Fluentbe Opinie – Angielski Online

Fluentbe to nowatorska platforma do nauki języka angielskiego online. Nie musisz wychodzić z domu, aby udoskonalić swój angielski. Nie musisz się w żaden sposób ograniczać, jeśli chodzi o naukę języków. Lekcje angielskiego z lektorami z całego świata masz na wyciągnięcie ręki. Sprawdź opinie, cennik i podstawowe informacje o szkole angielskiego online Fluentbe. 

Szkoła JęzykowaFluentbe
Ocena
Logo fluentbe
Adres siedzibyul. Biała 4/81, 00-895 Warszawa
Językiangielski,
Strona internetowaPrzejdź do strony Fluentbe.com

Szkoła angielskiego online Fluentbe to nowość na polskim rynku szkół językowych. Jest to nowatorska platforma do nauki języka angielskiego przez Internet. Dzięki nauce online, masz szansę na odbycie lekcji nie tylko z polskimi lektorami, ale także różnymi native speakerami. Niemal połowa nauczycieli Fluentbe to obcokrajowcy na stałe mieszkający za granicą. Gwarantuje to najwyższą jakość nauki języka. 

Warto zaznaczyć, że szkoła bardzo dużą wagę przykłada do wyboru kadry. Nie znajdziecie tu przypadkowych nauczycieli. Bycie samym native speakerem to stanowczo za mało, aby zostać lektorem we Fluentbe. Szkoła, za każdym razem, przeprowadza dokładną analizę i rekrutację lektorów.ń

Fluentbe Cennik 2023

Jednym z głównych atutów Fluentbe jest bardzo jasny i przejrzysty cennik. Szkoła językowa nie ukrywa kosztów w zawiłych pakietch i ofertach specjalnych. Warto śledzić stronę internetową na bieżąco, bowiem od czasu do czasu pojawiają się ciekawe oferty promocyjne. Jeśli chodzi o podstawowy cennik, jest on bardzo prosty. Za godzinę zajęć indywidualnych w 2023 roku zapłacisz od 83 zł (cena za 60 min.). Kurs grupowy to cena od 44 zł za 90 minut zajęć. Apropos kursów językowych dla firm, to cena jest ustalana indywidualnie, w zależności od intensywności i rodzaju kursu. 

Szkoła nie wymaga przy tym zbędnych zobowiązań terminowych. Okres wypowiedzenia umowy ze szkołą to tylko 4 zajęcia lekcyjne. 

Fluentbe Opinie

Fluentbe to jedna z najnowszych szkół językowych, które obecnie funkcjonują na rynku. Nie przeszkodziło to jednak w znalezieniu sporej liczby opinii. Potwierdza to tylko fakt, iż szkoła swoją ofertą odpowiada na zapotrzebowanie kursantów i cieszy się sporym zainteresowaniem. Jak do tej pory większość opinii jest bardzo pozytywnych. 

Anna zachwala system prowadzenia zajęć oraz liczebność grup:

Sposób prowadzenia zajęć nastawiony na konwersacje. Mała grupa – dzięki temu każdy z uczestników ma wiele okazji do mówienia.

Edyta zwraca uwagę na dogodne godziny prowadzenia lekcji:

Fluentbe to nauka języka dla zapracowanych. Nauka w dogodnych godzinach, w swoim domu, w małych grupach…czego chcieć więcej ? Jestem bardzo zadowolona z zajęć języka angielskiego, dzięki którym powoli pozbywam się blokady językowej. 

Mirosław chwali także lektorów:

Profesjonalni lektorzy, dogodne terminy i godziny zajęć w których można uczestniczyć z każdego miejsca na świecie. Opinię o Fluentbe piszę jako osoba korzystająca z satysfakcją i zadowoleniem z lekcji j.angielskiego.

Angielski online

Mamy już podstawowe informacje o szkole angielskiego Fluentbe. Czas odpowiedzieć na pytanie jak to naprawdę działa? Co kryje się pod pojęciem nauki angielskiego online? 

