Cambridge Opinie – Szkoła Językowa Warszawa

Cambridge School Of English to jedna z wiodących szkół językowych w Warszawie. Zapraszamy do zapoznania się z podstawowymi informacjami i opinią o tej warszawskiej szkole angielskiego. 

Cambridge School of English Opinie

Szkoła angielskiego Cambridge w Warszawie istnieje już od kilku lat. Dlatego też nietrudno znaleźć o niej opinie w Internecie. Co ciekawe większość opinii jest całkiem pozytywnych. W dalszej części naszej recenzji przedstawimy przykładowe opinie o szkole angielskiego Cambridge. Zanim do tego przejdziemy jednak zapoznajmy się jednak z podstawowymi informacjami i ofertą szkoły.

Cambridge School of English

Szkoła angielskiego Cambridge działa na warszawskim rynku szkół językowych już od ponad 30 lat. To sprawia, że jest to jedna z najstarszych i najbardziej doświadczonych szkół językowych w Polsce.

Szkoła przez lata skupiała się w całości na nauczaniu języka angielskiego. Całkiem niedawno zdecydowała się jednak na rozwój swojej działalności dodając do oferty nowe języki. I tak w Cambridge możemy teraz uczyć się włoskiego, hiszpańskiego, niemieckiego oraz języków skandynawskich.

Cambridge Opinie

Lokalizacja szkoły Cambridge

Niewątpliwym atutem szkoły jest jej lokalizacja. Główna siedziba szkoły oraz miejsce odbywania zajęć to ścisłe centrum Warszawy. Tuż obok Rotundy PKO, przy ulicy Widok 10/1. Zajęcia w szkole Cambridge odbywają się także na ulicy Chmielnej 21/9. Jest to nadal ścisłe centrum stolicy, zaledwie 3 minuty spaceru od głównej siedziby przy ulicy Widok.

Poniżej przedstawiamy listę lokalizacji szkoły Cambridge:

 • Widok 10/1, Warszawa Centrum (siedziba główna)
 • Chmielna 21/9, Warszawa Centrum
 • Konwiktorska 7, Śródmieście
 • Pocztowa 7A, Międzyrzec Podlaski

Oferta szkoły angielskiego Cambridge

Oferta szkoły językowej Cambridge to przede wszystkim nauczanie języka angielskiego na najwyższym poziomie. Jak jednak wspomnieliśmy szkoła działa także w zakresie nauki innych języków.

Kursy językowe Cambridge School Of English obejmują:

 • zajęcia grupowe z Non Native Speakerem (lektorem polskim)
 • kursy grupowe z Native Speakerem
 • zajęcia indywidualne z Non Native Speakerem
 • zajęcia indywidualne z Native Speakerem
 • kursy dla dzieci
 • zajęcia dla młodzieży
 • kursy językowe dla dorosłych
 • zajęcia angielskiego biznesowego „business English”
 • kursy przygotowujące do egzaminów IELTS, FCE, CAE, CPE, BEC,
 • kursy maturalne (matura podstawowa i rezszerzona)

Szkoła językowa Cambridge zajmuje się edukacją pozostałych języków na wielu poziomach nauczania. Języki jakie znajdują się w ofercie Cambdridge School przedstawiamy poniżej.


Języki w Cambridge School of English
angielskihiszpańskiniemiecki
włoskifrancuskinorweski
szwedzkifińskirosyjski

Szkoła języka angielskiego Warszawa

Mimo dodania do oferty innych języków Cambridge School to nadal przede wszystkim szkoła języka angielskiego. Atutem szkoły są doświadczeni lektorzy oraz świetna lokalizacja zajęć stacjonarnych. 30 lat doświadczenia oraz filia tuż przy Rotundzie PKO zdecydowanie ułatwiają podjęcie decyzji przy wyborze tej szkoły.

Czym jeszcze wyróżnia się szkoła angielskiego Cambridge? To przede wszystkim małe grupy. Zajęcia w grupach do 8 osób to idealne rozwiązanie. Słuchaczy jest na tyle aby spokojnie prowadzić fajne konwersacje. Natomiast nie za dużo, aby to rozbijało lekcje czy to z native speakerem, czy lektorem polskim.

Opinie o Cambridge School Of English

Jak obiecaliśmy na początku tekstu czas wrócić do kwestii opinii o szkole angielskiego Cambridge. Poniżej przedstawiamy cytaty z wypowiedzi kursantów szkoły.

Bardzo fajna szkoła

„Bardzo fajna szkoła. Zajęcia z języka angielskiego miałem z lektorem Panią Karoliną – perfekcjonistka. Umie przekazać wiedzę i wytłumaczyć w zrozumiały sposób. Ucząc innych spełnia się w tym co robi. Serdeczne pozdrowienia.”

Małgorzata

Profesjonalni lektorzy

„Bardzo wysoko cenię sobie kurs językowy w Cambridge School of English, ponieważ udało mi się poprawić wymowę i swobodę mówienia w języku angielskim. Bardzo cenię sobie także profesjonalizm lektora – widać, że nauczanie jest jego pasją. 

