Lloyd Woodley, Łódź

Lloyd Woodley – szkoła języków obcych w Łodzi. Pełna nazwa: Lloyd Woodley English Language Centre Łódź. To szkoła z najdłuższym stażem w Łodzi, bowiem funkcjonuje już na rynku 20 lat. To pierwsza szkołą w mieście, założona i prowadzona przez Brytyjczyków. Na stronie szkoły widocznych jest aż 14 flag różnych państw, zatem możemy przypuszczać, że można uczyć się w niej aż tylu języków. Niemniej jednak, szkoła specjalizuje się przede wszystkim w nauce języka angielskiego. 

Lloyd Woodley Łódź - Opinie

Ciężko cokolwiek powiedzieć o tej szkole i o jej renomie. Strona internetowa nie jest w żaden sposób atrakcyjna i na pierwszy rzut oka nie zawiera zbyt wielu informacji. W żaden sposób też nie zachęca do nauki w tej placówce. Może jednak tego typu „wizytówka” nie jest jej potrzebna. Jak czytamy w google: szkoła stawia przede wszystkim na nauczycieli i wykwalifikowaną kadrę. I w nauczaniu jest podobno bardzo dobra. Kursanci są zadowoleni z poziomu nauczania i chwalą sobie przede wszystkim wykwalifikowaną kadrę nauczycieli. Skoro ma tak dobrą kadrę – szkoda, że nie jest to bardziej podkreślone na stronie i zareklamowane.  Na początku przeoczyliśmy fakt, że szkoła Lloyd Woodley na swojej stronie oferuje test sprawdzający, który studenci bardzo sobie chwalą. To niewątpliwie duży plus. Patrząc na stronę – wizytówkę szkoły, wręcz ciężko uwierzyć w obietnice dobrze wyposażonych sal oraz sprzętów audio-video. To, że szkoła zapewnia bezprzewodowy internet, to już właściwie standart. Na profilu facebookowym szkoły także nie znajdziemy zbyt wielu informacji. Oprócz paru zdjęć i opinii zadowolonych studentów, nic tam właściwie nas nie zaskoczy.

Miejmy nadzieję, że szkoła tak dobrze uczy, że nie wymaga żadnej reklamy i rekomendacji. Ponieważ nie oferuje na ten moment kursów angielskiego on-line, oraz do tej pory nie nie dbała o to, by ktokolwiek dowiedział się czegoś ze strony internetowej, czy z mediów społecznościowych. Miejmy nadzieję, że wkrótce to się zmieni.

Póki co, Lloyd Woodley stawia na konktakt telefoniczny i osobisty. Głównym targetem są zatem mieszkańcy Łodzi, którzy pofatygują się osobiście, przyjdą i porozmawiają o możliwościach i ofercie. Szkoła zaprasza do siebie sporą grupę: dzieci, młodzież i dorosłych. Jeśli zatem ktokolwiek z was ma doświadczenie z Lloyd Woodley, śmiało wyrażajcie opinię. Pomoże nam to z budowaniem naszych rankingów i opinii na temat szkół angielskiego w Polsce.

Lloyd Woodley

Nazwa: Szkoła Angielskiego Lloyd Woodley

Adres: Narutowicza 86, Łódź

Logo: lloyd woodley

[ Więcej ]

Opis

Lloyd Woodley Łódź

To pierwsza szkoła angielskiego w Łodzi, która została założona i prowadzona przez Brytyjczyków. Obecna na rynku już 20 lat (założona w 2000 roku). W swojej ofercie ma zajęcia dla wielu grup wiekowych – dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Lekcje prowadzone są w systemie dualnym: część przez native speakerów, druga część przez anglojęzycznych nauczycieli. Aby dowiedzieć się więcej szczegółów odnośnie działalności szkoły, cen lub grafiku – najlepiej udać się do szkoły osobiście. Na stronie internetowej Lloyd Woodley jest ich naprawdę niewiele i są zaprezentowane w mało czytelny sposób. 

Overall
2.9
 • Oferta szkoły
 • Kadra lektorów
 • Wielkość grup
 • Cena kursu
Sending
Ocena użytkownika
0 (0 votes)
Opinie i komentarze 0 (0 reviews)

Zalety

 • angielski dla dzieci
 • native speakerzy z Wielkiej Brytanii
 • 20 lat działalności szkoły
 • biblioteka z książkami i dvd

Wady

 • nieczytelna strona internetowa
 • brak opinii na temat nauczania (placówka ma 20 lat)
 • brak nauki angielskiego on-line