Fluentbe to tak naprawdę cała platforma do nauki angielskiego. Po wykupieniu zajęć uczestnik dostaje dostęp do systemu internetowego. W systemie możliwe jest połączenie wysokiej jakości (HD) z lektorem. Dzięki temu kursant dostaje gwarancję komfortowej nauki angielskiego przez Internet. Sama platforma to jednak nie tylko opcja video-chatu z lektorem czy grupą. To także praktyczny system zadań i ćwiczeń, który z powodzeniem zastępuje tradycyjne książki. Takie rozwiązanie powoduje, że zawsze korzystasz z aktualnych zadań dopracowywanych na bieżąco ,zgodnie z trendami i uwagami użytkowników. 

Oferta dla firm

Szkoła językowa Fluentbe ma szeroką ofertę skierowaną do firm. W dobie pracy zdalnej, nauka angielskiego online to nie tylko wybór, ale w wielu przypadkach konieczność. Specjaliści szkoły przed rozpoczęciem współpracy potrafią odpowiednio dobrać poziom, grupy oraz czas zajęć. Dzięki temu, każdy pracownik trafi na odpowiedni poziom oraz odbędzie lekcje w wybranym przez siebie czasie. 

Szkoła ma już spore doświadczenie we współpracy z firmami. Prowadzi zajęcia między innymi dla IKEA, Strabag czy Vorwerk. 

Peter Biało, dyrektor finansowy i członek zarządu firmy i serwisu internetowego znanylekarz.pl chwali ofertę Fluentbe:

Firmę trzeba wyróżnić z uwagi na innowacje, z jakich korzysta. Kontrahent jest warty polecenia, ponieważ jego usługi realizowane są dzięki zastosowaniu nowatorskich, ale skutecznych technik. Rzetelność firmy nie wzbudza najmniejszych zatrzeżeń. Rekomendowana firma prezentuje swoją ofertę jasno i wyczerpująco. Do gustu przypadł mi sposób, w jaki Fluentbe podchodzi do klienta.

Metoda Fluentbe - na czym polega?

Metoda Fluentbe jest całkowicie autorska. Opracował ją zespół Darii Domagały, Dyrektor Metodycznej Fluentbe. Oczywiście, nie jest to jakaś metoda cud, która sprawi, że nauczysz się mówić w ciągu 2 tygodni! Jest to solidnie opracowana metoda, która aby zadziałać, potrzebuje przynajmniej semestru (4 miesiące). W odróżnieniu od metod tradycyjnych, kursant nie ma poczucia, że stoi w miejscu. Wręcz przeciwnie – nabywa pewności siebie, obserwując progres w nauce agnielskiego.

Nauka w oparciu o metodę Fluentbe, daje kursantowi nie tylko przeskoczyć o poziom wyżej, ale także uczy praktycznego zastosowania języka w codziennej komunikacji.  

Jak wygląda nauka metodą Fluentbe?

Nauka metodą Fluentbe to przede wszystkim mówienie i słuchanie. Dzięki temu, że grupy są małe (2-4 osoby), kursantowi łatwiej przełamać barierę językową i staje się bardziej aktywny. Wszelkie interakcje z native speakerem oraz pozostałymi uczestnikami kursu są jak najbardziej naturalne i przez to mało stresujące. Metoda Fluentbe to nic innego jak całkowite „zanurzenie się w języku angielskim”.  

Ale nauka we Fluentbe to nie tylko mówienie – bez obaw. Na zajęciach nie zaniedbuje się też gramatyki. Wszelkie zasady gramatyczne są przekazywane studentom w wyjątkowo przystępny sposób, w postaci ćwiczeń praktycznych. 

Metoda Fluentbe – zalety

Nauka jest wyjątkowo prosta. Aby z niej skorzystać wystarczy mieć sprawny laptop lub komputer z dostępem do internetu. 

Oszczędność czasu – na zajęcia nie trzeba dojeżdżać, a czas na lekcjach jest wykorzystywany maksymalnie. Metodę tą docenią zarówno zabiegani rodzice, jak i osoby podróżujące biznesowo. 

Nacisk na mówienie i praktyczne porozumiewanie się.

Małe grupy, motywujące do czynnego udziału w lekcjach angielskiego.

