Archibald Opinie – Centrum Języków Obcych

Przedstawiamy recenzję i opinie o szkole językowej Archibald. Warszawskie centrum języków obcych Archibald to jedna z najstarszych i najlepszych szkół angielskiego w stolicy. Dlaczego? Więcej dowiesz się z poniższej recenzji. 

Archibald - Centrum Języków Obcych

Archibald oferuje głównie kursy języka angielskiego na różnych poziomach. Poza angielskim szkoła prowadzi także naukę innych języków. Niemiecki, rosyjski, francuski, hiszpański, włoski i rumuński dopełniają oferty.

Szkoła jest na rynku już 26 lat. Wykształciła ponad 100 tysięcy uczniów. Jest więc to placówka z dużym doświadczeniem i profesjonalną kadrą.

Archibald Opinie

Archibald Opinie

Jak przystało na szkołę z tak długim stażem na rynku o Archbialdzie znajdziemy wiele opinii.

Nicla docenia profesjonalizm kursów językowych

Uczęszczam do szkoły językowej Archibald od poand 4 lat (…). Początkowo chodziłam na zajęcia jedynie z angielskiego, ale ponieważ pojawiła się nowa oferta, język hiszpański, skorzystałam z niej. Szkoła zapewnia dużą różnorodność kursów kładąc nacisk na inne części składowe języka (…). Grupy są zróżnicowane wiekowo. Co powoduje, że zajęcia są bardziej dynamiczne (…) Szkołę językową Archibald polecam przede wszystkim ze względu na profesjonalność pod każdym względem.

Kursy językowe dla każdego  – Aneta

„Z całym przekonianiem mogę stwierdzić, że jest to szkoła dla każdego, kto cche nie tylko skutecznie i efektywnie uczyć się języka, ale również robić to w bardzo fajnej, przyjaznej, życzliwej i bezstresowej atmosferze (…). Na podkreślenie zasługuje życzliowość i otwartość pracowników biura, którzy zawsze służą pomocą z uśmiechem.”

Dobra lokalizacja szkoły

Pan Mateusz docenia przede wszystkim lokalizacje:

„Przy skrzyżowaniu dwóch linii metra, w centrum miasta – czy może być lepsza lokalizacja? Chyba nie trzeba odpowiadać na to pytanie (…). Na każdych zajęciach ciekawa dyskusja, bajkowa atmosfera no i angielski. Myślę, że wystarczy kilka słów – pure English, pure pleasure” 

Ceny kursów językowych w Archibald

Ceny w Archibald zależą od kursu. Przykładowe ceny przedstawiamy poniżej. 

 • Kurs angielskiego w ofercie wiosna 2020 już od 750 złotych za semestr. W ofercie 60 godzin lekcyjnych + 60 godzin gratis. Grupy 7-9 osobowe. 
 • Indywidualne zajęcia językowe w cenach 85 zł za lekcję poniedziałek – piątek w godzinach 10:00 – 15:00
 • Indywidualne zajęcia na tygodniu i sobotę w godzinach porannych lub wieczornych – 129 zł 
 • zajęcia dla młodzieży w grupach 7-9 osobowych – 30 godzin lekcyjnych w promocyjnej cenie 545 zł
 • zajęcia dla firm wyceniane indywidualnie 

Archibald - Kursy językowe dla firm

Centrum Języków Obcych Archibald ma bogatą ofertę kursów językowych dla firm. 

Oferta dopasowana jest do potrzeb poszczególnych firm. Przed podjęciem współpracy specjaliści szkoły przeprowadzają audyt językowy. Na jego podstawie dobierany jest system nauczania dopasowany do potrzeb pracowników. 

Dodatkowo szkoła oferuje lekcję próbną oraz test dopasowania online. 

Kursy językowe online

Szkoła Archibald wychodzi na przeciw sytuacji na świecie. Szybko uruchomione kursy online są dopasowane do indywidualnych potrzeb studentów. 

Cena godziny zajęć indywidualnych z angielskiego online w promocji to tylko 85 zł (w godzinach 10:00 – 15:00). Zajęcia w godzinach 7:00-9:00 lub 15:00 – 21:00 to koszt 129 zł. 

Koszt zajęć z pozostałych języków to 109 lub 139 złotych w zależności od pory dnia. 

