Inspiro Language Academy

Inspiro Language Academy to szkoła językowa dla osób dorosłych w Krakowie. Angielski oraz hiszpański dla dorosłych. W ofercie znajdziemy zarówno lekcje on-line, jak i kursy stacjonarne. Lekcje indywidualne oraz grupowe. Dla osób dorosłych oraz dla firm.

To jednak nie wszystkie atuty Inspiro Language Academy: ważne jest to, że znajdziesz tam super specjalistów oraz wykwalifikowanych lektorów. Na stronie internetowej możemy znaleźć garść ciekawych informacji dotyczących usług, m.in. o stopniu zadowolenia klientów. Współczynnik zadowolenia w 2021 roku jest naprawdę bardzo wysoki i wynosi 98%. Nic, tylko się uczyć języka angielskiego właśnie tam, niewielkiej placówce w Krakowie! To szkoła skierowana do dorosłych osób, firm oraz osób, które muszą nabrać pewności na rynku pracy.

Inspiro Language Academy

Inspiro Szkoła Językowa

Szkoła JęzykowaInspiro Language Academy
Ocena
Logo tfls
Adres siedzibyZbrojów 4/15, 30-042 Kraków
Językiangielski, niemiecki, hiszpański, francuski, portugalski, polski
Strona internetowaPrzejdź do strony

Inspiro Language Academy, czyli szkoła Weroniki

Uśmiechnięta właścicielka, Weronika Sokołowska, zaprasza do nauki języka online i stacjonarnie w Inspiro Language Academy. Dlaczego powinniśmy wybrać tę szkołę? Oto najważniejsze informacje na ten temat:

Inspiro - opinie o szkole

Opinii o szkole Inspiro nie jest wiele, ale jeśli już są to na ogół są bardzo pozytywne i entuzjastyczne. Jeśli chodziliście na kursy w Inspiro z firmy lub indywidualnie, napiszcie co myślicie o nauce w tej placówce. Wasza opinia z pewnością pomoże innym w wyborze. Poniżej kilka opinii znalezionych w sieci:

Anna: “Po wielu latach nauki języka angielskiego, kilku kursach, wielu lektorach, straconej nadziei na wzmocnienie swoich umiejętności językowych, w końcu trafiłam na właściwą osobę! Polecam Weronikę w 100% – jako profesjonalistę, lektora, nauczyciela oraz inspiratora do zmian. 1,5 roku wspólnej pracy przyniosło zaskakujące dla mnie rezultaty, które dość szybko sprawdziłam podczas zagranicznych spotkań biznesowych. To naprawdę działa!”

Chwalona jest też sama właścicielka Weronika, z której inicjatywy powstało Inspiro.

Polecam zajęcia z Weroniką, dla mnie zawsze mówienie w obcym języku było bardzo stresujące, natomiast Weronika była pierwszym nauczycielem, przy którym czułam się rozluźniona i rzeczywiście czerpałam przyjemność ze wspólnych zajęć. Dodatkowo wielki plus, za wszechstronność, bardzo duża ilość podpowiedzi skąd można czerpać materiały do samodzielnej nauki. Zawsze uśmiechnięta, przygotowana, pomocna…. nic, tylko sie uczyć 🙂

Inspiro - materiały i warunki

W Krakowie są różne szkoły języków obcych, ale Inspiro Language Academy to szkoła kameralna i to niewątpliwie jest jej dużym atutem. Często tak bywa, że w kwestii indywidualnego podejścia, mali mogą więcej. Lekcje są dostosowane do czasu, jakim dysponuje klient. Są i stacjonarne, i online. Indywidualne i grupowe. Z pewnością, lektorzy są też bardziej elastyczni niż w szkołach sieciówkach. Co szkoła robi lepiej niż inni, czy warto zapamiętać jej adres? Oto, co udało nam się zgromadzić na podstawie różnych danych.

Materiały

Szkoła nie korzysta z podręczników, które ocenia za dość nudne, ale uczy w oparciu o nowoczesne materiały. Zatem na czym polegają lekcje? W jaki sposób poznaje się angielski i hiszpańskie? Prasa międzynarodowa, filmy i podcasty itp. to materiały, z których najczęściej korzystają lektorzy. Słowka z angielskiego kursant powtarza sobie za pomocą aplikacji, kiedy tylko ma czas.

Konwersacje

Na podstawie danych, zawartych na stronie łatwo wywnioskować, że 60-90% zajęć onilne i stacjonarncyh to nauka konwersacji. Cel szkoły angielskiego to przede wszystkim – przełamanie bariery językowej i poprawa płynności komunikacji. Jak zatem wygladają zajęcia? Otóż, trzeba mówić, szlifując w ten sposób język i czynnie uczestniczyć w konwersacji. Kursant nawet się nie obejrzy, jak zacznie mówić bez kompleksów i większych problemów.

