Chatschool Opinie

Szkoła Chatschool, położona na warszawskim Wawrze, oferuje konwersacje z języka angielskiego, zarówno wirtualnie, jak i osobiście w kameralnej siedzibie. Zapraszamy do zapoznania się z opisem szkoły i opiniami na jej temat.

Szkoła JęzykowaChatschool
Ocena
Logo novakid
Adres siedzibyUlanowska 20b, 04-859 Warszawa
Językiangielski,
Strona internetowaPrzejdź do strony

Chatschool – jak wyglądają zajęcia?

Na zajęciach rozmawia się o wszystkim! I to dosłownie. Zawiłości dnia codziennego, ulubiona książka, ostatnia podróż… tutaj tematy nigdy się nie kończą. Dodatkowo, lektorzy mogą pomóc i wspólnie z kursantem wybrać interesujące tematy z dużej bazy lekcji opracowanych przez zespół dydaktyczny Chatschool. Zanim jednak student przejdzie do właściwego kursu, czeka go lekcja próbna

Chatschool – lekcja próbna

Lekcja zapoznawcza w Chatschool to świetna okazja, żeby jeszcze przed podjęciem decyzji o kursie, poznać się z lektorem i sprawdzić swój angielski. Już podczas pierwszego spotkania kursant rozmawia ze swoim przyszłym lektorem po angielsku. Dzięki temu lektor dowiaduje się co dana osoba potrafi, nad czy trzeba będzie pracować, a poziom językowy usytuowuje na skali biegłości językowej. To pomoże w przyszłości dobrać najlepsze materiały, tak aby nauka była jeszcze bardziej efektywna.

Chatschool cena

Na stronie internetowej Chatschool nie znajdziemy cennika. Dlaczego? Podanie ceny zajęć w Chatschool jest trudnym zadaniem, bo tak jak lekcje są indywidualne, tak i kwestia ceny jest indywidualna 🙂  Przykładowo, długoletni kursanci otrzymują od szkoły dodatkowy rabat, a osoby decydujące się na kurs otrzymują pakiet lekcji po okazyjnej cenie! Aby poznać szczegóły tych cenowych złożoności wystarczy skontaktować się bezpośrednio z administracją szkoły.

Chatschool – kursy angielskiego dla dorosłych

Szkoła Chatschool stara się dawać swoim kursantom jak najwięcej. Dużo wiedzy, dużo konwersacji, a do tego dużo fanu. A oprócz tego:

 • Autorskie materiały –  aż 205 lekcji na różnych poziomach językowych, do tego zewnętrzne źródła, baza zadań gramatycznych i materiały dodatkowe.
 • Indywidualne notatki – po każdej lekcji lektor przygotowuje dla kursanta notatki z konwersacji, a w nich nowe słówka, zwroty i ogólne podsumowanie danej lekcji.
 • Aplikacja do chattowania – oczywiście po angielsku!
 • Regularne raporty – co jakiś czas sprawdzamy,  jak idą postępy w nauce studenta.  Lektor przygotowuje specjalną informację zwrotną razem z konstruktywnym komentarzem, na czym trzeba się skupić podczas dalszej nauki. W ten sposób kursant jest w stanie sięgać kolejnych kamieni milowych na drodze po płynny angielski.

Indywidualne lekcje w Chatschool

Skupiają się na kursancie. To student podejmuje kluczowe decyzje odnośnie nauki, a lektorzy pomagają je spełnić.

Atuty szkoły:

