AllRight – szkoła dla dzieci opinie

AllRight szkoła angielskiego online

AllRight to szkoła angielskiego dla dzieci od 4 lat. Jest to szkoła w której zajęcia dla najmłodszych odbywają się przez internet. Brzmi dziwnie? Niekoniecznie, wystarczy śledzić trendy parentingowe w sieci i w mediach społecznościowych, aby wiedzieć że nauka języka angielskiego na tablecie to coraz popularniejsza metoda nauki języka obcego, która potrafi być wygodna i efektywna. Angielski dla dzieci online? To bardzo dobry pomysł. 

AllRight - nauka angielskiego online to same zalety

Nauka języka angielskiego online to bardzo atrakcyjna forma edukacji dla większości dzieci. Przyznajcie bowiem, które z nich nie lubi siedzieć przy tablecie? A jeśli już ma siedzieć, to czy nie lepiej, aby ten czas spożytkować na czymś, co zaprocentuje w dorosłym życiu? Wygoda jest taka, że po całym dniu w przedszkolu, czy szkole nie musimy dojeżdżać z dzieckiem do placówki, spędzając sporo czasu w aucie. Dziecko siada do nauki, kiedy jest wyspane, wypoczęte i gotowe do przyswajania wiedzy. Może być w domu, u babci, na wakacjach lub w każdym dowolnym miejscu, gdzie ma dostęp do wi-fi. Lekcje prowadzone są z lektorami anglojęzycznymi, najczęściej ze studentami z Anglii oraz USA – daje to możliwość nabycia lepszego akcentu i osłuchania się z “żywym” językiem.Zasady podstawowych zwrotów oraz nowe słownictwo jest tłumaczone przez nauczycieli polskojęzycznych, którzy mają doświadczenie w pracy z dziećmi. Na zajęciach nie ma nudy – nauczyciele czytają z dziećmi Harry’ego Pottera, grają w Minecrafta lub tworzą komiksy. Wszyscy nauczyciele są starannie wybierani i posiadają certyfikaty. 

 

Speaking Club w AllRight - co to takiego?

Speaking Club to nic innego, jak możliwość poznania przez nasze dziecko rówieśników z Wielkiej Brytanii oraz USA. To bardzo dobre uzupełnienie nauki języka angielskiego. Speaking Club jest darmowy i odbywa się w weekendy oraz czasami w tygodniu, zgodnie z bieżącym grafikiem. Konwersacje są prowadzone na tematy, które ciekawią dzieci. To idealna forma nauki dla tych, którzy chcieliby przełamać bariery w mówieniu.Lekcje są prowadzone poprzez Skype w specjalnie utworzonej rozmowie grupowej. Grupy dyskusyjne są niewielkie, zazwyczaj jest w nich 6-7 osób.

AllRight opinie o szkole

Sylwia: “Tosia zawsze zadziwiała mnie sprytem i inteligencją, ale ostatnio to jak dała czadu przy pierwszej lekcji angielskiego przeszło moje wyobrażenia! Powtarzała słowa, nazywała kolory, a przy tym świetnie się bawiła. (…) To co mnie zdziwiło, to niesamowite podejście do dzieci. Tosia na początku się wstydziła, ale potem się rozkręciła i było jej nawet smutno, że lekcja się skończyła”. Justyna “Nicola mogła wczoraj przetestować lekcję angielskiego online. (…) Była zachwycona, a nauczycielka z mega podejściem. Dodam tylko, że cała lekcja była po angielsku.”

AllRight szkoła online dla dzieci - jak wyglądają zajęcia?

Najważniejsza jest zabawa i ruch. Dzieci przez zabawę, piosenki rymowanki i metodę reagowania całym ciałem (TPR) zanurzają się w języku i szybko go łapią. Lekcja trwa nie dłużej niż 30 min, dlatego też oczy dzieci nie będą zbyt długo narażone na kontakt z monitorem. Każda lekcja jest dostosowana do poziomu dziecka oraz jego zainteresowań. Podczas zajęć są czytane książki typu “Harry Potter” układa lego lub dyskutuje na temat Minecrafta. Każdy kto ma dziecko, wie jak błyskawicznie idzie nauka języka, jeśli jest połączona z pasjami dziecka. Jeśli przerabiany materiał się dziecku podoba, wówczas nauka języka obcego przychodzi sprawnie i łatwo.

