Chatschool Opinie

Szkoła Chatschool, położona na warszawskim Wawrze, oferuje konwersacje z języka angielskiego online na najwyższym poziomie. Jeśli jeszcze o niej nie słyszeliście, to koniecznie zajrzyjcie na jej stronę internetową. Zapraszamy do zapoznania się z opisem szkoły i opiniami na jej temat.

Szkoła JęzykowaChatschool
Ocena
Logo novakid
Adres siedzibyUlanowska 20b, 04-859 Warszawa
Językiangielski,
Strona internetowaPrzejdź do strony

Chatschool – jak wyglądają zajęcia?

Na zajęciach rozmawia się o wszystkim! I to dosłownie. Zawiłości dnia codziennego, ulubiona książka, ostatnia podróż… tutaj tematy nigdy się nie kończą. Dodatkowo, lektorzy mogą pomóc i wspólnie z kursantem wybrać interesujące tematy z dużej bazy lekcji opracowanych przez zespół dydaktyczny Chatschool. Zanim jednak student przejdzie do właściwego kursu, czeka go lekcja próbna. Wszystko to online, bez wychodzenia z domu, w dogodnym dla kursanta terminie.

Chatschool – lekcja próbna

Lekcja zapoznawcza w Chatschool to świetna okazja, żeby jeszcze przed podjęciem decyzji o kursie, poznać się z lektorem i sprawdzić swój angielski. Już podczas pierwszego spotkania kursant rozmawia ze swoim przyszłym lektorem po angielsku. Dzięki temu lektor dowiaduje się co dana osoba potrafi, nad czy trzeba będzie pracować, a poziom językowy usytuowuje na skali biegłości językowej. To pomoże w przyszłości dobrać najlepsze materiały, tak aby nauka była jeszcze bardziej efektywna.

Chatschool cena

Na stronie internetowej Chatschool nie znajdziemy cennika. Dlaczego? Podanie ceny zajęć w Chatschool jest trudnym zadaniem, bo tak jak lekcje są indywidualne, tak i kwestia ceny jest indywidualna 🙂  Przykładowo, długoletni kursanci otrzymują od szkoły dodatkowy rabat, a osoby decydujące się na kurs otrzymują pakiet lekcji po okazyjnej cenie! Aby poznać szczegóły tych cenowych złożoności wystarczy skontaktować się bezpośrednio z administracją szkoły.

Chatschool – kursy angielskiego dla dorosłych

Szkoła Chatschool stara się dawać swoim kursantom jak najwięcej. Dużo wiedzy, dużo konwersacji, a do tego dużo fanu. A oprócz tego:

 • Autorskie materiały –  aż 205 lekcji na różnych poziomach językowych, do tego zewnętrzne źródła, baza zadań gramatycznych i materiały dodatkowe.
 • Indywidualne notatki – po każdej lekcji lektor przygotowuje dla kursanta notatki z konwersacji, a w nich nowe słówka, zwroty i ogólne podsumowanie danej lekcji.
 • Aplikacja do chattowania – oczywiście po angielsku!
 • Regularne raporty – co jakiś czas sprawdzamy,  jak idą postępy w nauce studenta.  Lektor przygotowuje specjalną informację zwrotną razem z konstruktywnym komentarzem, na czym trzeba się skupić podczas dalszej nauki. W ten sposób kursant jest w stanie sięgać kolejnych kamieni milowych na drodze po płynny angielski.

Indywidualne lekcje w Chatschool

Skupiają się na kursancie. To student podejmuje kluczowe decyzje odnośnie nauki, a lektorzy pomagają je spełnić.

Atuty szkoły:

 • Forma zajęć  – online.
 • Moduł zajęć – angielski w podróży, biznesie, czy General English? Uwaga! Moduły można mieszać i wybierać tylko te tematy, które są interesujące dla danego studenta.
 • Częstotliwość zajęć – raz, dwa, albo więcej spotkań w tygodniu. W zależności od tego ile czasu dana osoba może poświęcić na naukę wybieranych jest mniej lub więcej lekcji na tydzień. Należy pamiętać, że oprócz zajęć na studentów czekają: notatki z lekcji do powtórek, materiały do przećwiczenia, zadania domowe, tak żeby jak najbardziej zmaksymalizować postęp.
 • Ilość lekcji – kilka zajęć deklarowanych z miesiąca na miesiąc? A może pakiet lekcji: 26 lub 52 spotkania? Założeniem Chatschool jest przejście pełnego poziomu językowego, a żeby to uczynić niezbędne jest zrealizowanie 52 spotkań. Dla tych którzy nie mogą pozwolić sobie na pełny kurs przygotowana została opcja skrócona, składającą się z 26 lekcji.  A jeśli potrzebne jest tylko kilka zajęć, żeby przygotować się np. na rozmowę kwalifikacyjną, albo do wyjazdu, szkoła proponuje zajęcia bez ograniczeń – z miesiąca na miesiąc kursant sam wybiera ilość lekcji, które następnie realizuje z lektorem.
 • Godziny zajęć – zajęcia na tygodniu oraz w weekendy. Lekcję z rana oraz wieczorami. Student sam wybiera czas swoich 60-minutowych spotkań z lektorem! Można z powodzeniem uczyć się angielskiego od poniedziałku do piątku, a nawet w weekendy.
 • Lektor – polski nauczyciel, a może doświadczony native speaker? Przy poziomach B1 i wyższych zespół Chatschool poleca native speakerów, ale ostateczna decyzja należy do kursanta! A jeśli w międzyczasie kursant będzie chciał zmienić lektora? Nie ma z tym problemu.

