Fluentbe Opinie – Angielski Online

Fluentbe to nowatorska platforma do nauki języka angielskiego online. Nie musisz wychodzić z domu, aby udoskonalić swój angielski. Nie musisz się w żaden sposób ograniczać, jeśli chodzi o naukę języków. Plan zajęć nie tylko jest elastyczny, ale także dopasowany do poziomu i preferencji. Lekcje angielskiego z lektorami z całego świata masz na wyciągnięcie ręki. Sprawdź opinie, cennik i podstawowe informacje o szkole angielskiego online Fluentbe. 

Szkoła JęzykowaFluentbe
Ocena
Logo fluentbe
Adres siedzibyul. Biała 4/81, 00-895 Warszawa
Językiangielski,
Strona internetowaPrzejdź do strony Fluentbe.com

Fluentbe - Angielski Online

Szkoła angielskiego online Fluentbe to nowość na polskim rynku szkół językowych. Jest to nowatorska platforma do nauki języka angielskiego przez Internet. Dzięki nauce online, masz szansę na odbycie lekcji nie tylko z polskimi lektorami, ale także różnymi native speakerami. Kursant do swojej dyspozycji ma ponad 1000 certyfikowanych lektorów polskojęzycznych oraz native speakerów. Niemal połowa nauczycieli Fluentbe to obcokrajowcy na stałe mieszkający za granicą. Gwarantuje to najwyższą jakość nauki języka. 

Nie musisz kupować żadnych podręczników – wszystkie materiały znajdują się na dedykowanej platformie. Z poziomu Student Space można bez problemu umawiać się na lekcje oraz je odwoływać. Platforma umożliwia również monitorowanie wybranego kursu, obserwowanie postępów oraz zapewnia dostęp do materiałów oraz narzędzi AI, takich jak tłumacz, słownik oraz korektor. 

Warto zaznaczyć, że szkoła bardzo dużą wagę przykłada do wyboru kadry. Nie znajdziecie tu przypadkowych nauczycieli. Bycie samym native speakerem to stanowczo za mało, aby zostać lektorem we Fluentbe. Szkoła, za każdym razem, przeprowadza dokładną analizę i rekrutację lektorów.

Fluentbe Cennik 2024

Jednym z głównych atutów Fluentbe jest bardzo jasny i przejrzysty cennik. Szkoła językowa nie ukrywa kosztów w zawiłych pakietch i ofertach specjalnych. Warto śledzić stronę internetową na bieżąco, bowiem od czasu do czasu pojawiają się ciekawe oferty promocyjne. Jeśli chodzi o podstawowy cennik, jest on bardzo prosty. Za godzinę zajęć indywidualnych w 2024 roku zapłacisz od 83 zł (cena za 60 min.). Kurs grupowy to cena od 44 zł za 90 minut zajęć. Apropos kursów językowych dla firm, to cena jest ustalana indywidualnie, w zależności od intensywności i rodzaju kursu. 

Szkoła nie wymaga przy tym zbędnych zobowiązań terminowych. Okres wypowiedzenia umowy ze szkołą to tylko 4 zajęcia lekcyjne. 

Cennik lekcji indywidualnych

Liczba lekcji Cena Rabat
6 lekcji
600 zł
0%
30 lekcji
2790 zł
22.5%
60 lekcji
4980 zł
30.8%

Cennik lekcji grupowych

Liczba lekcji Cena Rabat
7 lekcji
630 zł
0%
30 lekcji
1950 zł
27.8%
60 lekcji
3480 zł
35.6%
90 lekcji
4500 zł
44.4%
120 lekcji
5760 zł
46.7%

Fluentbe Opinie

Fluentbe to platforma, które prężnie funkcjonuje na rynku szkół językowych. W związku z tym, posiada już sporą liczbę opinii. Potwierdza to tylko fakt, iż szkoła swoją ofertą odpowiada na zapotrzebowanie kursantów i cieszy się sporym zainteresowaniem. Jak do tej pory większość opinii jest bardzo pozytywnych. 

Anna zachwala system prowadzenia zajęć oraz liczebność grup:

Sposób prowadzenia zajęć nastawiony na konwersacje. Mała grupa – dzięki temu każdy z uczestników ma wiele okazji do mówienia.

Edyta zwraca uwagę na dogodne godziny prowadzenia lekcji:

Fluentbe to nauka języka dla zapracowanych. Nauka w dogodnych godzinach, w swoim domu, w małych grupach…czego chcieć więcej ? Jestem bardzo zadowolona z zajęć języka angielskiego, dzięki którym powoli pozbywam się blokady językowej. 

Mirosław chwali także lektorów:

Profesjonalni lektorzy, dogodne terminy i godziny zajęć w których można uczestniczyć z każdego miejsca na świecie. Opinię o Fluentbe piszę jako osoba korzystająca z satysfakcją i zadowoleniem z lekcji j.angielskiego.

