Gama College of English – opinie

Gama College of English

Szkoła Języka Angielskiego Gama College ma swoja siedzibę w Krakowie. Poniżej przedstawiamy recenzję i opinie o tej szkole. Zachęcamy do zapoznania się z recenzją zanim wybierzesz szkołę. 

Gama College of English opinie

Nazwa szkoły: Szkoła języka angielskiego Gama

Opis: ul.Michałowskiego 4, 31-126 Kraków

Logo szkoły:

Opis szkoły

Gama College of English opinie

Szkoła Angielskiego o wielu nazwach. Instytut Języka Angielskiego Gama (dawniej Gama-bell), na stronie internetowej widnieje zaś logo Gama College of English. To szkoła z tradycjami, która głośno reklamuje na stronie swoje atuty: europejski znak jakości. Cokolwiek on znaczy. Założona w 1989 roku, wpisana też na listę placówek oświatowych Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Krakowa. Czy to dobrze, czy to źle przekonają się jej kursanci. Zmiana nazwy z Gama-bell wzięła się z tego, że do 2013 roku partnerem szkoły była była brytyjska fundacja The Bell Educational Trust w Cambridge. Pamiętam szkołę z tych lat i trzeba przyznać, że trzymała poziom. Należała też do dość drogich na tle innych szkół. Obecnie, partnerem jest inna fundacja, która związana jest z Radą Europy.

Gamma College – oferta

Szkoła Gama College jest nastawiona na egzaminy Cambrigde. Ma w tym ogromne doświadczenie (50 000 osób na przestrzeni dekad) i z reguły jej absolwenci osiągają dość dobre wyniki. Oferta skierowana jest dla dzieci, młodzieży, dorosłych oraz seniorów. Możliwe są wyjazdy do Wielkiej Brytanii. Szkoła oferuje zniżki rodzinne. Zapisy trwają cały rok, ale ze względu na małe grupy, w praktyce ciężko o wolne miejsca. Kursanci zachęcani są zniżkami do wcześniejszych zapisów na semestry. Nauka odbywa się w trybie semestralnym. Nie ma możliwości elastycznego grafiku. 

Overall
3,3
 • Oferta szkoły
 • Kadra lektorów
 • Wielkość grup
 • Cena kursu
Sending
User Review
4 (3 votes)
Comments Rating 0 (0 reviews)

Pros

 • 30 letnie doświadczenie
 • wysokie standarty nauki – doświadczona kadra
 • wysoka zdawalność egzaminów Cambridge przez absolwentów szkoły
 • małe grupy

Cons

 • cena jedna z wyższych
 • średnio atrakcyjna lokalizacja (wąska uliczka niedaleko centrum, problem z parkowaniem)
 • małe sale, ciasne i słabo wentylowane

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sending