości języka. Lubimy lektorkę, kluby konwersacyjne.

 3. Аnna Reply

  All Right

  Pracujemy w szkole All Right od dłuższego czasu, teraz wykupiliśmy pakiet zajęć na 36 lekcji, bardzo wygodne jest to, że lekcje się nie wypalają, można z nich korzystać przez 1 rok

 4. Maria Reply

  All Right

  Bardzo zadowolona z nauki) Ciekawe tematy lekcji, nauczycielka spokojnie i jasno tłumaczy, córka z zapałem wszystko powtarza, rozwiązuje zadania) Zasada nauki jest bardzo imponująca: w zabawny sposób dziecka nie trzeba zmuszać )). Adekwatne ceny, przejrzysta platforma, miła administracja, polecam!

 5. Hanna Reply

  Zajęcie fantastyczne

  dobra metoda nauczania języka angielskiego, w nauczaniu wykorzystywane są różne odpowiednie postacie z gier i kreskówek, moje dziecko zawsze dobrze się bawi na zajęciach i jest ciekawe

 6. Adrianna Reply

  Radzę wszystkim

  Jesteśmy zachwyceni szkołą, platformą, ciekawą metodą nauczania. Syn chodzi na zajęcia jak na wakacje, widzę postępy. Radzę wszystkim!

 7. Anna Reply

  lekcję w stylu gry Minecraft

  Dzisiaj mieliśmy lekcję w stylu gry Minecraft, bardzo ciekawą i przydatną. Moje dziecko bardzo lubi lekcje w szkole All Right, dobra cena, sposób nauczania

 8. Katerina Reply

  Zajęcia w All Right

  Podoba mi się ta szkoła, fajnie prowadzone zajęcia, nauczyciel ma dobre podejście do dziecka. Bardzo lubimy aplikacje, córka gra i uczy się z Ipada

 9. Katerina Reply

  Zajęcie fantastyczne

  Bardzo dobra metoda nauczania języka angielskiego, w nauczaniu wykorzystywane są różne odpowiednie postacie z gier i kreskówek, moje dziecko zawsze dobrze się bawi na zajęciach i jest ciekawe

 10. Alesia Reply

  Radzę wszystkim

  Zajęcia są ciekawe i przydatne dla dziecka. Najlepsza okazja i sposób na naukę języka. Wcześniej dziecko nie lubiło uczyć się angielskiego, teraz wszystko jest w porządku. Zadowolona!

 11. Marta Reply

  Polecam szkołę!!!

  Po lekcji próbnej od razu zapisaliśmy córkę na zajęcia, nauczyciele to profesjonaliści. Pracujemy 2 razy w tygodniu, w wakacje planujemy więcej. Bardzo podoba nam się podejście do dziecka i dużo mówienia.

 12. Hanna Reply

  Poza szkołą nigdy nie uczyli się nigdzie indziej, ale przy nauczaniu na odległość bardzo trudno jest nauczyć się angielskiego. Wybrałam dla siebie „Wszystko w porządku”, bardzo mi się wszystko podoba) Przejrzysta struktura prowadzenia lekcji, indywidualne podejście, nauczyciel jakościowo tłumaczy nowe i niejasne tematy, 10 zajęć zostało zrealizowanych i są już pierwsze efekty. Polecam!

 13. Maria Reply

  All Right

  Nowoczesna szkoła z najnowszymi metodami nauczania, efektami wizualnymi, bez klisz typu „Londyn stolicą Wielkiej Brytanii”)) Nasza nauczycielka Anna ma profesjonalne podejście do nauczania, ciekawie przedstawia materiał, jest uważna na dziecko, widzi, gdzie trzeba zaostrzyć, powtórzyć, przypomnieć, naprawdę indywidualne podejście. Bardzo zadowolony!

 14. Adrianna Reply

  Od ponad roku uczymy się angielskiego. Zaczęliśmy w wieku 4 lat, choć wcześniej uczyliśmy najbardziej podstawowych słów i wszystko dobrze zapamiętała. Widzę postępy u dziecka, a najważniejsze, że nie ma strachu przed popełnianiem błędów i mówieniem. Podoba mi się, że Alright ma lekcje tematyczne i naukę czytania. Jestem bardzo dumna z mojej córki! I wiele podziękowań dla szkoły i naszej nauczycielki. I polecam rozpoczęcie nauki w Alright.

