eLingwista opinie – szkoła języków obcych

eLingwista to kolejna na rynku szkół języków obcych pozycja, która zadowoli miłośników nauczania angielskiego oraz innych języków online. W ofercie znajdziemy różne kursy językowe, zarówno dla początkujących, jak i dla zaawansowanych.

eLingwista – nauka języków obcych

Siedziba firmy to Kraków. Ale angielski to nie jedyny język, który ma w swojej ofercie eLingwista. Masz możliwości wyboru następujące kursy językowe: hiszpański, niemiecki, francuski, rosyjski, włoski oraz polski dla obcokrajowców. Jaki kurs będzie dla ciebie najodpowiedniejszy? Dobrze się zastanów, bo naliczyliśmy ich aż siedem. To jak, gotowy aby się uczyć? Poniżej, kilka istotnych informacji o szkole.

eLingwista to jedna z pierwszych szkół językowych online, która powstała i pozwala skorzystać ze zdalnej edukacji i oferuje kursy językowe. Niezbędne do nauki w szkole są: zapał, internet, laptop lub telefon, aplikacja Skype oraz zaciszne miejsce w domu. Jeśli chcesz rozpocząć naukę wymarzonego języka lub zgłębić bardziej jakiś konkretny temat, to usługi eLingwista przyjdą ci z pomocą. Na stronie szkoły znajdziesz wszelkie potrzebne do nauki informacje oraz kontakt.

eLingwista - opinie
eLingwista – opinie

eLingiwsta: „Odeszliśmy od przestarzałych, sztywnych sposobów na rzecz nowatorskiego, indywidualnego podejścia. Decydując się na współpracę z nami, wraz z kompetentnym lektorem ustalacie, jak będzie przebiegać Twoja nauka języka przez Internet.” Okazuje się, nauka może być przyjemna i skuteczna. Co masz do wyboru? Możesz wybrać kompleksową usługę nauczania z różnych obszarów lub skupić się na zaspakajaniu twoich indywidualnych potrzeb, np. na przygotowaniu do konkretnego egzaminu.

eLingwista – kursy językowe

Szkoła językowa oferuje kursy w małych grupach lub indywidualne z lektorem. Ci, którzy cenią sobie indywidualne podejście, będą zadowoleni ze sposobu prowadzenia lekcji. Język obcy bez opuszczania domu – może być efektywną nauką. To, czego się będziesz uczył z lektorem zależy od ciebie. Chcesz przygotować się do egzaminu? Chcesz poćwiczyć konwersacje? Rozpocząć kurs angielskiego? Podszlifować niemiecki? Przetłumaczyć tekst? Po dostarczeniu danych, szkoła przygotuje ofertę dla ciebie, albo firmy dopasowaną do twoich potrzeb. Wszystko dla klienta lub firmy. Lista lektorów wraz z opisem i zdjęciami dostępna jest na stronie internetowej szkoły.

Szkoła językowa online

Jak to wygląda? Po pierwsze ustalasz w biurze częstotliwość, rodzaj kursu i w jakich godzinach będziesz się uczyć. Następnie, lektor o umówionej godzinie łączy się z tobą przez Skype i razem próbujecie dążyć do wybranego przez ciebie celu. Lekcja zawsze prowadzona jest w czasie rzeczywistym (na żywo). Wystarczy, że masz urządzenie typu laptop, komputer, albo smarfon i internet. Nic więcej nie potrzeba. Wirtualne tablice pozwalają na przesyłanie materiałów i korzystają z niego uczniowie oraz lektor. Materiałami są książki, filmiki wideo, podcasty i rozmaite pliki dźwiękowe. Każdy uczeń, który wybrał jakiś kurs, może korzystać z materiałów online w ramach lekcji. Na podstawie dostarczonych danych, metodyk ustala wraz z uczniem plan indywidualny kursu i ocenia postępy w nauce.

Naukę z lektorem można zacząć w dowolnym momencie roku. Na stronie eLingwista jest napisane, do jakich kursów trwa w danej chwili nabór np. kurs dla początkujących, niemiecki. Zajrzyjcie także na stronę eLingwista na Fb, znajdziecie tam więcej potrzebnych danych. Zawsze też można skontaktować się z biurem i otrzymać indywidualną ofertę. Nauka wcale nie musi być nudna. Lekcja próbna jest za darmo.

Szkoła językowa online

eLingwista dba o promocję swoich produktów w mediach społecznościowych oraz na stronie. W zakładce CENY reklamuje pakiety: brązowy, srebrny i złoty (miesięczne i semetralne). Zakup miesięcznego pakietu oznacza opłatę 65 zł za lekcje, a semestralnego ok. 57 zł za lekcje.

