Infinity Szkoła Angielskiego Kraków Opinie

Infinity to szkoła języków obcych, z siedzibą w Krakowie. W ofercie znajdziemy naukę angielskiego, hiszpańskiego oraz niemieckiego. Angielski dla dorosłych, młodzieży oraz dla firm. Ponadto, szkoła oferuje dla najmłodszych kursy matematyczne oraz programowania. A w okresie wakacyjnym – warsztaty. 

Infinity to przede wszystkim przygotowania do egzaminu Toefl, główną ofertą szkoły jest kurs przygotowawczy do tego właśnie certyfikatu.

Szkoła JęzykowaInfinity Kraków
Ocena
Logo infinity
Adres siedzibyBociana 6, 31-231 Kraków
Językiangielski, niemiecki, hiszpański,
Strona internetowaPrzejdź do strony

Kursy dla dzieci w Infinity

Oparte są na metodzie, w której główną rolę gra rodzina Blabbersów z Livendell. To taki baśniowy motyw, który wyróżnia szkołę na tle konkurencji. Dzieci uczą się komunikować między sobą po angielsku, wymawiając pełne zdania. Zajęcia to taki trochę teatr, który jest w stanie skutecznie przykuć uwagę najmłodszych. Muzyka także gra sporą rolę. Szkoła oferuje małe grupy od 4 do 8 osób. Posiada także Europejski Certyfikat Jakości i Innowacyjności. 

Infinity Kraków opinie

Infinity – kursy dla dorosłych

Na ten moment szkoła oferuje dwa rodzaje kursów: kurs przygotowujący do egzaminu Toefl oraz kurs Business English. 

W kursach angielskiego Infinity stawia na umiejętność komunikowania się w życiu codziennym oraz zawodowym. Kursy typu general speaking wzbogacone zostały o elementy Business English. Zajęcia prowadzone są na 3 poziomach zaawansowania: 30h  (1 x tydzień) lub 60 h (2 x tydzień).  Kursy dla dorosłych posiadają Akredytację Kuratorium Oświaty. 

Program kursów oparty jest o konkretne podręczniki: OPEN MIND (MacMillan) oraz Target Score (Cambridge). Dlatego, że ich zadaniem jest nauka komunikacji w środowisku pracy oraz w zwykłych sytuacjach codziennych, np. podczas podróży. Kursy przygotowują do certyfikacji TOEIC (amerykański angielski). Kursy dla dorosłych odbywają się wieczorami od 17:35-19:05 oraz od 19:15-20:45.

Standardem w szkole Infinity są też darmowe konwersacje z Native Speakerem dla kursantów oraz test poziomujący przed przystąpieniem do kursu. 

Pearson VUE – certyfikat IT Kraków

Szkoła Języków Obcych Infinity w Krakowie jest centrum egzaminacyjnym egzaminu Pearson VUE. To egzamin komputerowy, do którego przystępują miliony osób na całym świecie. Pearson VUE to testy praktyczne online oraz egzaminy nadzorowane. Większość firm wybiera te testy, aby pomóc w opracowywaniu, zarządzaniu oraz rozwijaniu swoich programów testowych. Pearson VUE to część Pearson, która jest największą na świecie firmą edukacyjną z 35 tysiącami pracowników na pokładzie. 

Czy warto skorzystać z komputerowego testu Pearson VUE w Infinity?

Infinity daje możliwość wykonania testu komputerowego Pearson VUE. Szkoła jest autoryzowanym centrum egzaminacyjnym, z bezpośrednim dostępem do materiałów przygotowujących do certyfikacji. Oferuje bardzo konkurencyjne ceny. Ponadto, przy zakupie jakiegokolwiek kursu w Infinity, kursant dostaje voucher na egzamin w promocyjnej cenie lub całkowicie za darmo. 

Szkoła Infinity jest w stanie wykonać ok. 200 testów miesięcznie. Testy odbywają się dwa razy w tygodniu (testowanych naraz może być 6 osób). Jako nieliczni w Krakowie mają możliwość testowania także w czasie pandemii. 

Infinity Opinie

Agnieszka: “Polecam ten kurs. Syn drugi rok kontynuuje naukę i widzę, że w łatwy sposób przyswaja wiedzę. Bardzo fajnie, że kurs odbywa się na terenie jego szkoły podstawowej. Szkoła jest doskonale zorganizowana i przekazuje na bieżąco wszelkie informacje.”

Joanna: “Szkoła idealna zarówno dla najmłodszych jak i starszych uczniów. Na uwagę zasługuje kurs metodą MAŁA LINGUA, na który uczęszczają dzieci już od 3 roku życia. Polecam!”

Aneta: “Uczeszczam na zajęcia razem z mężem od ok roku. Szkoła bardzo przyjazna, mili i fachowi lektorzy (jak również inni pracownicy szkoły 🙂 ) Dzięki zajęciom o wieczornych porach mam możliwości nauki po pracy. Świetna lokalizacja. Polecam!!!”

Infinity - szkoła angielskiego Kraków

Nazwa szkoły: Infinity

Opis: Bociana 6, 31-231 Kraków

Logo szkoły: Infinity Opinie

Opis szkoły

Inifinity Opinie

Krakowska szkoła Infinity prowadzi lekcje kilku języków obcych zarówno dla dzieci jak i dorosłych. W ofercie szkoły znajdziemy zajęcią z angielskiego, hiszpańskiego i niemieckiego. Jako ciekawostkę możemy dodać kursy programowania oraz zajęcia matematyczne dla najmłodszych. 

Główną zaletą szkoły jest przygotowanie oraz możliwość zdawania egzaminu Pearson VUE. 

Overall
3,5
 • Oferta szkoły
 • Kadra lektorów
 • Wielkość grup
 • Cena kursu
Sending
User Review
0 (0 votes)
Comments Rating 0 (0 reviews)

Pros

 • Oferta dla dzieci i dorosłych
 • Kursy dla firm
 • Kursy matematyki oraz programowania – certyfikat Pearson VUE

Cons

 • Szkoła przygotowuje tylko do amerykańskiego certyfikatu Toefl 
 • Dość zawężony program

4 comments

 1. Maria Gresley Reply

  Niestety szkola odbiega od dobrej reputacji , nauczyciele sa bez doswiadczenia tam tylko liczy sie mlody wiek a nie kwalifikacje czy dyplomy , ma pani racje piszac ten komentarz absolutnie odradzam strata czasu i pieniedzy

 2. Julita Reply

  To prawda co pani pisze jesli w tej szkole pracuja ludzie ktozy dobrze nie znaja jezyka to jak moga uczyc kogos , jesli zatrudniaja osoby bardzo mlode bez ukonczenia studiow , cos mi sie wydaje ze ich szef to szuka dziewczyn do lozka to ma nauczycielke i kochanke taki on madry jak to sie mowi po angielsku two birds in one stone Dwa ptaki dorwie jednym kamieniem

 3. Anna Reply

  Zdecydowanie odradzam. Niestety klient jest oszukiwany na wiele sposobów, wpada w pułapkę oferowanej usługi, po czym nie dostaje to, za co zapłacił. Ogromna strata pieniędzy.

  • Julita Reply

   Ma pani racje to jest pseldo szkola , nauczyciela sa nie kompetentni nie wyksztalceni , tam chyba szukaja nauczycielek do domu publicznego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sending