Angielski online

Mamy już podstawowe informacje o szkole angielskiego Fluentbe. Czas odpowiedzieć na pytanie jak to naprawdę działa? Co kryje się pod pojęciem nauki angielskiego online? 

Fluentbe to platforma Student Space do nauki angielskiego. Po wykupieniu zajęć uczestnik dostaje dostęp do systemu internetowego. W systemie możliwe jest połączenie wysokiej jakości (HD) z lektorem. Dzięki temu kursant dostaje gwarancję komfortowej nauki angielskiego przez Internet. Sama platforma Student Space to jednak nie tylko opcja video-chatu z lektorem czy grupą. To także praktyczny system zadań i ćwiczeń, który z powodzeniem zastępuje tradycyjne książki. Takie rozwiązanie powoduje, że zawsze korzystasz z aktualnych zadań dopracowywanych na bieżąco, zgodnie z trendami i uwagami użytkowników. Oprócz lekcji na platformie znajdują się:

 • plan kursu z dodatkowymi materiałami
 • kalendarz zajęć, z widoczną frekwencją 
 • katalog lektorów, w którym można sprawdzić ich dostępność i umówić lekcję
 • pomoce takie jak tłumacz, słownik i korektor

Oferta dla firm

Szkoła językowa Fluentbe ma szeroką ofertę skierowaną do firm. W dobie pracy zdalnej, nauka angielskiego online to nie tylko wybór, ale w wielu przypadkach konieczność. Specjaliści szkoły przed rozpoczęciem współpracy potrafią odpowiednio dobrać poziom, grupy oraz czas zajęć. Dzięki temu, każdy pracownik trafi na odpowiedni poziom oraz odbędzie lekcje w wybranym przez siebie czasie. 

Szkoła ma już spore doświadczenie we współpracy z firmami. Prowadzi zajęcia między innymi dla IKEA, Strabag, Vorwerk, czy Michelin. 

Szkoła zwraca szczególną uwagę na indywidualne potrzeby oraz wymagania biznesu, z którym współpracuje. Oferta dla firm jest szyta na miarę, a pierwszym krokiem współpracy jest analiza potrzeb i celów. W efekcie kurs jest dopasowany do potrzeb firmy i pracowników. 

Peter Biało, dyrektor finansowy i członek zarządu firmy i serwisu internetowego znanylekarz.pl chwali ofertę Fluentbe:

Firmę trzeba wyróżnić z uwagi na innowacje, z jakich korzysta. Kontrahent jest warty polecenia, ponieważ jego usługi realizowane są dzięki zastosowaniu nowatorskich, ale skutecznych technik. Rzetelność firmy nie wzbudza najmniejszych zatrzeżeń. Rekomendowana firma prezentuje swoją ofertę jasno i wyczerpująco. Do gustu przypadł mi sposób, w jaki Fluentbe podchodzi do klienta.

Metoda Fluentbe - na czym polega?

Metoda Fluentbe jest całkowicie autorska. Opracował ją zespół Darii Domagały, Dyrektor Metodycznej Fluentbe. Oczywiście, nie jest to jakaś metoda cud, która sprawi, że nauczysz się mówić w ciągu 2 tygodni! Jest to solidnie opracowana metoda, która aby zadziałać, potrzebuje przynajmniej semestru (4 miesiące). W odróżnieniu od metod tradycyjnych, kursant nie ma poczucia, że stoi w miejscu. Wręcz przeciwnie – nabywa pewności siebie, obserwując progres w nauce agnielskiego.

Nauka w oparciu o metodę Fluentbe, daje kursantowi nie tylko przeskoczyć o poziom wyżej, ale także uczy praktycznego zastosowania języka w codziennej komunikacji.  

Jak wygląda nauka metodą Fluentbe?

Nauka metodą Fluentbe to przede wszystkim mówienie i słuchanie. Dzięki temu, że grupy są małe (2-4 osoby), kursantowi łatwiej przełamać barierę językową i staje się bardziej aktywny. Wszelkie interakcje z native speakerem oraz pozostałymi uczestnikami kursu są jak najbardziej naturalne i przez to mało stresujące. Metoda Fluentbe to nic innego jak całkowite „zanurzenie się w języku angielskim”.  

Ale nauka we Fluentbe to nie tylko mówienie – bez obaw. Na zajęciach nie zaniedbuje się też gramatyki. Wszelkie zasady gramatyczne są przekazywane studentom w wyjątkowo przystępny sposób, w postaci ćwiczeń praktycznych. 

Metoda Fluentbe – zalety

Nauka jest wyjątkowo prosta. Aby z niej skorzystać wystarczy mieć sprawny laptop lub komputer z dostępem do internetu. 

