Eurodialog – Łódź

Eurodialog Łódź to szkoła językowa mająca w ofercie aż 11 języków obcych. Spośród nich angielski jest tym głównym i najczęściej wybieranym. Nic dziwnego, Eurodialog to licencjonowany ośrodek egzaminów TELC. Oferuje kursy angielskiego weekendowe, indywidualne oraz w ciągu tygodnia. 

Eurodialog – Oferta

Szkoła językowa Eurodialog sprawia wrażenie nieszablonowej szkoły, skierowanej głównie do młodych ludzi. Zdecydowanie wyróżnia się na tle konkurencji. Wystarczy zapoznać się ze sposobem narracji, obecnej na stronie internetowej szkoły lub zobaczyć reklamę ” lubimy przekonywać do siebie ludzi w nietypowy sposób”. Jak sama nazwa wskazuje, Eurodialog to szkoła językowa nastawiona na komunikację oraz dialog. Stara się ograniczyć biurokrację do minimum i stawia na komfort człowieka. Eurodialog stara się podejść do lekcji w sposób nowoczesny, przemodelować podejście do nauki. Lektorzy dbają o dobrą atmosferę i „stają na głowie”, aby było przyjemnie i miło. 

Eurodialog Łódź Opinie

Eurodialog dba o dobre samopoczucie studentów. Darmowa kawa, kawiarnia w pobliżu – to wszystko ma zapewnić komfort podczas nauki. Stawianie na komunikację – metoda, jaką stosują podczas nauki jest oparta właśnie na dialogu i ma mało wspólnego z posłusznym siedzeniem w ławce i beznamiętnym wkuwaniem.

Szkoła językowa dla studentów

Eurodialog to szkoła językowa skierowana głównie do młodzieży i studentów. Na stronie internetowej jest strefa e-studenta, blog do poczytania oraz wiele innych inspiracji. Jest też strefa do pracy z językiem oraz księga gości.

Oceny lektorów

To ciekawe miejsce pozwala na ocenę lektorów: „Pani Agnieszka to najwspanialsza lektorka, jaką mogłam spotkać na swojej drodze. Zawsze profesjonalnie przygotowana do zajęć, prowadząca je z pasją i przecudownym humorem. Jej wiedza i umiejętności sprawiły, że w języku angielskim bez problemów wyjaśniała nam każde zagadnienie.”

Pozytywne wrażenia 

„Dawno temu uczęszczałam na zajęcia w okresie wakacyjnym prowadzone przez p. Tomasza Głuszka. Wspaniały lektor – profesjonalista. Wykorzystywał różne metody nauczania. Co najważniejsze – potrafił zachęcić do nauki. Miły i serdeczny człowiek. Na jego zajęciach można było się „odblokować” jeśli ktoś miał problem z komunikacją.”

Szkoła ma sporo pozytywnych opinii i na tle innych łódzkich placówek wyróżnia się zdecydowanie. Jest interaktywna i otwarta na człowieka. 

Eurodialog szkoła angielskiego

Nazwa szkoły: Eurodialog szkoła językowa

Opis: Łódzki Dom Kultury ul. Traugutta 18, pokój 407 90-113 Łódź

Logo szkoły: EuroDialog

Opis szkoły

Eurodialog Łódź – Opinie

Eurodialog to szkoła języków obcych w Łodzi. Ma w swojej ofercie aż 11 języków obcych, kursy biznesowe oraz wiele innych atrakcyjnych kursów. Eurodialog to licencjonowany ośrodek egzaminacyjny (m.in. egzaminów TELC, ETS oraz VCC). Filozofia szkoły stawia przede wszystkim na miłą i „wyluzowaną” atmosferę, indywidualne podejście do każdego ucznia oraz nieszablonowość. Komunikacja i dialog to nadrzędna wartość placówki. Na stronie można zapoznać się z czytelną ofertą, cennikiem oraz dopasować poziom zaawansowania za pomocą testu on-line. 

Overall
3,1
 • Oferta szkoły
 • Kadra lektorów
 • Wielkość grup
 • Cena kursu
Sending
User Review
4,5 (4 votes)
Comments Rating 0 (0 reviews)

Pros

 • atmosfera
 • centrum egzaminacyjne TELC
 • komunikacja i dialog
 • poczucie humoru
 • kawa za darmo i kawiarnia na niższym piętrze

Cons

 • brak kursów on-line
 • głównie dla studentów (brak oferty dla dzieci i seniorów)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sending