Edoo.pl – nauka angielskiego dla dzieci

Edoo.pl - nauka dla dzieci online

Edoo.pl to platforma do nauki angielskiego przez Skype. Szkołą istnieje od 2004 roku i jest odpowiedzią na zapotrzebowanie na możliwość nauki online. Stworzona z myślą o zabieganych osobach, które chcą jak najbardziej produktywnie wykorzystać swój czas. Edoo.pl to nic innego jak nowoczesne rozwiązania e-learningowe oraz wysokie standardy obsługi klienta. Cała obsługa odbywa się przez internet, bez wychodzenia z domu. W ofercie są lekcje angielskiego, hiszpańskiego, niemieckiego, francuskiego oraz włoskiego. W związku z tym, że lektorzy uczą przez Skype, oferta nauki może być dowolnie poszerzana, w zależności od zapotrzebowania. 

Edoo.pl - co sądzą inni

Na stronie Edoo.pl zostały zgromadzone opinie na temat szkoły oraz nauki online. Są to opinie nie tylko kursantów, ale także ekspertów w temacie. Ich zadaniem jest edukować i przekonywać do nowej formy nauki, jaką jest nauka przez Skype. A trzeba przyznać, że w ostatnim czasie szkoły angielskiego online rosną w internecie jak grzyby po deszczu. Czy będą w stanie konkurować ze szkołami stacjonarnymi?

Lingwista: „Jako lingwista mogę zdecydowanie potwierdzić skuteczność metody opracowanej przez edoo.pl. Studenci tej szkoły, których proces nauki obserwowałam, sprawnie rozwijali wszelkie elementy językowe, a zwłaszcza umiejętność mówienia i rozumienia ze słuchu. Należy także podkreślić, iż szkoła kładzie silny nacisk na indywidualne podejście do ucznia, dzięki czemu znacznie szybciej i sprawniej są oni w stanie opanować materiał.”

Okazuje się, że taka forma nauki sprawdza się doskonale u osób, które przebywają zagranicą, a mają ograniczony budżet. Swojego czasu edoo.pll przeprowadzało w internecie kampanię edukacyjną, której celem była popularyzacja nauki angielskiego wśród brytyjskiej Polonii. Kasia: „Takiego kursu szukałam. Jestem za granicą i nie chcę korzystać z tutejszych kursów. Właśnie dla mnie, Wasz kurs jest świetny – prowadzony w domowej atmosferze. Podoba mi się, że nauczyciela mam tylko dla siebie!” To także dobre rozwiązanie dla tych, którzy mają elastyczny grafik w pracy, a bardzo chcą poprawić swój angielski: „Lektorka daje mi bardzo dużo swobody w pracy i dostosowuje się indywidualnie do moich potrzeb. Jeśli chcę coś zmieniać, to ją informuję i mam na następny raz przygotowany materiał.”

Szkoła prowadzi także swojego bloga, który odpowiada na najczęściej zadawane przez rodziców pytania, odnośnie nauki ich pociech. Ponieważ nauka przez internet to stosunkowo nowa forma nauki języka, stąd pytań jest wiele. Np. „Native speaker czy polski lektor? Wybieramy nauczyciela dla dziecka”. 

Edoo.pl - ceny

Czy ceny nauki przez internet są konkurencyjne w porównaniu ze szkołami stacjonarnymi? Zdawałoby się, że mogą być, ponieważ szkoła nie musi płacić za wynajem budynku i ponosić innych kosztów. Lektor poświęca tyle samo czasu na przygotowanie co lektor ze szkoły stacjonarnej. Czasami nawet więcej, bowiem jest dyspozycyjny o różnych porach dnia, a także pozostaje w kontakcie mailowym. Jeśli chodzi o cennik, to szkoła Edoo.pl ma różne pakiety, z których wynika, że cena za godzinę angielskiego to tak średnio 45 złotych. 

Edoo.pl - angielski dla dzieci

Nazwa szkoły: Edoo.pl - angielski dla dzieci

Opis: przez Skype, angielski online

Autor: Jezykowaszkola.pl

Rodzaj kursu: online

Forma kursu: online

Czas kursu: PT4H

Płatność za kurs: płatny

Cena lekcji od: 88

Waluta: PLN

Szkoła: Edoo

Logo szkoły:

Opis szkoły

Edoo.pl to szkoła angielskiego online dla dzieci. Obecna na rynku od 2004 roku. Specjalizuje się w lekcjach online, prowadzonych przez Skype. Szkoła opracowała ofertę e-learningową i jest to dodatkowa propozycja na rynku szkół językowych, dla osób ceniących sobie czas. Edoo.pl oferuje lekcje przez Skype, zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Języki, które znajdziemy w ofercie edoo.pl to angielski, niemiecki, hiszpański, francuski oraz włoski.

 

Overall
2,8
  • Oferta szkoły
  • Kadra lektorów
  • Wielkość grup
  • Cena kursu
Sending
User Review
3,11 (9 votes)
Comments Rating 0 (0 reviews)

Pros

  • nauka online
  • oferta dla dzieci
  • aplikacja do nauki słówek
  • opieka metodyka

Cons

  • brak oferty stacjonarnej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sending