Callan Szkoła Języka Angielskiego – opinie

Nauka języka angielskiego metodą Callana to chyba jeden z najpopularniejszych sposobów jego nauki. Szkoła Callan specjalizuje się właśnie tym sposobem nauczania angielskiego. Przedstawiamy państwu recenzję i opinie o szkole Callan. Zachęcamy do dodawania własnej oceny i komentarzy o szkole.

Szkola angielskiego callan
Szkoła CallanPodstawowe informacje
Ocena
LogoCallan Szkoła
LokalizacjaSzkoła online i stacjonarnie
Strona wwwCallan Krakow
EgzaminyRóżne kursy
CenaOd 29 zł za lekcję

Szkoła Callan - oferta

Szkoła Języków Obcych Callana w Krakowie to miejsce, gdzie tradycyjna skuteczność metody Callana łączy się z nowoczesnym podejściem do edukacji online. Szkoła oferuje lekcje online dla dzieci, dostosowane do ich potrzeb i uwzględniające interaktywność, gry oraz dynamiczne formy nauczania.

Dorośli i studenci również znajdą coś dla siebie. Szkołą oferuje kursy online, które umożliwiają elastyczne podejście do nauki języka angielskiego, uwzględniając szybkie tempo lekcji oraz indywidualne tempo postępu.

Metoda Callana online

Szkoła Callan oferuje zajęcia online prowadzone innowacyjną metodą Online Callan Classroom. Jest to metoda nauki poprzez platformę online, która jest specjalnie dostosowana do nauczania Callanem. Dzięki temu zarówno nauczyciele jak i osoby uczące się mają wysoki komfort i swobodę w prowadzonych lekcjach. 

Metoda Callana stacjonarnie w Krakowie

Krakowska szkoła Callan oferuje również lekcje stacjonarne w swojej siedzibie w centrum miasta. Lekcje angielskiego odbywają się w kameralnych grupach. To pozwala skupić się na interaktywności, dialogach oraz skutecznym przyswajaniu nowego materiału.

Szkoła Callan - opinie

Nasz serwis to przede wszystkim opinie o szkołach językowych. Zapraszamy naszych użytkowników do dodawania własnych opinii i ocen szkoły Callan.

Callan Szkoła języków obcych

Nazwa szkoły: Callan Szkoła języków obcych

Opis: ul. Zwierzyniecka 14/4, 31-102 Kraków

Autor: Jezykowaszkola.pl

Rodzaj kursu: online, stacjonarny

Forma kursu: online, stacjonarny

Czas kursu: PT16H

Płatność za kurs: płatny

Cena lekcji od: 29

Waluta: PLN

Szkoła: Callan

Logo szkoły: callan szkola

Opis szkoły Callan

Callan Opinie

Szkoła Języków Obcych Callan to szkoła, która uczy w oparciu o metodę Callana. Na czym polega metoda Callana. Szkoła prowadzi kursy stacjonarne oraz online. Oprócz angielskiego, ma w swojej ofercie także naukę hiszpańskiego. Można uczestniczyć w dedykowanym kursie w większej grupie, grupach premium (do 4 osób) lub uczyć się indywidualnie.  W ofercie szkoły znajdziemy liczne kursy nauki angielskiego dla dzieci, a także kurs przygotowujący do egzaminu FCE, egzaminu 8-klasisty lub matury na poziomie podstawowym lub rozszerzonym. Szkoła w swojej ofercie ma też naukę języka dla dzieci – trzeba przyznać, że metoda Callana w ich przypadku sprawdza się doskonale. Zajęcia odbywają się w grupach, ale istnieje też możliwość zakupu indywidualnych lekcji. Aktualny cennik kursów na 2024 rok znajduje się na stronie szkoły. Godzina nauki (50 min) już do 29 zł.

Overall
4,1
 • Oferta szkoły
 • Kadra lektorów
 • Wielkość grup
 • Cena kursu
Sending
User Review
4,5 (2 votes)
Comments Rating 0 (0 reviews)

Pros

 • Nauka w oparciu o metodę Callana, w której szkoła się specjalizuje
 • Zajęcia online i stacjonarne
 • Atrakcyjna lokalizacja (blisko centrum)
 • Możliwość zakupu pojedynczych godzin indywidualnych
 • Na kurs można zapisywać się przez cały rok i na np. 4 tygodnie
 • Kursy dla dzieci
 • Kursy przygotowujące do egzaminu ośmioklasisty i maturalne

Cons

 

 • Ograniczona oferta (tylko jedna metoda cały czas)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sending