Archibald lektorzy

Szkoła angielskiego Archibald może pochwalić się doświadczoną kadrą lektorów. W większości są to nauczyciele związani ze szkołą od dłuższego czasu. Nie brakuje oczywiście nowych twarzy, które potrafią wprowadzić trochę świeżości na zajęcia. Do najbardziej znanych lektorów Archibald należą:

 • Maria Ślubowska
 • Monika Ściechowska
 • Anna Piwinicka Siomek
 • Anna Kraśnicka
 • Michal Kaluga
 • Anna Sierpatowska 
Archibald - Centrum Języków Obcych

Nazwa szkoły: Archibald - Centrum Języków Obcych

Opis: Warszawa, ul. Bagno 2 Warszawa, ulica Kasprowicza 45/47

Autor: Jezykowaszkola.pl

Rodzaj kursu: online

Forma kursu: online

Czas kursu: PT4H

Płatność za kurs: płatny

Cena lekcji od: 57

Waluta: PLN

Szkoła: Archibald

Logo szkoły: Archibald

Archibald Opinie

Szkoła języków obcych Archibald powstała w 1992 roku w Warszawie w mieszkaniu przy ulicy Bagno 7. Od tego czasu kursy językowe w szkole ukończyło już ponad 100,000 słuchaczy.

Atutem szkoły jest zdecydowanie mocna kadra lektorów. Centrum Języków Obcych Archibald współpracuje z około 200 nauczycielami.

Overall
3,3
 • Oferta szkoły
 • Kadra lektorów
 • Wielkość grup
 • Cena kursu
Sending
User Review
5 (1 vote)
Comments Rating 4,67 (3 reviews)

Pros

 • Spora kadra
 • Doświadczenie
 • Laureat konkursu Orły Edukacji 2019
 • Lokalizacje w Warszawie

Cons

 • Ceny

4 comments

 1. Barbara Reply

  Archibald - kursy online

  Odkąd wybuchła pandemia nasze zajęcia zostały przeniesione w tryb online. Na początku bałam się tego sposobu nauki, ale jak się okazało na koniec semestru – nikt nie chciał wracać do zajęć stacjonarnych. Kurs online w Archibaldzie to przede wszystkim pełna swoboda i ogrom narzędzi online, które pomagają w nauce. Zajęcia są interaktywne i nadal skupione na mówieniu. To już mój kolejny semestr w Archibaldzie i polecam wszystkim. Wspaniała, cierpliwa lektorka i świetni ludzie w grupie. Jak chcesz się rozgadać, to nie ma lepszej szkoły!!!

 2. Barbara Reply

  Odkąd wybuchła pandemia nasze zajęcia zostały przeniesione w tryb online. Na początku bałam się tego sposobu nauki, ale jak się okazało na koniec semestru – nikt nie chciał wracać do zajęć stacjonarnych. Kurs online w Archibaldzie to przede wszystkim pełna swoboda i ogrom narzędzi online, które pomagają w nauce. Zajęcia są interaktywne i nadal skupione na mówieniu. To już mój kolejny semestr w Archibaldzie i polecam wszystkim. Wspaniała, cierpliwa lektorka i świetni ludzie w grupie. Jak chcesz się rozgadać, to nie ma lepszej szkoły!!!

 3. Anna Reply

  Bardzo dobra szkoła angielskiego. Jestem zadowolona z lektorki i sposobu nauki. Uczę się kolejny semestr. Panie w sekretariacie zawsze pomocne. Zawsze na koniec kursu jest podsumowanie postępów i każdy otrzymuje indywidualną propozycję kontynuacji. Ze względu na pandemię, zajęcia zostały przeniesione na online, co poszło bardzo sprawnie, bez kłopotów.

  Bardzo dobra szkoła angielskiego. Jestem zadowolona z lektorki i sposobu nauki. Uczę się kolejny semestr. Panie w sekretariacie zawsze pomocne. Na koniec kursu jest podsumowanie postępów i każdy otrzymuje indywidualną propozycję kontynuacji. Ze względu na pandemię, zajęcia zostały przeniesione na online, co poszło bardzo sprawnie, bez kłopotów i niczym się w zasadzie nie różnią niż stacjonarne. Polecam.

 4. Norbert Reply

  Opinia o szkole Archibald

  Szkoła językowa Archibald to całkiem przyzwoita szkoła. Nie jest to jednak najlepsza szkoła angielskiego w Warszawie. Nie ma się do czego przyczepić jeśli chodzi o podstawy. Natomiast poziom obsługi, jakość sal lekcyjnych lub doświadczenie lektorów mogłoby po prostu być lepsze.
  Solidna szkoła, która nauczy języka. Jeśli jednak szukacie czegoś WOW radzę poszukać gdzie indziej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sending