Ceny kursów w eLingwista są konkurencyjne i zależą od wielu czynników. Przede wszystkim częstotliwości, pory dnia oraz elastyczności lekcji. Należy mieć na uwadze, że z reguły nauka online i przez Skype wypada korzystniej finansowo niż kursy stacjonarne. Nie płacimy bowiem za czynsz, dojazdy oraz media.

eLingwista – opinie

W sieci oraz na stronie szkoły możemy z łatwością znaleźć opinie klientów, zadowolonych z usług. Tego typu opinie dostarczają nam cennych informacji na temat firmy oraz przybliżają do celu. Wiadomo, że zadowolenia klienta jest bardzo ważne. Nauka języków obcych jest tak popularna, że stosunkowo łatwo jest znaleźć opinie w internecie na temat szkół angielskiego oraz różnych szkół.

„Córce Karolinie bardzo podoba się forma nauki online. Dzięki pani Justynie polubiła język francuski. Mimo, że uczy się dopiero miesiąc , sama pilnuje godzin lekcji i chętnie powtarza nowe słówka. Jestem bardzo zadowolona że wybrałam kurs elingwista. Polecam”

Aneta

Michalinka jest także bardzo zadowolona: „można się tu uczyć online :):) więc to jest ogromny plus, cena tez nie jest jakaś wygórowana, uczenie tutaj to czysta przyjemność. Ja wybrałam angielski. Polecam”

krysi2466 twierdzi podobnie i chwali bezpośredni kontakt z nauczycielem:

„bardzo się cieszę, że zajęcia z języka obcego są prowadzone przez prawdziwego lektora w rzeczywistym czasie na skype, że nie są to takie lekcje na sucho, przez jakiegoś robota, ale przez żywą istotę- lektora z prawdziwego zdarzenia”.

eLingwista szkoła języków obcych

Opis szkoły

eLingwista to jedna z pierwszych szkół językowych, które zdecydowały się na mocne wejście w naukę przez internet. Mimo tego, szkoła nie stworzyła własnej platformy tak jak na przykład Tutlo. Lekcje online opierają się na Skype. Co oczywiście ma swoje zalety. Nie trzeba instalować dodatkowych programów i próbować sie w nich odnaleźć. 

Szkoła oferuje szeroki zakres kursów językowych zarówno w grupach jak i lekcji indywidualnych. 

Overall
4
 • Oferta szkoły
 • Kadra lektorów
 • Wielkość grup
 • Cena kursu
Sending
User Review
0 (0 votes)
Comments Rating 5 (2 reviews)

Pros

 • szeroka oferta języków
 • atrakcyjne ceny
 • lekcje przez Skype 

Cons

 • brak własnej platformy
 • mało znana marka 

4 comments

 1. Martyna Reply

  Super szkoła, mam świetnego lektora i po kilku pierwszych lekcjach już widzę pierwsze efekty! Właśnie takiej szkoły szukałam. Kontakt z biurem obsługi zawsze miły i wszyscy są pomocni! Polecam każdemu!

 2. Michał Reply

  Dobra szkoła

  Wszystko w porządku, lektor i zajęcia super, terminowo i pełen profesjonalizm. Dobry kontakt z biurem szkoły.

 3. Paulina Reply

  Zdecydowanie nie polecam. Zdecydowałam się w roku 2021/2022 na taka formę zajęć dla mojego dziecka, gdyż zależało mi na ciągłości i efektywności nauki. Zajęcia stacjonarne w dobie covid w szkołach wyglądały różnie. Bardzo się zawiodłam, dziecko przez rok ma duże braki, tak jakbym w ogóle nie uczęszczał na zajęcia, dodatkowo lektor nie poinformował mnie o nieobecności dziecka na zajęciach przez okres 2,5 miesiąca w trakcie wakacji (wybrałam pakiet włącznie z zajęciami dwa razy w tygodniu w trakcie wakacji szkolnych). Otrzymał wynagrodzenie i pracodawcy także nie poinformował o takiej sytuacji, ze dziecko w wieku 9 lat nie uczestniczy na zajęciach. Bardzo wygodna firma dorobku, rzetelność śmiem stwierdzić na poziomie oszustwa i naciągania. Szkoła nie jest tania, koszt roczny nauki mojego dziecka to przeszło 5 tys zł. Tragedia. Nic nie nauczył się, zwracam uwagę, aby przyjrzeć się, zwłaszcza w przypadku mniejszych dzieci. Osobiście zgłosiłam sprawę do rzecznika i dołożę wszelkich starań, aby nagłośnić temat i ustrzec innych przed szkoła.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sending