Zajęcia dla dzieci

Szkoła nie specjalizuje się w lekcjach angielskiego dla dzieci. Jeśli szukasz szkoły dla swojego dziecka sprawdź ranking szkół angielskiego dla dzieci.

Kursy dla firm

W Chatschool organizowane są kursy językowe dla firm zarówno grupowe, jak i indywidualne. Priorytetem są zajęcia konwersacyjne i niezależnie od wyboru formy to właśnie na rozmowę kładziony jest  największy nacisk. W przypadku klientów biznesowych rekomendowane są zajęcia w module Business English lub General English. Do tej pory Chatschool współpracowało z takimi placówkami jak Centrum Zdrowia Dziecka, TVN, czy Stora Enso.

Chatschool Opinie

O szkole Chatschool znajdziemy całkiem sporo opinii. Na samej stronie szkoły znajdują się jej rekomendacje od znanych użytkowników. I tak na przykład aktorka Mariola Lisicka twierdzi:

„Jeśli Wy również chcecie trochę poprzypominać i udoskonalić język angielski, to śmiało Was zachęcam do tej szkoły.”

Mariola Lisicka – aktorka

Pozytywnie o szkole wypowiada się także dziennikarz i report Adam Feder:

„Lekcje w Chatschool odbywają się z naprawdę wspaniałymi, fajnymi lektorami (…) nie chodzi jedynie o to, aby wkuwać jakieś gramatyczne regułki. Ważne, aby rozmawiać, rozmawiać i rozmawia się płynniej i lepiej”

Adam Feder – dziennikarz, report

Pozytywne opinie o szkole to jednak nie tylko kwestia celebrytów. Użytkownicy szkoły także chwalą sobie zajęcia angielskiego. Na przykład pani Magda twierdzi, że:

Polecam serdecznie szkołę Chatschool. Indywidualne podejście i elastyczne godziny oraz ustalenia co do nauki. Idealne dla każdego kto chce szlifować swój angielski w praktyce oraz tych którzy chcą przełamać barierę w mówieniu. Do tego przyjazna atmosfera. Polecam.

Magda

Masz odmienne zdanie na temat tej szkoły? A może też chcesz pochwalić tą szkołę? Skorzystaj z opcji oceny i komentarza na dole tej strony by wyrazić swoją opinię.

Chatschool szkoła angielskiego

Nazwa: Chatschool Opinie

Adres: Ulanowska 20b, 04-859 Warszawa

Logo: Chat School

Opis szkoły

Chatschool to jedna z ciekawszych opcji nauki angielskiego. Szkoła znajduje się w Warszawie i od kilku miesięcy oferuje naukę angielskiego online na naprawdę wysokim poziomie. Wszystko zgodnie z obecnym zapotrzebowaniem na rynku kursów językowych. Co więcej, szkoła ma własną aplikację do nauki angielskiego online. Specjalnością szkoły jest nauka języka poprzez konwersacje. Warto zapoznać się ze szczegółami oferty. 

Overall
4,4
 • Oferta szkoły
 • Kadra lektorów
 • Wielkość grup
 • Cena kursu
Sending
Ocena użytkownika
4 (1 vote)
Opinie i komentarze 0 (0 reviews)

Zalety

 • zajęcia online o dogodnej porze
 • aplikacja online
 • nastawienie na konwersacje 

Wady

 • brak zajęć stacjonarnych
 • brak innych języków
 • brak jasnego cennika w ofercie 

1 Comment

 1. Zuza Reply

  Bardzo sympatyczna szkoła. Nie lubiłam się uczyć angielskiego, ale w końcu sprawia mi to przyjemność. Polecam Chatschool – kameralnie i z troską. Tak, jak lubię

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sending