 15. Anna Reply

  Zajęcie fantastyczne

  Angielskiego uczymy się od ponad roku. Zaczęliśmy, gdy mieliśmy 4 lata. Chociaż wcześniej mała uczyła się osobnych słów i wszystko dobrze pamiętała. Widzę postępy w dziecku, najważniejsze, że nie ma strachu przed popełnianiem błędów i mówieniem. Podoba mi się, że Allright ma lekcje tematyczne, lekcje czytania. Jestem bardzo dumna z mojej córki! I ogromne podziękowania dla szkoły i naszego nauczyciela. I radzę ci zacząć studiować w Allright

 16. Ewelina Reply

  Świetna szkoła dla dzieci

  Szkoła języka angielskiego dla dzieci oferuje doskonałe programy nauczania, które są dostosowane do potrzeb i umiejętności każdego ucznia. Nauczyciele są wykwalifikowani i przyjaźni, co pomaga stworzyć przyjazną i interaktywną atmosferę w klasie. Moje dziecko bardzo lubi uczęszczać do tej szkoły i z każdym dniem coraz lepiej radzi sobie z językiem angielskim. Polecam tę szkołę każdemu rodzicowi, który szuka wysokiej jakości edukacji językowej dla swojego dziecka.

 17. Karolina Reply

  Świetna szkoła online dla mojego dziecka

  Uczymy się dopiero od 6 miesięcy, a efekty zajęć są już zauważalne. Mojej córce bardzo się podoba.
  Podoba mi się podejście do dzieci, dużo mówienia, pomaga to w ćwiczeniu języka. Teraz oglądamy kreskówki po angielsku. Gramy też w gry w aplikacji. Lekcje są zawsze inne i ciekawe, Foxy Charlie to świetny pomysł na przyciągnięcie uwagi!

 18. Sabrina Reply

  All Right

  Polecam wszystkim szkołę All Right. Długo szukaliśmy szkoły dla naszego syna i jesteśmy bardzo zadowoleni. Metodyka, podejście do dziecka, a co najważniejsze skuteczność

 19. Adela Reply

  Radzę wszystkim

  bardzo lubimy kluby konwersacyjne, idą jako bonus od szkoły do ​​każdego pakietu, robimy to od pół roku i jest zauważalny efekt

 20. Bojana Reply

  moja córka nie może się doczekać każdej lekcji. Mamy native speakera z Wielkiej Brytanii, rozumieją się nawzajem, to też bardzo dobrze wpływa na poprawną wymowę dziecka

 21. Delfina Reply

  Minecrafta

  Nasze lekcje prowadzimy w stylu Minecrafta, ponieważ mój syn bardzo lubi ten temat. Dlatego łączymy ciekawe z pożytecznym. Rezultat jest już widoczny, szkoła kładzie nacisk na język mówiony.

 22. Iwa Reply

  All Right

  Jestem bardzo zadowolona z nauki w szkole All Right. mój syn nie może się doczekać każdej lekcji, która jest bardzo skuteczna w zabawny sposób, nacisk kładziony jest na język mówiony, więc bariera zostaje usunięta. Polecam All Right wszystkim rodzicom!

 23. Joanna Reply

  Uczy się dwoje dzieci. To bardzo wygodne, że możesz zorganizować swój czas w taki sposób, że wszędzie będziesz na czas) Nie musisz tracić czasu na dojazd do korepetytora, nie musisz dostosowywać się do nauczyciela, jest to wygodniejsze i wygodne do ćwiczeń w domu.

 24. Marta Reply

  72 lekcji

  Wykupiliśmy pakiet zajęć, który składa się z 72 lekcji. Nie ma ograniczeń, czyli lekcje się nie palą i syn może z nich korzystać przez 2 lata, jest to bardzo wygodne.

 25. Kasia Reply

  Super szkola

  Super szkoła, polecam wszystkim kolegom i znajomym z dziećmi. Nawet sama od niedawna mam zajęcia w tej szkołę. Podoba mi się podejście do nauki oraz platforma interaktywna.

 26. Anastazja Reply

  Nauka języka dla dzieci

  Mam dwójkę dzieci, na początku wykupiłam tylko dla córki, ale syn zobaczył te zajęcia i też zainteresował się. Mamy fajną empatyczną nauczycielkę Annę, już kilku kursów tematycznych skończyli i mają najwyższe oceny w szkołę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sending