AllRight angielski dla dzieci online

Nazwa: AllRight Szkoła Języka Angielskiego Online

Adres: Szkoła Online

Logo: AllRight

Opis szkoły

AllRight Opinie

AllRight to szkoła języka angielskiego dla dzieci od 4 lat. Jest to szkoła międzynarodowa, w której lekcje odbywają się online. Znaczy to, że najmłodsi mogą nabywać cenną wiedzę w dogodnych dla siebie godzinach oraz miejscu. Zajęcia są interaktywne i wykorzystywana jest w nich metoda Cambridge oraz technika TPR. Wygląda to tak, że dzieci uczą się angielskiego poprzez ruch i zabawę.

Overall
4.3
 • Oferta szkoły
 • Kadra lektorów
 • Wielkość grup
 • Cena kursu
Sending
Ocena użytkownika
3.2 (5 votes)
Opinie i komentarze 4.73 (26 reviews)

Zalety

 • Pierwsza lekcja bezpłatna
 • Lekcje są ciekawe i pomagają rozwijać zainteresowania dziecka
 • Dziecko uczy się kiedy chce 
 • Rodzina ma więcej czasu na spędzanie go razem (nie trzeba dojeżdżać na dodatkowe zajęcia po szkole)
 • Speaking Club za darmo

Wady

 • Potrzebne jest łącze wifi
 • Forma nauki online jest jeszcze nowością, niektórzy reagują sceptycznie

35 comments

 1. Michal Reply

  Szkoła dla dzieci

  Świetny wybór dla zabieganych rodziców. Dzieci uczą się z domu w ustalanaych z nauczycielem godzinach. Polecam wszystkim rodzicom, którzy nie mają czasu wozić dzieciaków na zajęcia dwa razy w tygodniu w ściśle wyznaczonych godzinach. Dodatkowym atutem są lekcje indywidualne a nie grupy, w których często dzieci są na różnym poziomie i przez to tracą.

  • Paweł Reply

   Нравится школа

   Dzisiejsza lekcja o przyborach szkolnych podobała się Uli. Mi jako rodzicowi podoba się to, że lekcja jest różnorodna: trochę słuchania, trochę pisania, ale też dużą część zajmuje konwersacja, na czym mi najbardziej zależy

 2. Katarzyna Reply

  Katarzyna

  Pierwsze lekcje przebiegały rewelacyjne, głównie dzięki native speaker który prowadzil zajęcia . Następne 4 lekcje z ogromnymi problemami wynikającymi z problemów platformy , słaby głos, brak możliwości przeprowadzenia rozmowy z nauczycielem,.Pomomo zgłaszania problemu do Allright , nie udało się problemu rozwiązać . Nie będziemy więcej korzystać z usług tej szkoły i odradzamy innym

 3. Joanna Reply

  Bardzo fajna miło i sympatycznie. Dobra komunikacja z dzieckiem

  Bardzo fajna miło i sympatycznie. Dobra komunikacja z dzieckiem

 4. Marcin Reply

  Nauczycielka doskonale przygotowana, łatwo nawiązała kontakt z dzieckiem. Ola zainteresowała się nauką. Bardzo dobre narzędzia interaktywne. Zamierzamy kontynuować współpracę z tą nauczycielką

 5. Karolina Reply

  Lekcja z Panem Maciejem była super przeprowadzona

  Lekcja z Panem Maciejem była super przeprowadzona . Dziecko chętnie wykonywało polecanie i dużo wyniosło z lekcji próbnej

 6. Anna Reply

  Świetna szkoła internetowa do nauki języka angielskiego!

  Bardzo dziękujemy pani Barbarze za cierpliwość jesteśmy wdzięczni że Antoś może uczestniczyć w lekcji on line i ćwiczy komunikację która jest mu potrzebna w jego niepełnosprawności jaka jest autyzm😀

 7. Marta Reply

  Pani Ariana jest bardzo radosną i miłą osobą. Moja córka bardzo lubi z nią lekcje. Polecam.

 8. Renata Reply

  Brak kontaktu z dzieckiem ,kompletny brak zainteresowania lekcja zakończona przed czasem bez żadnej informacji .

 9. Anna Reply

  Syn zadowolony :)

  Konkretnie i na temat. Bez przeciągania po polsku. Większość tekstów po angielsku dzięki temu uczeń musi sam używać tego języka. Syn zadowolony 🙂

 10. Marta Reply

  Profesjonalne i fajne podejście do dziecka, kreatywne zajęcia utrzymujące u uczniów zainteresowanie. Dzieci były bardzo zadowolone.

