Chatschool Opinie

Szkoła językowa Chatschool, położona na warszawskim Wawrze, oferuje konwersacje z języka angielskiego online na najwyższym poziomie. Jeśli jeszcze o niej nie słyszeliście, to koniecznie zajrzyjcie na jej stronę internetową. Zapraszamy do zapoznania się z opisem szkoły i opiniami na jej temat.

Szkoła Językowa Chatschool
Ocena
Logo novakid
Adres siedziby Ulanowska 20b, 04-859 Warszawa
Języki angielski,
Strona internetowa Przejdź do strony

Chatschool – jak wyglądają zajęcia?

Na zajęciach rozmawia się o wszystkim! I to dosłownie. Zawiłości dnia codziennego, ulubiona książka, ostatnia podróż… tutaj tematy nigdy się nie kończą. Dodatkowo, lektorzy mogą pomóc i wspólnie z kursantem wybrać interesujące tematy z dużej bazy lekcji opracowanych przez zespół dydaktyczny Chatschool. Oferta szkoły chatschool składa się z różnych poziomów. Zanim jednak student przejdzie do właściwego kursu języka angielskiego, czeka go lekcja próbna. Zajęcia odbywają się online, bez wychodzenia z domu, w dogodnym dla kursanta terminie.

Chatschool – lekcja próbna

Lekcja próbna w Chatschool to świetna okazja, żeby jeszcze przed podjęciem decyzji o kursie, poznać się z lektorem i sprawdzić komunikację w obcym języku. Już podczas pierwszego spotkania kursant rozmawia ze swoim przyszłym lektorem po angielsku. Można do nas przyjść właściwie z każdymi lingwistycznymi bolączkami. Wszystko odbywa się w formie indywidualnej. Student, w zależności od preferencji, może uczyć się z jednym, albo z wieloma lektorami. Może zmieniać ich co lekcję, w zależności od potrzeb. Niektóre osoby przychodzą i mówią, że potrzebują języka w codziennym funkcjonowaniu lub jedynie na gruncie zawodowym, innym chodzi o poprawną wymowę, a jeszcze inni realizują materiał na poziomie średnio-zaawansowanym lub chcą rozwikłać jakieś nurtujące kwestie. Rozwiązując zadania kursant dowiaduje się, na jakim poziomie obecnie jest. Lektor bada kompetencje komunikacyjne studenta, sugeruje nad czym trzeba będzie pracować, do czego będziemy dążyć, a poziom językowy usytuowuje na skali biegłości językowej. To pomoże w przyszłości dobrać najlepsze materiały, tak aby nauka była jeszcze bardziej efektywna i w szybszym przedziale czasowym osiągnąć postawiony cel.

Chatschool cena

Na stronie internetowej Chatschool nie znajdziemy cennika. Dlaczego? Podanie ceny zajęć w Chatschool jest trudnym zadaniem, bo tak jak lekcje są indywidualne, tak i kwestia ceny jest indywidualna 🙂 Przykładowo, długoletni kursanci otrzymują od szkoły dodatkowy rabat, a osoby decydujące się na kurs otrzymują pakiet lekcji po okazyjnej cenie! Zależy też, czy potrzebujesz polskiego lektora, jak bardzo chcesz rozwijać kompetencje komunikacyjne, czy chciałbyś pozyskać nauczyciela dla anglojęzycznego klienta. Aby poznać szczegóły tych cenowych złożoności wystarczy skontaktować się bezpośrednio z administracją szkoły.

Chatschool – kursy angielskiego dla dorosłych

Szkoła nauczania angielskiego stara się dawać swoim kursantom jak najwięcej. Dużo wiedzy, pierwsze spotkanie organizacyjno informacyjne, indywidualne korepetycje, dużo konwersacji, a do tego dużo fanu. A oprócz tego:

 • Autorskie materiały dydaktyczne – aż 205 lekcji na różnych poziomach językowych, do tego zewnętrzne źródła, baza zadań gramatycznych i materiały dodatkowe.

 • Indywidualne notatki – po każdej lekcji lektor przygotowuje dla kursanta notatki z konwersacji, a w nich nowe słówka, zwroty i ogólne podsumowanie danej lekcji. Pozwalają na uzyskanie odpowiedniego zasobu leksykalnego. Na ich podstawie prowadzi zajęcia.

