Lingualand Opinie – Szkoła Języków Obcych

Lingualand to jedna z najpopularniejszych szkół językowych w Polsce. Swoją siedzibę ma w Krakowie przy ulicy Karmelickiej 45. Jest to oczywiście ścisłe centrum Krakowa, tuż przy placu Inwalidów.

Szkoła Języków Obcych Lingualand została założona w roku 2020. Od początku istnienia priorytetem szkoły jest zadowolenie każdego słuchacza. Szkoła stawia na dobrą komunikację i profesjonalne sposoby nauczania.

Szkoła Językowa Lingualand
Ocena
Logo

lingualand logo

Adres siedziby
ul. Karmelicka 45, Kraków
Języki
angielski, niemiecki, francuski, włoski, hiszpański, szwedzki, norweski, rosyjski
Strona internetowa

Lingualand - Oferta na języki obce

Szkoła ma w swojej ofercie naukę ośmiu języków obcych. Oczywiście mamy standardowe języki jak angielski, hiszpański, włoski, niemiecki i francuski. Poza nimi słuchacze mogą jeszcze nauczyć się szwedzkiego, norweskiego i rosyjskiego.

Poza nauką samymi zajęciami szkoła szczyci się najlepszą ofertą zajęć dodatkowych. Lingualand ma w swojej ofercie także obozy letnie oraz zajęcia dla firm.

lingualand opinie

Lingualand Opinie

Szkoła działa na rynku już ładnych parę lat. Dlatego też w Internecie znajdziemy całkiem sporo opinii na jej temat.

Bartosz z grupy FCE komentuje:


„Jest rewelacja. Tak trzymać! Fantastyczne lektorki, ciekawe zajęcia, zawsze dużo mówimy i nawet nie wiem kiedy mija 90 minut.”

Wturuje mu też Magda, ucząca się w Lingualand hiszpańskiego:


„Obsługa biura jest fantastyczna, wszystkie kwestie, problemy rozwiązywane od ręki, a przy tym w sympatycznej atmosferze.”

Równie dobre zdanie o szkole ma ucząca się norweskiego Karolina:


„Uważam, że jakość i atrakcyjność usług jest na wysokim poziomie. Duże zasługi należą się lektorowi. Od kilku lat zaczynałam naukę w różnych miejscach z mizernym skutkiem. Zaangażowanie i sposób prowadzenia zajęć spowodował, że mam zamiar kontynuować naukę w tej szkole.”

Lingualand - Egzaminy językowe

Szkoła języków obcych Lingualand prowadzi egzaminy językowe z angielskiego i szwedzkiego. Z angielskiego w ofercie szkoły są egzaminy LCCI, Cambridge oraz PTE. Ze szwedzkiego Lingualand oferuje egzamin SWEDEX.

Lektorzy Lingualand

Dla tej szkoły dobrzy lektorzy to podstawa sukcesu. Są oni specjalnie dobierani przez zarządzających szkołą. Oprócz doskonałej znajomości języka lektor musi też dobrze współpracować z grupą. Wszyscy lektorzy Lingualand mają profesjonalne wykształcenie pedagogiczne. Dodatkowo biorą udział w szerokim programie szkoleń wewnętrznych.

Oferta dla firm

Oferta Lingualand dla firm jest naprawdę bogata. Firmy mogą wybrać system szkoleń online, szkolenia smart4business oraz pakiety otwarte.

Szkolenia online to lekcje grupowe lub indywidualne dopasowane do czasu pracy słuchaczy. Dzięki e-learningowi i specjalnym narzędziom opcja ta gwarantuje systematyczną naukę nawet przy małej ilości czasu.

Smart4business to pakiet profesjonalnych szkoleń Business English. W zależności o stopnia zaawansowania słuchaczy są one dostosowane do ich potrzep. Przygotowanie i odpowiedni podział grup według potrzeb to klucz do sukcesu tego pakietu.

