Cambly

Cambly to jedna z najnowszych rynku szkół języka angielskiego online w Polsce. Tak naprawdę jest to aplikacja online do zajęć angielskiego z native speaker z całego świata o dowolnej porze i z dowolnym nauczycielem. Poniżej przedstawiamy opinie o Cambly, cennik szkoły oraz opis oferty.

Cambly PL

Cambly to platforma do nauki Angielskiego, która najlepiej działa jako aplikacja mobilna dostępna na android i iphone. Uczyć można się także za pomocą komputera lub laptopa poprzez przeglądarkę internetową. Szkoła ma w swoim zespole lektorów native speaker z całego świata. Dlatego lekcje mogą odbywać się o dowolnej porze dnia i nocy. Cambly to nauka poprzez konwersacje. Prowadząc rozmowy na native speakerem uczniowie ćwiczą praktyczny angielski, którego będą używali w codziennych sytuacjach.

Na platformie dostępne są również dedykowane kursy, dla osób, które przygotowują się do egzaminów ustnych TOEFL/IELTS, lub zależy im na specjalistycznym angielskim, np. Business English.

CamblyPodstawowe informacje
Ocena
Logo fluentbe
LokalizacjaSzkoła online
Strona wwwCambly.com
EgzaminyTOEFL, IELTS
CenaOd 439 zł miesięcznie
cambly opinie

Lektorzy Cambly

100% lektorów w tej szkole angielskiego to native speakerzy pochodzący z krajów anglojęzycznych (USA, UK, Kanada, Australia, Nowa Zelandia, itp). Nauczyciele reprezentują różne kultury, mają ciekawe zainteresowania oraz doświadczenia zawodowe. Może to być chociażby były pracownik NASA, prawnik lub pilot. Dzięki temu rozmowy i lekcje angielskiego mogą być bardzo zróżnicowane tematyczne.

Lektorzy Cambly

Platforma Cambly to nowość na polskim rynku. Szkoła dłużej obecna jest na innych rynkach. Tam zbiera bardzo dobre opinie. Możemy mieć nadzieję, że podobnie będzie również w Polsce. Na pewno pierwsze opinie są całkiem pozytywne. Chociażby ta od użytkownika Cambly w aplikacji mobilnej android:

Podoba mi się. Rozmawianie z innymi jest fajnym sposobem żeby poćwiczyć angielski, a głównie słuchanie. Trochę się boje ,że to scam. Ale nikt nie napisał „Nie ściągajcie bo to oszuści!” więc chyba jest dobrze.

Cambly cennik

Cennik Cambly zależy od liczby zajęć w tygodniu oraz długości poszczególnych lekcji. I tak na przykład możemy wybrać 15-minutowe lekcje 2 razy w tygodniu. Wtedy pakiet miesięczny kosztuje 279 zł. Oczywiście szkoła stosuje zniżki w zależności od długości umowy. I tak przy umowie tylko na miesiąc zapłacimy wspomniane 279 zł. Przy umowie rocznej cena miesiąca nauki spada do 209 zł. Plan 30 min 2x w tygodniu zaczyna się od 338 PLN miesięcznie przy umowie na 12 miesięcy, a kończy się na 451 zł przy subskrypcji miesięcznej. Co ważne szkoła oferuje możliwość rezygnacji z nauki przy opłacie tylko za rzeczywiście wykorzystane miesiące.
Pakiet Liczba zajęć Cena
Miesięczny
2 x 15 minut w tygodniu
279 zł miesięcznie
Roczny
2 x 15 minut w tygodniu
209 zł miesięcznie

Cambly Kids czyli angielski dla dzieci

Platforma Cambly oferuje również zajęcia angielskiego online dla dzieci. Dzieci już w wieku 4 lat mogą zacząć swoją przygodę w nauce języka z native speakerem.

Cambly skupia się na nauce poprzez imersję językową. Oznacza to, że dziecko ma szansę na nauczenie się jezyka na poziomie zbliżonym do native speakera. Nauka odbywa się bowiem w ten sam sposób jak w przypadku nauki podstawowego języka. Dzieci najpierw naśladują native speakera, później zaczynają wchodzić z nim w interakcje rozwijając umiejętności językowe na podstawie doświadczonego eksperta od nauki dzieci.

Ceny zajęć dla dzieci są nieco wyższe niż lekcje dla dorosłych. I tak we wspomnianym pakiecie dwóch 30-minutowych lekcji tygodniowo w przypadku dziecka zapłacimy 113 EUR za miesiąc, podczas gdy w przypadku dorosłych to cena 92 EUR.

Cambly dla firm

Platforma Cambly to także dobre rozwiązanie dla firm. Oferuje naukę angielskiego na różnych poziomach, z różną intensywnością. Ceny kursów dla firm ustalane są indywidualnie według potrzeb danej firmy i jej pracowników.

Cambly aplikacja

Platforma Cambly dostępne jest zarówno na telefony marki iPhone jak i te z systemem android. Lekcje mogą się odbywać także na komputerze stacjonarnym poprzez przeglądarki internetowe typu Chrome czy Firefox. Aplikacja Cambly na andorid na całym świecie została już pobrana ponad 10 milionów razy. Jest więc bardzo dobrze znana użytkownikom i przetestowana przez miliony uczniów. Co prawda aplikacja na AppStore nie ma aż tyle pobrać, ale ocena na poziomie 4,5 to na pewno pozytywny znak jakości.
Cambly

Nazwa szkoły: Cambly nauka angielskiego online

Opis: Międzynarodowa szkoła języka angielskiego online. Oferuje krótkie lekcje 2 razy w tygodniu.

Autor: Jezykowaszkola.pl

Rodzaj kursu: online

Forma kursu: online

Czas kursu: PT4H

Płatność za kurs: Płatny

Cena lekcji od: 23

Waluta: PLN

Szkoła: Cambly

Logo szkoły: cambly logo

Cambly to platforma do nauki angielskiego online umożliwiająca odbywanie lekcji z lektorami z całego świata. Atutem szkoły jest brak konieczności umawiania lekcji. Praktycznie o każdej porze dnia i nocy lektorzy Cambly są dostępni do prowadzenia lekcji.

Zajęcia odbywają się przez aplikację mobilną dostępną w AppStore i sklepie Play.

Szkoła proponuje lekcje dla dorosłych, dzieci w wieku 4-15 lat oraz zajęcia dla firm.

3,07 (15 votes)

• Lekcje bez konieczności wcześniejszego umawiania
  • Aplikacja mobilna
  • Lekcje dla dzieci od 4 lat