Oszczędność czasu – na zajęcia nie trzeba dojeżdżać, a czas na lekcjach jest wykorzystywany maksymalnie. Metodę tą docenią zarówno zabiegani rodzice, jak i osoby podróżujące biznesowo. 

Nacisk na mówienie i praktyczne porozumiewanie się.

Małe grupy, motywujące do czynnego udziału w lekcjach angielskiego.

Fluentbe - lektorzy

We Fluentbe nauczyciele to native speakerzy z całego świata. W 2022 roku szkoła współpracuje na stałe z ponad 300! Ponieważ nauka odbywa się przez Internet, może odbywać się w każdym miejscu i niemal o każdej porze.

Wszyscy lektorzy w szkole są przeszkoleni w uczeniu wg Metody Fluentbe oraz mają wieloletnie doświadczenie w nauczaniu.

Lektora dobiera szkoła, na podstawie preferencji studenta. Wiele osób uważa to za najwygodniejszą formę rozpoczęcia edukacji, bo zazwyczaj „ciężko się zdecydować”.  Fluentbe bierze pełną odpowiedzialność za lektora którego poleci studentowi.

Co ważne, szkoła daje gwarancję zmiany lektora, w przypadku, jeśli nie podpasuje on kursantowi. Jest to stosunkowo proste przy takiej liczbie native speakerów 🙂 Nic zatem dziwnego, że Fluentbe jest w stanie zaspokoić potrzeby językowe nawet najbardziej wymagających klientów.

Lekcje angielskiego online

Fluentbe.com to jedna z najlepszych opcji jeśli chodzi o lekcje języka angielskiego online w 2022 roku. Lekcje odbywają się na platformie, która zapewnia dostęp do materiałów online. Z tą szkołą lekcje angielskiego możesz odbyć w domu w dowolnym dla siebie czasie. Materiały do nauki są dostępne 24 godziny na dobę przez stronę lub aplikację. 

Fluentbe - angielski online

Nazwa szkoły: Fluentbe

Opis: Szkoła online

Autor: Jezykowaszkola.pl

Rodzaj kursu: online

Forma kursu: online

Czas kursu: PT5H

Płatność za kurs: płatny

Cena lekcji od: 83

Waluta: PLN

Szkoła: Fluentbe

Logo szkoły: Fluentbe

[ Więcej ]

Opis szkoły

Fluentbe to szkoła języka angielskiego online. Lekcje odbywają się z lektorami z całego świata poprzez specjalną platformę online. Nowatorskie podejście do nauki, dogodne godziny lekcji czy przejrzysty cennik to główne atuty szkoły. Z oferty Fluentbe korzystają nie tylko osoby indywidualne, ale także firmy. 

Jeśli szukasz zajęć angielskiego online, dobrze trafiłeś. Fluentbe to idealne rozwiązanie. 

Overall
4,8
 • Oferta szkoły
 • Kadra lektorów
 • Wielkość grup
 • Cena kursu
Sending
User Review
3 (6 votes)
Comments Rating 5 (2 reviews)

Pros

 • Lektorzy z całego świata
 • Autorska metoda nauczania
 • Dużo dobrych opinii 
 • Zajęcia grupowe i indywidualne
 • Przyjazne zasady

Cons

 • Tylko język angielski 
 • Tylko zajęcia online 

4 comments

 1. Jarek Reply

  Umieją uczyć

  Uczę się grupowo już 2 semestry i mogę polecić wszystkim którzy oczekują jakościowej nauki ale zrealizowanej „na luzie”. Miałem już 2 lektorów i co jeden to lepszy: pierwszy Polak, drugi native speaker. Widzę u siebie postępu i z przyjemnością przychodzę na lekcje, czego nie mogę powiedzieć o moich wcześniejszych doświadczeniach. Nie będę już wymieniał nmazw szkół, ale we fluentbe zobaczyłem dopiero jak powinna wyglądać nauka angielskiego. Polecam!!!

 2. Tomek Reply

  Nauka angielskieg online na plus

  Fluentbe to bardzo solidna szkoła angielskiego online. Lekcje prowadzone są w ciekawy sposób. Mimo, że to zajęcia online aż tak bardzo mi to nie przeszkadza. Lektorzy są dobrze przygotowani do zajęć i bardzo profesjonalni. Nauka bez wychodzenia z domu to oszczędność czasu. Polecam.

 3. Adrianna Reply

  Niesłowni i nierzetelni pracownicy. Nie potrafią przedstawić dobrze oferty, a potem na kursie okazuje się, że wydajesz kupę kasy, a z materiałem pędzą jak szaleni byle wyrobić godziny i zacząć nowe kursy. MA-SA-KRA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sending