Choices Opinie – szkoła językowa

Choices szkoła językowa to stosunkowo nowe miejsce na mapie szkół językowych w Polsce. Na pierwszym miejscu stawia jakość i indywidualne podejście do klienta. To naprawdę dobrze wróży tej bardzo dynamicznie rozwijającej się szkole językowej online. 

Szkoła JęzykowaChoices
Ocena
Logotfls
Adres siedzibyul. Katowicka 85a lok. 5, 61-131 Poznań
Językiangielski, niemiecki, hiszpański, francuski, norweski, rosyjski, włoski, polski
Strona internetowaPrzejdź do strony

Choices - Języki obce

Szkoła językowa Choices już na pierwszy rzut oka posiada bardzo bogatą ofertę nauki języków obcych. W ofercie szkoły znajdziemy oczywiście jeden z najpopularniejszych języków, – język angielski. Ale to nie wszystkie informacje. Dla tych bardziej ambitnych i żądnych wiedzy, szkoła oferuje także wybór innych kursów. W Choices z powodzeniem można rozpocząć naukę niemieckiego oraz hiszpańskiego. Ale to także nie wszystko. Szkoła prowadzi także kursy francuskiego i rosyjskiego, a nawet norweskiego. Jak sugeruje nazwa szkoły, wybór języków jest naprawdę duży.

Jest to największy atut tej szkoły, który zdecydowanie wyróżnia ją na rynku szkół językowych. Pozostałe platformy do nauki online jak Fluentbe czy Tutlo skupiają się bowiem jedynie na nauce angielskiego. Nauka języków takich jak norweski, czy rosyjski cieszy się mniejszą popularnością niż angielski.

Kursy w Choices są zawsze starannie przygotowane przez wykwalifikowaną kadrę lektorów. Cechuje je duża elastyczność w odniesieniu do celów językowych, jakie stawiają sobie ich kursanci i kursantki. Nauka odbywa się w dedykowanej aplikacji, z której korzystanie jest prawdziwą przyjemnością.

Choices Opinie

Rodzaje kursów językowych online w szkole Choices

Szkoła Choices ma swojej ofercie kilka typów kursów językowych online. Poniżej przedstawiamy informacje na temat produktów firmy, które możemy wybrać w ofercie: 

Kursy dla firm - Choices 360°

Choices to dobry wybór dla firm. Szkoła nie tylko prowadzi zajęcia językowe dla firm – zajmuje się także tłumaczeniami, copywritingiem oraz doradztwem językowym. 

Oferta dla firm szkoły językowe Choices to:

 • Tłumaczenia – pisemne, ustne, uwierzytelnione, audiowizualne w tym umowy, oferty i raporty firmowe.
 • Doradztwo językowe – w tym audyty językowe kandydatów w procesie rekrutacji oraz ocena kompetencji językowych obecnych pracowników.
 • Warszaty dla biznesu – integracja pracowników oraz wyrównywanie umiejętności językowej kadry.
 • Tworzenie napisów do filmów – szkoła zajmuje się tłumaczeniem oraz przygotowaniem filmów już z odpowiednimi napisami.
 • Copywriting – przygotowanie tekstów wraz z kreatywnymi sloganami zlokalizowanymi na zagraniczne rynku. 

Choices Opinie

Szkoła językowa online Choices to interesujące, ale wciąż nowe, miejsce na mapie kursów językowych online w Polsce. Dlatego nie tak łatwo znaleźć opinie na jej temat. Tym bardziej zachęcamy do dodawania komentarzy w naszym serwisie. Dzięki waszym opiniom nasze rankingi stają się coraz bardziej wartościowe i wiarygodne. Zobacz, co o Choices sądzą inni użytkownicy.

Tymczasem, podrzucamy jedną z ciekawszych opinii jaką znaleźliśmy na forum internetowym. 

Widzę, że wiele z Was boryka się z wyborem właściwej szkoły językowej... Też kiedyś byłem w tym miejscu. Wypróbowałem już chyba wszystkie sieciówki, które niestety mnie zawiodły, a ja straciłem mnóstwo kasy... Szkoły, którymi się interesowałem, niby spoko, ale lektorzy jakby zblazowani i z łapanki, a to nie pomagało w nauce. W końcu trafiłem na #AngielskiNaWynos by CHOICES i od połowy roku stałem się językowym freakiem! Ich zajęcia są genialne a podejście do ucznia najlepsze ever!
choices opinie
Piotrek
Uczeń szkoły Choices
Choices Szkoła Językowa

Nazwa szkoły: Choices Szkoła Języków Obcych

Opis: ul. Katowicka 85a lok. 5, 61-131 Poznań

Autor: Jezykowaszkola.pl

Rodzaj kursu: online

Forma kursu: online

Czas kursu: PT4H

Płatność za kurs: płatny

Cena lekcji od: 35

Waluta: PLN

Szkoła: Choices

Logo szkoły: choices opinie

Opis szkoły

Choices Szkoła Językowa Online to całkiem świeża oferta na rynku nauki języków online. Szkoła wyróżnia się przede wszystkim bogatą ofertą. Poza nauką angielskigo Choices oferuje między innymi kursy niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego, rosyjskiego czy norweskiego.  Ale sama nauka języka to nie wszystko. Masz własną firmę? Produkt, który może cię zainteresować to biznesowe tłumaczenia.

Szkoła ma też bardzo bogatą ofertę dla firm. Tak zwana opcja Choices 360° zapewnia nie tylko kursy dla pracowników, ale też i inny ciekawy produkt: copywriting.

Choices dużą uwagę przykłada do jakości nauczania. Rzetelne podejście do procesu weryfikacji przygotowania dydaktycznego oraz kompetencji językowych lektorów i lektorek to niewątpliwy atut szkołu. Co więcej materiały używane podczas zajęć, jak i poza nimi, to licencjonowane, zdygitalizowane e-podręczniki oraz cały wachlarz autorskich materiałów wspomagających naukę. (Używanie ich jest wyjątkowo proste i nie wymaga specjalistycznych narzędzi. Większość materiałów, z których korzystamy, kursant otwiera w dowolonej przeglądarce internetowej) Wszelkie instrukcje zawiera strona internetowa szkoły.

Overall
4,5
 • Oferta szkoły
 • Kadra lektorów
 • Wielkość grup
 • Cena kursu
Sending
User Review
3 (7 votes)
Comments Rating 0 (0 reviews)

Pros

 • Szeroka oferta języków
 • Choices 360° czyli oferta dla firm
 • Lekcje na licencjonowanej platformie ZOOM
 • Oferta dla dzieci

Cons

 

 • Brak oddziałów stacjonarnych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sending