Komunikacja na codzień

Inspiro stawia na język współczesny i komunikatywność. Dlatego to doskonałe rozwiązanie dla osób, które już skończyły szkołę, mają dużo innych zajęć, pracujących, pragnących podróżować oraz dla firmy. Stacjonarne zajęcia będą idealne dla tych, którzy mieszkają w mieście Kraków. Dla pozostałych proponujemy online. Kursant poradzi sobie bez problemów za granicą oraz w różnych sytuacjach biznesowych. W zależności od modułu, który sobie wybierze może być większy nacisk na słownictwo biznesowe, albo na język potoczny. Każdy kurs jest dostosowany do potrzeb kursanta. Zatem, jeśli brzmi to dla ciebie interesująco, warto zapamiętać adres szkoły i jej dane.

Inspiro - do jakich egzaminów przygotowuje?

Inspiro language academy nie tylko uczy mówić po angielsku, ale przygotowuje też do egzaminów:

 • PET,
 • FCE,
 • CAE,
 • CPE,
 • PTE,
 • IETLS,
 • TOEFL

Szkoła przygotowuje słuchaczy także do matury, studiów i kursów na potrzeby firm. To nie wszystko – oprócz stacjonarych zajęć z języka angielskiego, są jeszcze online. Świetnie przygotowują także do calli, spotkań biznesowych, konferencji, pracy oraz innych zajęć. Przed wybraniem właściwych zajęć mamy dwie możliwości – umówienie się na bezpłatne spotkanie, albo sprawdzenie swojego poziomu za pomocą testu online.

Napisz go i wyślij – cała nauka zaczyna się naprawdę szybko i sprawnie, bez zbędnych formalności. Zostaw swoje dane, a na pewno szkoła skontaktuje się z tobą, albo z twoją firmą (zajęć jest tyle, że jest w czym wybierać). Jest duża szansa, że wszystko pójdzie zgodnie z twoimi oczekiwaniami, zajęcia okażą się nie tylko interesujące, ale także bardzo efektywne. Halo, Kraków – może się okazać, że świetna szkoła językowa jest tuż za rogiem!

Inspiro - nauka słowek w aplikacji

Nowoczesne słownictwo, łatwa gramatyka, sporo fajnych zajęć i dużo, dużo mówienia. I to nie o tym, co było dawno temu 🙂 Tu chodzi o nowoczesny język. Szkoła wykorzystuje do nauki aplikacje mobilne, aby kursant mógł uczyć się i powtarzać słownictwo gdziekolwiek jest i cokolwiek robi. Zajęcia są przez to ciekawsze, a student nie ma potrzeby uczyć się języka non stop, tylko wtedy kiedy ma czas. W każdej wolnej chwili można powtarzać słówka w aplikacji. Co więcej, podobno szkoła ma wyjatkowe sposoby na gramatyko-opornych i nie ma takiej osoby, której by nie nauczyła. To dzięki praktyce, kursant nawet nie zauważa, że gramatyka przestaje mu stwarzać problemy. Płynny język, dobrze opanowana gramatyka, nowoczesne słówka – takiej szkoły trzeba szukać! Takie zajęcia to coś, co lubimy. Wg danych z 2021 roku, zadowolenie kursantów z zajęć w szkole utrzymywało się na poziomie 98%. Angielski nadal jest w cenie. Warto zatem sprawdzić warunki szkoły osobiście.

Nauka języka angielskiego w Inspiro - podsumowanie

Inspiro oferuje naukę języka angielskiego (i hiszpańskiego) tylko dla dorosłych. Szkoła pracuje w oparciu o własną metodę, nie używa tradycyjnych podręczników. Dużą wagę przywiązuje do lektorów, których bardzo ceni.

Placówka oferuje naukę zarówno w trybie stacjonarnym jak i online. Gwarantuje, że nauczy gramatyki i sztuki konwersacji prawie każdego.

Inspiro Language Academy

Nazwa szkoły: Inspiro Szkoła Językowa

Opis: Zbrojów 4/15, 30-042 Kraków

Logo szkoły: Inspiro Language Academy

Opis szkoły

Szkoła Inspiro to jedna z ciekawszych szkół oferujących naukę języka obcego online. W ofercie Inspiro Language Academy znajdziemy kursy językowe dla osób indywidalnych oraz firm. Poza angielskim możemy nauczyć się także innych języków, w tym hiszpańskiego czy portugalskiego.

Overall
4,4
 • Oferta szkoły
 • Kadra lektorów
 • Wielkość grup
 • Cena kursu
Sending
User Review
0 (0 votes)
Comments Rating 0 (0 reviews)

Pros

 • Nowoczesny język
 • Nauka komunikowania się w języku obcym

Cons

 • Brak oferty dla dzieci
 • Stacjonarnie tylko w Krakowie