Futuro szkoła językowa online opinie

Futuro szkoła językowa online to nauka dla tych, którzy chcą uczyć się kiedy chcą i z kim chcą. Coś na wzór Tutlo, ditto, eLingwista czy alter edu. A jednak, to szkoła z dość długim stażem. Istnieje na rynku od 2014 roku, a jako szkoła online funkcjonuje od 2016.

Futuro Online

To profesjonalna szkoła językowa, w której nauka odbywa się przez internet. Kursy prowadzone są w czterech językach dla dorosłych, młodzieży, a nawet dla firm. Kursanci wysoce cenią sobie elastyczność samych lekcji oraz możliwość nauki słownictwa specjalistycznego w języku obcym. Szkołą oferuje kursy aż czterech języków. Język angielski, język hiszpański, język włoski oraz język niemiecki.

Futuro Lektorzy

Lektorzy w szkole Futuro są elastyczni, skuteczni oraz profesjonalni. Ale przede wszystkim zaangażowani, sądząc po kometarzach kursantów. To ludzie nie tylko umiejący przekazać wiedzę, ale także pełni pasji i entuzjazmu. Każde zajęcia są przygotowane na najwyższym poziomie, tak aby lektor mógł wykorzystać kreatywne metody nauki. Jakość zajęć i metoda komunikowania się z kursantami są oceniane dość wysoko. Skuteczność potwierdza 98% zadowolonych klientów. Kursant mówi w wybranym języku już na pierwszej lekcji, a jeśli wierzyć statystykom umieszczonym na stronie, to po pół roku samodzielnej nauki jest już w stanie mówić w miarę płynnie w wybranym przez siebie języku.

Futuro szkoła językowa online
Futuro szkoła językowa online

Kurs języka angielskiego medycznego

W ofercie futuro są kursy na każdym poziomie zaawansowania, a także kursy specjalistyczne. Każdy z lektorów to native speaker, który posiada wiedzę na poziomie C2. Materiały do nauki nauczyciele umieszczają w wirtualnej chmurze. Sporo materiałów o samej szkole jest widoczne na profilach społecznościowych Futuro.

Kursy Futuro – cena

Dzień i godzinę zajęć wybierasz samodzielnie. Każdy kurs zaczynasz oraz kończysz w dowolnym momencie. Co więcej, każde zajęcia możesz odwołać do godziny 16.00 w dniu poprzedzającym zajęcia. Jako uczeń otrzymujesz indywidualny plan nauki, dopasowany do twoich potrzeb, tempa, dostępności czasu oraz oczekiwań.

Nie brak kursu nauki języka hiszpańskiego – cena

Kursy indywidualne już od 80 zł za 60min. Popularną formą są także kursy w parach, co kosztuje nieco mniej bo 60zł/1h. Nauka w grupach to koszt mniej więcej 30 zł za 60 minut.

Hiszpański jest bardzo popularnym językiem, zwłaszcza jeśli chodzi o naukę online. Ważne, aby trafić na lektora/lektorkę, która odpowiednio potrafi zmotywować do nauki. Bardzo dobrze, jeśli lekcje są barwnie przygotowane, metoda komunikatywna, nie mówiąc już o płynnym mówieniu i widocznych postępach.

Futuro – opinie

Szkoła ma jak narazie bardzo dobre opinie w internecie. Bardzo entuzjastyczne i pozytywne. Są poleceniem futuro swoim znajomym. Przytaczamy kilka poniżej, znalezione na forum z korepetycjami:

Futuro poleciła mi koleżanka ucząca się tutaj hiszpańskiego. Ja odbyłam w szkole zajęcia z angielskiego oraz niemieckiego i teraz sama wszystkim gorąco polecam! Indywidualne podejście lektorów, naprawdę elastyczny grafik oraz ogromne zaangażowanie i pro-klienckie podejście właścicielki -pani Małgosi sprawiają, że zajęcia są przyjemnością i aż chce się rozpocząć naukę kolejnych języków 🙂

Małgorzata

„W Futuro uczę się niemieckiego i angielskiego. Oba języki w celach zawodowych. I uważam, że nie mogłem trafić lepiej. Zajęcia są świetnie przygotowane, grafik skrojony pod moje możliwości czasowe (a obawiałem się, że to będzie największym wyzwaniem, bo jestem dostępny tylko po 20:00). Komunikacja ze szkołą płynna, właściwie wzorowa. Zacząłem rok temu i na pewno będę kontynuował. Polecam wszystkim niezdecydowanym.”

Kacper

Pojawiła się także opinia, odnośnie kursu specjalistycznego, którą napisała pani Gosia:

Futuro polecił mi kolega z pracy, teraz jestem kursantką Ewy. W Futuro znalazłam kurs języka angielskiego medycznego, który jest naprawdę świetnie przygotowany. Nie tylko mogę poszerzyć kompetencje z języka angielskiego ogólnego, ale przede wszystkim podszkolić się ze słownictwa specjalistycznego pracując na materiałach medycznych. Ewa przygotowała kurs specjalnie pod moje potrzeby, co uważam za wyjątkowe w tej szkole i wszystkim polecam.”

Jakub

Futuro Szkoła Językowa Online

Nazwa szkoły: Futuro Nauka Języków

Opis: Szkoła nie udostępnia adresu

Logo szkoły: futuro

Opis szkoły

Futuro to jedna z najdłużej działających szkół językowych online w Polsce. Sama szkoła powstała w 2014 roku, a już w 2016 zaczęła prowadzić zajęcia przez Internet. Ma bogatą ofertę języków oraz kadrę lektorów. Warto zapoznać się ze szczegółowym opisem szkoły.

Overall
3,6
  • Oferta szkoły
  • Kadra lektorów
  • Wielkość grup
  • Cena kursu
Sending
User Review
0 (0 votes)
Comments Rating 0 (0 reviews)

Pros

  • 4 języki
  • kursy specjalistyczne
  • kursy w parach

Cons

  • brak własnej aplikacji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sending