 • Zajęcia indywidualne pomagają skutecznie wytłumaczyć pewne zjawiska językowe oraz są niezbędne do zdobywania nowych umiejętności językowych.

 • Aplikacja do chattowania – idealna do nauki nowego języka. Oczywiście po angielsku!

 • Regularne raporty – co jakiś czas sprawdzamy, jak idą postępy w nauce studenta. Nauczyciele już na swoich pierwszych zajęciach starają się poznać możliwości kursanta. Lektor przygotowuje specjalną informację zwrotną razem z konstruktywnym komentarzem, na czym trzeba się skupić podczas dalszej nauki. W ten sposób kursant jest w stanie sięgać kolejnych kamieni milowych na drodze po płynny angielski.

Zajęcia indywidualne w Chatschool

Poziomy zaawansowania kursów są różne, ale mają jedną rzecz wspólną. Skupiają się na kursancie. To student podejmuje kluczowe decyzje odnośnie nauki, a lektorzy pomagają je spełnić. Wiemy, że język angielski przydaje się w rozmaitych okolicznościach. Dlatego też, każdy znajdzie tu coś dla siebie. Zarówno osoby zaczynające swoją przygodę, jak i te którym szykuje się niespodziewany wyjazd. Zawsze podążamy za konkretną potrzebą.

Atuty szkoły:

 • Forma zajęć  – online.
 • Dedykowana platforma do nauki angielskiego online na żywo z lektorami. Ilość lekcji jest indywidualnie ustalana w oparciu o cel do zrealizowania. 
 • Moduł zajęć – angielski w podróży, biznesie, czy General English? Uwaga! Moduły można mieszać i wybierać tylko te tematy, które są interesujące dla danego studenta.
 • Częstotliwość zajęć – raz, dwa, albo więcej spotkań w tygodniu. W zależności od tego ile czasu dana osoba może poświęcić na naukę wybieranych jest mniej lub więcej lekcji na tydzień. Należy pamiętać, że oprócz zajęć na studentów czekają: notatki z lekcji do powtórek, materiały do przećwiczenia, zadania domowe, tak żeby jak najbardziej zmaksymalizować postęp.
 • Ilość lekcji –  liczba zajęć jest indywidualnie ustalana z kursantem, w oparciu o cel do zrealizowania.  Może to być tylko kilka zajęć, żeby przygotować się np. na rozmowę kwalifikacyjną, albo do wyjazdu, szkoła proponuje zajęcia bez ograniczeń – z miesiąca na miesiąc kursant sam wybiera ilość lekcji, które następnie realizuje z lektorem.
 • Godziny zajęć – zajęcia na tygodniu oraz w weekendy. Lekcję z rana oraz wieczorami. Student sam wybiera czas swoich 60-minutowych spotkań z lektorem! Można z powodzeniem uczyć się angielskiego od poniedziałku do piątku, a nawet w weekendy.

  Ilość zajęć dostosowana jest do potrzeb uczestnika kursu.

 • Lektorpolski nauczyciel, a może wybieramy zagranicznego? Przy poziomach B1 i wyższych zespół Chatschool poleca native speakerów, ale ostateczna decyzja należy do kursanta! A jeśli w międzyczasie kursant będzie chciał zmienić lektora? Nie ma z tym problemu. Wiadomo nie od dziś, że dobranie właściwego lektora może przynieść fantastyczne rezultaty.

Zajęcia dla dzieci

Szkoła nie specjalizuje się w lekcjach angielskiego dla dzieci. Jeśli szukasz szkoły dla swojego dziecka sprawdź ranking szkół angielskiego dla dzieci.

Kursy dla firm

W Chatschool organizowane są kursy językowe dla firm zarówno grupowe, jak i indywidualne. Priorytetem są zajęcia konwersacyjne i niezależnie od wyboru formy to właśnie na rozmowę kładziony jest  największy nacisk. W przypadku klientów biznesowych rekomendowane są zajęcia w module Business English lub General English. Do tej pory Chatschool współpracowało z takimi placówkami jak Centrum Zdrowia Dziecka, TVN, czy Stora Enso.

opinie chatschool

Chatschool Opinie

O szkole Chatschool znajdziemy całkiem sporo opinii. Na samej stronie szkoły znajdują się jej rekomendacje od znanych użytkowników. I tak na przykład aktorka Mariola Lisicka twierdzi:

„Jeśli Wy również chcecie trochę poprzypominać i udoskonalić język angielski, to śmiało Was zachęcam do tej szkoły.”

