Szkoła Językowa K&K School of English – opinie

K&K School of English - opinie

K&K School of English to szkoła z 29-letnim doświadczeniem i renomą. Jest siedziba mieści się w Krakowie. K&K School of English to nie tylko nauka angielskiego na każdym poziomie, ale także kursy hiszpańskiego. Szkoła w swojej ofercie głównie skupia się na młodzieży. Oferuje im nie tylko podstawowe kursy, ale także dedykowane kursy maturalne oraz egzamin ośmioklasisty. W sezonie letnim prowadzone są kursy wakacyjne dla każdej z grup wiekowych. To nie wszystko, szkoła specjalizuje się także w kursach biznesowych i posiada także ofertę skierowaną do firm. 

K&K School of English

K&K - dla kogo szkoła?

Szkoła K&K to szkoła dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Uczą się w niej całe rodziny. Placówka posiada wieloletnią tradycję, dlatego też dość łatwo znaleźć opinie na jej temat. Te opublikowane w sieci, w większości są pozytywne. Oto kilka przykładowych. Ewelina: „Zapisałam się na kurs angielskiego żeby uzupełnić swoje braki z liceum. Szczerze mogę polecić K&K School of English. Dzięki tej szkole przestałam bać się odezwać, gdy ktoś spyta mnie o drogę po angielsku :)”. Anna: „Córka po raz pierwszy z chęcią chodzi na angielski. Poza wysoką jakością nauki panuje świetna atmosfera na zajęciach.” Izabela: „Kurs bardzo dobry. Będę polecać dalej” Właściciele szkoły cieszą się na Fb, że niemal 85% kursantów poleca ich szkołę dalej. To naprawdę dobry wynik, zważywszy na to, że w Krakowie naprawdę jest wiele szkół językowych. W K&K każdy może liczyć na indywidualne podejście i podobnie jak w British Council, kursant może liczyć na bezpłatne zajęcia uzupełniające. 

Dużym atutem szkoły jest możliwość uzyskania stypendium za wyniki w nauce. Stypendia są dwa i są wręczane w każdym semestrze od 11 lat. Ta forma motywacji bardzo się sprawdza i musimy przyznać, że pierwszy raz się z tym spotkaliśmy. To zwolnienie z opłat za naukę angielskiego, czyli naprawdę warto się starać 🙂 

K&K School of English Barbara i Marek Kokosińscy

Szkoła K&K to szkoła z długoletnią tradycją, co działa na jej korzyść i potwierdza dobrą jakość nauczania. Informacja o kadrze lektorów jest widoczna na stronie internetowej szkoły. Zainteresowanym polecamy także śledzić fanpage szkoły na Facebooku, na którym mieszczą się wszelkie bieżące informacje. Nie udało mi się znaleźć cennika kursów na stronie, ale to już pewnie należy kontaktować się ze szkołą osobiście, indywidualnie dopasowując kurs. Szkoła na chwilę obecną skupia się na działalności w godzinach popołudniowych – otwarta jest od 13.00 do 20.00. Zapisy odbywają się online i telefonicznie. 

K&K School of English

Nazwa szkoły: Szkoła Językowa K&K School of English

Opis: al. Jana Pawła II 178, 31-982 Kraków

Logo szkoły:

Opis

K&K School of English  to krakowska szkoła językowa. Istnieje na rynku od 1991 roku i wciąż cieszy się sporym zainteresowaniem. Jakość nauczania jest potwierdzona licznymi certyfikatami oraz rekomendacją PASE. Szkoła K&K prowadzi kursy angielskiego na każdym poziomie zaawansowania. W 2013 roku oferta szkoły została poszerzona o naukę języka hiszpańskiego. K&K dba także o edukację młodzieży – przygotowuje do matury oraz egzaminów ośmioklasisty. Jest partnerem British Council. To nie wszystko – organizowane są w niej także kursy języka angielskiego dla firm. Jej mottem od lat jest słynne zdanie: „Wpadnij na chwilę, zostaniesz na dłużej”. 

Overall
2,9
  • Oferta szkoły
  • Kadra lektorów
  • Wielkość grup
  • Cena kursu
Sending
User Review
2 (4 votes)
Comments Rating 0 (0 reviews)

Pros

  • kursy angielskiego na każdym poziomie
  • partner British Council
  • oferta dla firm
  • stypendia dla najlepszych kursantów

Cons

  • szkoła jest tylko w Krakowie
  • brak oferty online

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sending