Callan Szkoła Języka Angielskiego – opinie

Callan Opinie

Szkoła angielskiego Callan Opinie

Nauka języka angielskiego metodą Callana to chyba jeden z najpopularniejszych sposobów jego nauki. Szkoła Callan specjalizuje się właśnie tym sposobem nauczania angielskiego. Przedstawiamy państwu recenzję i opinie o szkole Callan. Zachęcamy do dodawania własnej oceny i komentarzy o szkole.

 

Callan Szkoła Języka Angielskiego

Nazwa: Callan Szkoła Angielskiego

Adres: ul. Mała 3, 31-103 Kraków

Logo:

Opis szkoły Callan

Callan Opinie

Callan Szkoła Języka Agnielskiego to szkoła, która uczy w oparciu o metodę Callana. Na czym polega metoda Callana. Oprócz angielskiego ma w swojej ofercie naukę hiszpańskiego metodą Callana oraz rosyjskiego. Można mieć w niej lekcje, lub wykupić jakiś specjalny personalizowany pakiet usług, np. aby przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej. Szkoła nazywa to kursami specjalistycznymi. W ofercie ma też naukę języka dla dzieci. Można za niego płacić w ratach. Możliwy jest także zakup indywidualnych lekcji, co w niektórych sytuacjach może być bardzo przydatne (płatne za godzinę 95 zł). 

Overall
3
 • Oferta szkoły
 • Kadra lektorów
 • Wielkość grup
 • Cena kursu
Sending
Ocena użytkownika
4 (1 vote)
Opinie i komentarze 0 (0 reviews)

Zalety

 • Nauka w oparciu o metodę Callana, w której szkoła się specjalizuje
 • Atrakcyjna lokalizacja (blisko centrum)
 • Możliwość zakupy pojedynczych godzin indywidualnych
 • Na kurs można zapisywać się przez cały rok i na np. 4 tygodnie
 • Kursy specjalistyczne – przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej

Wady

 • Mało atrakcyjna strona internetowa
 • Brak możliwości podglądu grafiku
 • Ograniczona oferta (tylko jedna metoda cały czas)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sending