Fluentbe - lektorzy

We Fluentbe nauczyciele to native speakerzy z całego świata. W 2022 roku szkoła współpracuje na stałe z ponad 300! Ponieważ nauka odbywa się przez Internet, może odbywać się w każdym miejscu i niemal o każdej porze.

Wszyscy lektorzy w szkole są przeszkoleni w uczeniu wg Metody Fluentbe oraz mają wieloletnie doświadczenie w nauczaniu.

Lektora dobiera szkoła, na podstawie preferencji studenta. Wiele osób uważa to za najwygodniejszą formę rozpoczęcia edukacji, bo zazwyczaj „ciężko się zdecydować”.  Fluentbe bierze pełną odpowiedzialność za lektora którego poleci studentowi.

Co ważne, szkoła daje gwarancję zmiany lektora, w przypadku, jeśli nie podpasuje on kursantowi. Jest to stosunkowo proste przy takiej liczbie native speakerów 🙂 Nic zatem dziwnego, że Fluentbe jest w stanie zaspokoić potrzeby językowe nawet najbardziej wymagających klientów.

Lekcje angielskiego online

Fluentbe.com to jedna z najlepszych opcji jeśli chodzi o lekcje języka angielskiego online w 2022 roku. Lekcje odbywają się na platformie, która zapewnia dostęp do materiałów online. Z tą szkołą lekcje angielskiego możesz odbyć w domu w dowolnym dla siebie czasie. Materiały do nauki są dostępne 24 godziny na dobę przez stronę lub aplikację. 

Fluentbe - angielski online

Nazwa: Fluentbe

Adres: Szkoła online

Logo: Fluentbe

[ Więcej ]

Opis szkoły

Fluentbe to szkoła języka angielskiego online. Lekcje odbywają się z lektorami z całego świata poprzez specjalną platformę online. Nowatorskie podejście do nauki, dogodne godziny lekcji czy przejrzysty cennik to główne atuty szkoły. Z oferty Fluentbe korzystają nie tylko osoby indywidualne, ale także firmy. 

Jeśli szukasz zajęć angielskiego online, dobrze trafiłeś. Fluentbe to idealne rozwiązanie. 

Overall
4,8
 • Oferta szkoły
 • Kadra lektorów
 • Wielkość grup
 • Cena kursu
Sending
Ocena użytkownika
3,4 (5 votes)
Opinie i komentarze 5 (2 reviews)

Zalety

 • Lektorzy z całego świata
 • Autorska metoda nauczania
 • Dużo dobrych opinii 
 • Zajęcia grupowe i indywidualne
 • Przyjazne zasady

Wady

 • Tylko język angielski 
 • Tylko zajęcia online 

4 comments

 1. Adrianna Reply

  Niesłowni i nierzetelni pracownicy. Nie potrafią przedstawić dobrze oferty, a potem na kursie okazuje się, że wydajesz kupę kasy, a z materiałem pędzą jak szaleni byle wyrobić godziny i zacząć nowe kursy. MA-SA-KRA

 2. Tomek Reply

  Nauka angielskieg online na plus

  Fluentbe to bardzo solidna szkoła angielskiego online. Lekcje prowadzone są w ciekawy sposób. Mimo, że to zajęcia online aż tak bardzo mi to nie przeszkadza. Lektorzy są dobrze przygotowani do zajęć i bardzo profesjonalni. Nauka bez wychodzenia z domu to oszczędność czasu. Polecam.

 3. Jarek Reply

  Umieją uczyć

  Uczę się grupowo już 2 semestry i mogę polecić wszystkim którzy oczekują jakościowej nauki ale zrealizowanej „na luzie”. Miałem już 2 lektorów i co jeden to lepszy: pierwszy Polak, drugi native speaker. Widzę u siebie postępu i z przyjemnością przychodzę na lekcje, czego nie mogę powiedzieć o moich wcześniejszych doświadczeniach. Nie będę już wymieniał nmazw szkół, ale we fluentbe zobaczyłem dopiero jak powinna wyglądać nauka angielskiego. Polecam!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sending