 • Forma zajęć do wyboru – online, stacjonarnie, albo w domu u kursanta.
 • Moduł zajęć – angielski w podróży, biznesie, czy General English? Uwaga! Moduły można mieszać i wybierać tylko te tematy, które są interesujące dla danego studenta.
 • Częstotliwość zajęć – raz, dwa, albo więcej spotkań w tygodniu. W zależności od tego ile czasu dana osoba może poświęcić na naukę wybieranych jest mniej lub więcej lekcji na tydzień. Należy pamiętać, że oprócz zajęć na studentów czekają: notatki z lekcji do powtórek, materiały do przećwiczenia, zadania domowe, tak żeby jak najbardziej zmaksymalizować postęp.
 • Ilość lekcji – kilka zajęć deklarowanych z miesiąca na miesiąc? A może pakiet lekcji: 26 lub 52 spotkania? Założeniem Chatschool jest przejście pełnego poziomu językowego, a żeby to uczynić niezbędne jest zrealizowanie 52 spotkań. Dla tych którzy nie mogą pozwolić sobie na pełny kurs przygotowana została opcja skrócona, składającą się z 26 lekcji.  A jeśli potrzebne jest tylko kilka zajęć, żeby przygotować się np. na rozmowę kwalifikacyjną, albo do wyjazdu, szkoła proponuje zajęcia bez ograniczeń – z miesiąca na miesiąc kursant sam wybiera ilość lekcji, które następnie realizuje z lektorem.
 • Godziny zajęć – zajęcia na tygodniu oraz w weekendy. Lekcję z rana oraz wieczorami. Student sam wybiera czas swoich 60-minutowych spotkań z lektorem! Szkoła pracuje od poniedziałku do piątku od 8.00 do 21.00, a nawet w weekendy.
 • Lektor – polski nauczyciel, a może doświadczony native speaker? Przy poziomach B1 i wyższych zespół Chatschool poleca native speakerów, ale ostateczna decyzja należy do kursanta! A jeśli w międzyczasie kursant będzie chciał zmienić lektora? Nie ma z tym problemu.

Zajęcia dla dzieci

Szkoła nie specjalizuje się w lekcjach angielskiego dla dzieci. Jeśli szukasz szkoły dla swojego dziecka sprawdź ranking szkół angielskiego dla dzieci.

Kursy dla firm

W Chatschool organizowane są kursy językowe dla firm zarówno grupowe, jak i indywidualne. Priorytetem są zajęcia konwersacyjne i niezależnie od wyboru formy to właśnie na rozmowę kładziony jest  największy nacisk. W przypadku klientów biznesowych rekomendowane są zajęcia w module Business English lub General English. Do tej pory Chatschool współpracowało z takimi placówkami jak Centrum Zdrowia Dziecka, TVN, czy Stora Enso.

Chatschool Opinie

O szkole Chatschool znajdziemy całkiem sporo opinii. Na samej stronie szkoły znajdują się jej rekomendacje od znanych użytkowników. I tak na przykład aktorka Mariola Lisicka twierdzi:

„Jeśli Wy również chcecie trochę poprzypominać i udoskonalić język angielski, to śmiało Was zachęcam do tej szkoły.”

Mariola Lisicka – aktorka

Pozytywnie o szkole wypowiada się także dziennikarz i report Adam Feder:

„Lekcje w Chatschool odbywają się z naprawdę wspaniałymi, fajnymi lektorami (…) nie chodzi jedynie o to, aby wkuwać jakieś gramatyczne regułki. Ważne, aby rozmawiać, rozmawiać i rozmawia się płynniej i lepiej”

Adam Feder – dziennikarz, report

Pozytywne opinie o szkole to jednak nie tylko kwestia celebrytów. Użytkownicy szkoły także chwalą sobie zajęcia angielskiego. Na przykład pani Magda twierdzi, że:

Polecam serdecznie szkołę Chatschool. Indywidualne podejście i elastyczne godziny oraz ustalenia co do nauki. Idealne dla każdego kto chce szlifować swój angielski w praktyce oraz tych którzy chcą przełamać barierę w mówieniu. Do tego przyjazna atmosfera. Polecam.

Magda

Masz odmienne zdanie na temat tej szkoły? A może też chcesz pochwalić tą szkołę? Skorzystaj z opcji oceny i komentarza na dole tej strony by wyrazić swoją opinię.

Chatschool szkoła angielskiego

Nazwa: Chatschool Opinie

Adres: Ulanowska 20b, 04-859 Warszawa

Logo: Chat School

Opis szkoły

Chatschool to jedna z ciekawszych opcji nauki angielskiego. Szkoła znajduje się w Warszawie i oferuje naukę w siedzibie szkoły ale też z dojazdem do klienta. Co więcej szkoła ma własną aplikację do nauki angielskiego online. Specjalnością szkoły jest nauka języka poprzez konwersacje. Warto zapoznać się ze szczegółami oferty. 

Overall
4.4
 • Oferta szkoły
 • Kadra lektorów
 • Wielkość grup
 • Cena kursu
Sending
Ocena użytkownika
0 (0 votes)
Opinie i komentarze 0 (0 reviews)

Zalety

 • zajęcia w domu klienta w Warszawie 
 • aplikacja online
 • nastawienie na konwersacje 

Wady

 • dojazd do klienta tylko w Warszawie
 • brak innych języków
 • brak jasnego cennika w ofercie