 11. Ksenia Reply

  Ukończyliśmy pierwszy etap nauki języka angielskiego – Charlie Preschool. I widać postęp! Od absolutnie zerowego poziomu dziecko na 30 lekcjach zaczęło rozumieć zwroty, może odpowiadać na podstawowe pytania, a także zna już wiele słów. A co najważniejsze, stara się je stosować w życiu codziennym !! Wstawia poszczególne frazy lub słowa w komunikacji w domu lub z rówieśnikami)) To oczywiście wielka zasługa nauczyciela! Lekcje są ciekawe i łatwe. Cyryl zawsze nie może doczekać się następnej lekcji! Bardzo dziękuję za twoją pracę i cierpliwość Michał :)) Oby tak dalej!

 12. Olga Reply

  Będziemy kontynuować lekcje.

  Daniel bardzo lubi uczyć się z Michałem. Znaleźli wspólny język i lekcje są bardzo aktywne i przynoszą rezultaty. Dziecko bez problemu porozumiewa się po angielsku za granicą. Będziemy kontynuować lekcje.

 13. Ania Reply

  jak zainteresować dzieci

  Prem bardzo dobrze wie, jak zainteresować dzieci, cała rodzina śpiewa piosenki, których nauczył Kasię 🙂

 14. Jolanta Reply

  Lektor umiejętnie stworzył dobrą atmosferę, jest miły, uprzejmy. Umie zainteresować dziecko zajęciami. Ta forma nauki zdecydowanie podobała się naszemu dziecku.

 15. Michał Reply

  Sympatyczny nauczyciel. Potrafi wytłumaczyć nawet jak dziecko jest na podstawowym poziomie angielskiego. Motywuje mojego syna do dalszej nauki.

 16. Ola Reply

  Byłam pod wrażeniem

  Byłam pod wrażeniem przeprowadzonej lekcji. Oprócz ciepłego głosu, jest łatwość nawiązywania kontaktu. Polecenia są krótkie i zrozumiałe. Skuteczny sposób motywowania ucznia (gwiazdki)

 17. Sandra Reply

  Szczerze polecam

  Lekcja przebiegła rewelacyjnie, corka bardzo zadowolona, nauczycielka bardzo miła z profesjonalbym podejsciem. Szczerze polecam

 18. Marta Reply

  Dziecko zadowolone z lekcji i sporo tych lekcji pamieta. Lekcja prowadzona w ten sposob, że jak nawet popelnia blad nie stresuje sie a to u nas bardzo wazne.

 19. Nika Reply

  Dziękuję nauczycielowi za lekcję! Była bardzo pouczająca, nauczyłem się wielu nowych słów i wyrażeń. Uwielbiam uczyć się z Jimmym, ponieważ zawsze jest zabawnie i interesująco.

 20. Iwona Reply

  Lekcja bardzo fajna tylko dziecko nieśmiałe wiec mówiło bardzo cicho i nie wszystkie odpowiedzi nauczyciel mógł usłyszeć, jedyne co mnie zastanawia to czy nauczyciel powinien mówić po polsku gdy dziecko czegoś nie rozumie nie jestem specjalista wiec nie wiem co lepsze dla takiego dziecka, poza tym fajna lekcja chciałabym tylko po polsku otrzymać program następnych kilku lekcji

 21. Elwira Reply

  Super zaangazowanie. Lekcja ciekawa dla 5letniego chlopca. Polecamy

 22. Michał Reply

  Michał

  Ian jest przyjazny. Potrafi wyjaśnić, nawet jeśli angielski dziecka jest dość podstawowy. Dodaje mojemu synowi energii do dalszych lekcji.

 23. Małgosia Reply

  Zła jakość dźwięku Obraz blokował się.

  Zła jakość dźwięku Obraz blokował się. Pan mało mówił – puszczał dźwięk z obrazków – chyba nie o to chodzi w konwersacjach Pan nauczyciel skończył lekcje o 5 minut wczesniej- powinny byc do godziny 17:30 Oceniam – fatalnie

 24. Zuzanna Reply

  Zuzanna

  Lekcja bardzo nam się podobała,Pani Miroslava nawiązała super kontakt z synem,ktory pytał kiedy znowu bedzie miał lekcję.

 25. Magda Reply

  Tarsila E. Super osoba dla małych dzieci, świetnie dobrane metody pracy. Dziecko z niecierpliwością czeka na kolejną lekcję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sending