Mariola Lisicka – aktorka

Pozytywnie o szkole wypowiada się także dziennikarz i report Adam Feder:

„Lekcje w Chatschool odbywają się z naprawdę wspaniałymi, fajnymi lektorami (…) nie chodzi jedynie o to, aby wkuwać jakieś gramatyczne regułki. Ważne, aby rozmawiać, rozmawiać i rozmawia się płynniej i lepiej”

Adam Feder – dziennikarz, report

Pozytywne opinie o szkole to jednak nie tylko kwestia celebrytów. Użytkownicy szkoły także chwalą sobie zajęcia angielskiego. Na przykład pani Magda twierdzi, że:

Polecam serdecznie szkołę Chatschool. Indywidualne podejście i elastyczne godziny oraz ustalenia co do nauki. Idealne dla każdego kto chce szlifować swój angielski w praktyce oraz tych którzy chcą przełamać barierę w mówieniu. Do tego przyjazna atmosfera. Polecam.

Magda

Masz odmienne zdanie na temat tej szkoły? A może też chcesz pochwalić tą szkołę? Skorzystaj z opcji oceny i komentarza na dole tej strony by wyrazić swoją opinię.

Chatschool szkoła angielskiego

Nazwa szkoły: Chatschool Opinie

Opis: Ulanowska 20b, 04-859 Warszawa

Autor: Jezykowaszkola.pl

Rodzaj kursu: online

Forma kursu: online

Czas kursu: PT4H

Płatność za kurs: płatny

Cena lekcji od: 35

Waluta: PLN

Szkoła: Chatschool

Logo szkoły: Chat School

Opis szkoły

Chatschool to jedna z ciekawszych opcji nauki angielskiego. Szkoła znajduje się w Warszawie i od kilku miesięcy oferuje naukę angielskiego online na naprawdę wysokim poziomie. Wszystko zgodnie z obecnym zapotrzebowaniem na rynku kursów językowych. Co więcej, szkoła ma własną aplikację do nauki angielskiego online. Specjalnością szkoły jest nauka języka poprzez konwersacje. Warto zapoznać się ze szczegółami oferty. 

Overall
4,4
 • Oferta szkoły
 • Kadra lektorów
 • Wielkość grup
 • Cena kursu
Sending
User Review
4,67 (3 votes)
Comments Rating 5 (3 reviews)

Pros

 • zajęcia online o dogodnej porze
 • aplikacja online
 • nastawienie na konwersacje 

Cons

 • brak zajęć stacjonarnych
 • brak innych języków
 • brak jasnego cennika w ofercie 

5 comments

 1. Marcelina Reply

  Przemiła obsługa, elastyczne terminy i najważniejsze…mam 2 idealnych lektorów 😀

 2. Agata Reply

  Serdecznie polecam naukę w tej szkole, bardzo fajni lektorzy, duża elastyczność jeśli chodzi o grafik, plus małe, kameralne grupy. Dodatkowo nastawienie przede wszystkim na mówienie i przełamanie bariery językowej.

 3. Lucyna Reply

  Chatschool

  Na platformie znajduję się 30 wykwalifikowanych lektorów z różnych krajów między innymi: USA, UK, Kanady, RPA, Irlandii ja jako użytkownik sama wybieram z kim i kiedy chce mieć zajęcia. Warto zwrócić uwagę na różnorodność materiałów: Angielski ogólny, biznesowy, sprzedaż etc. Umowa jest jasna i uczciwa. To idealne miejsce dla każdego, kto chce skutecznie rozwijać swoje umiejętności językowe online. Polecam z całego serca! Lucyna

 4. Krzysztof Reply

  Szkoła na 5+

  Chatschool to świetna opcja dla wszystkich poszukujących skutecznej i przyjaznej platformy do nauki języków online. Z szerokim wyborem lektorów, różnorodnymi materiałami edukacyjnymi oraz solidną obsługą klienta, ta platforma zasługuje na uznanie i polecam ją z czystym sumieniem.

 5. Zuza Reply

  Bardzo sympatyczna szkoła. Nie lubiłam się uczyć angielskiego, ale w końcu sprawia mi to przyjemność. Polecam Chatschool – kameralnie i z troską. Tak, jak lubię

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sending