Pakiety otwarte polegają na bardziej standardowym podejściu do kursów językowych dla firm. Pracownicy mają po prostu opcję dołączenia do istniejących kursów w siedzibie szkoły.

Lingualand Online - czyli ditto

Ditto to unikalny system nauki stworzony przez ekspertów Lingualand. System oparty jest na wieloletnich doświadczeniach tej szkoły. Najlepsze aspekty nauki stacjonarnej oraz zajęć online zostały zebrane i połączone w system. 

Oczywiście nie jest to opcja, która zastąpi naukę stacjonarną. Natomiast dzięki platformie ditto studenci będą mieli warunki w miarę możliwości zbliżone jakościowo do nauki w szkole. 

Ciekawą zaletą nauki w systemie online Lingualand są pakiety. Nie musimy wybierać od razu całego semestru. Szkoła przygotowała pakiety po 10, 15, 20 (itd) godzin. 

Pozstałe zalety nauki języka online w Lingualand to:

 • rozbudowane konwersacje – mimo nauki online szkoła i lektorzy nadal stawiają na konwersacje,
 • innowacyjność – konwersacje i skupienie się na praktycznych aspektach języka to duży plus,
 • interaktywne materiały – ditto to nie tylko sama platforma do połączenia się z lektorem. To także rozbudowana baza materiałów do nauki,
 • doświadczeni lektorzy – szkoła Lingualand to lata doświadczenia. Ci sami lektorzy uczą teraz przez platformę online. Nic więc nie tracimy na jakości,
 • komfort – zbliżona jakość a przy tym komfort nauki z własnego mieszkania. 

Fiszkoteka Lingualand

Fiszkoteka Lingualand to unikalny system online do nauki języków obcych. Swoista platforma e-learningu pozwala w dostępny sposób szybko i sprawnie nauczyć się słówek z wybranego języka. Metoda działa na zasadzie powtórzeń. Twórcy, opierając się na działaniu ludzkiego mózgu, opracowali system powtórzeń i regularnej nauki słownictwa. Dzięki niemu szybciej i sprawniej przyswajana jest znajomość słów w obcych językach. 

Fiszkotekę można przetestować za darmo rejestrując się na stronie internetowej Lingualand. 

Kursy wakacyjne w Krakowie

Wakacyjny kurs językowy w Krakowie to świetny pomysł dla uczniów. Zwłaszcza w erze coronavirusa może to być doskonałe rozwiązanie. W momencie kiedy wyjazdy na Maltę czy do Hiszpanii nie są najlepszym pomysłem kurs wakacyjny w Krakowie może być super rozwiązaniem. Lingualand oferuje kursy językowe na różnym stopniu zaawansowania z większości popularnych języków.
Lingualand Szkoła Języków Obcych

Nazwa szkoły: Lingualand Szkoła Języków Obcych

Opis: ul.Karmelicka 45 31-128 Kraków, Poland

Autor: Jezykowaszkola.pl

Rodzaj kursu: online

Forma kursu: online

Czas kursu: PT16H

Płatność za kurs: płatny

Cena lekcji od: 24,90

Waluta: PLN

Szkoła: Lingualand

Logo szkoły: lingualand logo

Opis szkoły Lingualand

Lingualand Opinie

Szkoła Języków Obcych Lingualand to jedna z najpopularniejszych szkół językowych w Krakowie. Na rynku istnieje od 2002 roku. Szeroka oferta wyboru języków i dobra kadra lektorów to główne atuty tej szkoły. Do tego możemy dodać jeszcze świetną ofertę dla firm oraz kursy wakacyjne.

Overall
4
 • Oferta szkoły
 • Kadra lektorów
 • Wielkość grup
 • Cena kursu
Sending
User Review
3,5 (4 votes)
Comments Rating 0 (0 reviews)

Pros

 • Szeroka oferta
 • Dobra lokalizacja
 • Native Speakers
 • Kursy wakacyjne
 • Oferta dla firm

Cons

 • Tylko jedna lokalizacja
 • Ceny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sending