Joanna

Kursy i obozy dla dzieci

„Córka pierwszy raz uczestniczyła przez 3 tygodnie w półkoloniach organizowanych przez szkołę w lato 2016 roku i był to świetny wybór. Mimo iż była najmłodsza w grupie (4,8 roku) opieka Lektorów i metodyka nauczania u tak małych dzieci sprawiły iż polubiła naukę języka.”

Mama Hani

Kurs angielskiego online

W obecnych czasach praktycznie wszystkie szkoły językowe oferują naukę języków online. Trzeba przyznać, że szkoła Cambridge School Of English podeszła do tematu nauki online bardzo poważnie. Szkoła zamiast korzystać z otwartych dla wszystkich systemów stworzyła własne narzędzie.

Platforma nauki online Cambridge to ciekawe rozwiązanie. Dzięki niemu Cambridge może zaoferować szeroki zakres usług z zakresu nauczania angielskiego jak i innych języków.

W ofercie szkoły znajdziemy zarówno bardzie standardowe kursy online jak i kursy video z lektorem. W kursach standardowych uczeń dostaje regularnie karty pracy. Równie regularnie konsultuje je z nauczycielem prowadzącym. W bardziej nowoczesnej wersji kursów online odbywają się po prostu zajęcia wideo.

Ceny kursów w szkole Cambridge

Ceny kursów w Cambridge School Of English zależą głównie od wybranego kursy. Przykładowo 25 minut zajęć online z angielskiego to koszt 44 złotych. Jak na Warszawę to może nieźle. Natomiast przy nauce online lokalizacja chyba nie jest najważniejsza. Dlatego też z pewnością da się znaleźć inną alternatywę. Więcej na ten temat możesz poczytać w sekcji „Szkoły Językowe Online”.

Standardowe zajęcia w szkole Cambridge to cena około 2,000 złotych za semestr. Przy czym semestr składa się z 60 zajęć po 45 minut.

Szkoły językowe w Warszawie

Szukasz szkoły językowej w Warszawie? Być może zainteresują cię recenzje innych szkół. Sprawdź recenzję English For You oraz Archibald.

FAQ – Najczęściej zadawane pytania

Czy szkoła Cambridge uczy tylko angielskiego?

Nie. Od jakiegoś czasu szkoła Cambridge rozpoczęła także nauczanie innych języków. W tym hiszpańskiego oraz niemieckiego.

Jakie języki obce są w ofercie Cambridge School of English?

W ofercie szkoły znajdziemy angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, włoski, rosyjski, szwedzki oraz norweski.

Jakie są ceny kursów w Cambridge School?

Szkoła Cambridge ma dosyć zróżnicowaną ofertę kursów oraz ich cen. Kursy semestralne zaczynają się od 1200 zł. Najbardziej zaawansowane kursy mogą kosztować nawet 2200 zł.

Czy szkoła Cambridge to oddział znanego uniwersytetu?

Nie. Szkoła nie jest powiązana ze znanym angielskim uniwersytetem.

Czy szkoła Cambrigde prowadzi kursy angielskiego online?

Tak. W ofercie szkoły możemy znaleźć kursy online z angielskiego i innych języków obcych.

Cambridge School Of English Opinie

Nazwa: Cambridge School of English Warszawa

Adres: ul. Widok 10/1, Warszawa Centrum

Logo:

Opis szkoły

Szkoła angielskiego Cambridge School of English istnieje już od 30 lat. Jest to jedna z najlepszych szkół angielskiego w Warszawie. Poza nauką angielskiego szkoła niedawno wprowadziła kilka innych języków. Cambridge School Of English ma swoją siedzibę w ścisłym centrum Warszawy przy ulicy Widok 10/1. W ofercie szkoły znajdziemy pełną obsługę kursów językowych. Od lekcji dla najmłodszych, przez szkoły i kursy maturalne, na kursach business English kończąc.

W ostatnim czasie szkoła oprócz nauczania stacjonarnego wprowadziła system online. Co ciekawe system oparty jest na własne platformie. 

Overall
3,6
 • Oferta szkoły
 • Kadra lektorów
 • Wielkość grup
 • Cena kursu
Sending
Ocena użytkownika
2,33 (3 votes)
Opinie i komentarze 3 (1 review)

Zalety

 • 30 lat na rynku
 • Ekspert od angielskiego
 • Dobra lokalizacja

Wady

 • Ceny 
 • Zajęcia dodatkowe 
 • Ustalone godziny zajęć

1 Comment

 1. Sylwia Reply

  Cambridge szkoła

  Idąc do szkoły Cambridge miałam wysokie oczekiwania. W końcu nazwa sugeruje najwyższy angielski poziom nauczania. Niestety pierwszy zawód był już na starcie. Dowiedziałam się, że ze sławnym uniwerystetem warszawską szkołę łączy tylko nazwa.

  Szkoła jest ok. Lekcje prowadzone są profesjonalnie i nie ma się do czego przyczepić. Jednak jak pisałam, nazwa wskazuje na coś ekstra. Tego się nie spodziewajcie. Po prostu standardowa szkoła angielskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sending