Lloyd Woodley, Łódź

Lloyd Woodley – szkoła języków obcych w Łodzi. Pełna nazwa: Lloyd Woodley English Language Centre Łódź. To szkoła z najdłuższym stażem w Łodzi, bowiem funkcjonuje już na rynku 20 lat. To pierwsza szkołą w mieście, założona i prowadzona przez Brytyjczyków. Na stronie szkoły widocznych jest aż 14 flag różnych państw, zatem możemy przypuszczać, że można uczyć się w niej aż tylu języków. Niemniej jednak, szkoła specjalizuje się przede wszystkim w nauce języka angielskiego. 

Lloyd Woodley Łódź - Opinie

Cieszy nas fakt, że coraz więcej informacji pojawia się w sieci o tej szkole i o jej renomie. Jakiś czas temu strona internetowa na pierwszy rzut oka nie zawierała zbyt wielu informacji. Obecnie, treści na niej są bardziej uporządkowane i dość łatwo można na niej znaleźć te najpotrzebniejsze. Możemy zapisać się za jej pomocą na kurs oraz poczytać informacje o lektorach. Co więcej, isnieje możliwość wirtualnego spaceru po salach. Jak czytamy w opisie szkoły w google: „Szkoła stawia przede wszystkim na nauczycieli i wykwalifikowaną kadrę.” I w nauczaniu jest podobno bardzo dobra.

Lloyd Woodley Łódź to zadowoleni kursanci

Kursanci są zadowoleni z poziomu nauczania i chwalą sobie przede wszystkim wykwalifikowaną kadrę nauczycieli oraz pozytywną atmosferę panującą na zajęciach. Szkoła podesłała nam kilka opinii swoich absolwentów. Katarzyna: „Wykładowcy posiadający wysokie kwalifikacje i doświadczenie w pracy w grupie jak i indywidualnie. Native speaker i polscy wykładowcy. Można poćwiczyć wymowę i poprawić akcent.”. Alexander: „To był dobry wybór – wykwalifikowana kadra, sporo materiałów dodatkowych, a zajęcia prowadzone w zróżnicowany i ciekawy sposób. Zajęcia z Panią Ewelina nie były typową lekcją jak w szkołach językowych z których wcześniej korzystałem. Świetnie przygotowana do każdych zajęć, nie można się na zajęciach nudzić, a przede wszystkim potrafiła dotrzeć do każdego, bo to co robi to jej pasja – bardzo dziękuje Pani Ewelina.” R: „Nauczyciele są doskonale przygotowani do zajęć. Potrafią przekazywać wiedzę tak, by słuchacze jak najwięcej zapamiętali. Polecam.”

Kadra lektorów jest opisana na jednej z podstron. Tego typu opisy ze zdjęciami są bardzo pomocne podczas wyboru rodzaju kursu. Warto zapoznać się z kwalifikacjami oraz doświadczeniem każdego z nauczycieli jeszcze przed wyborem kursu, po to aby wybrać, tego najlepiej dopasowanego do swoich potrzeb. 

Na początku przeoczyliśmy fakt, że szkoła Lloyd Woodley na swojej stronie oferuje test sprawdzający, który studenci bardzo sobie chwalą. To niewątpliwie duży plus.

Strona internetowa – dość łatwo znaleźć w niej potrzebne informacje o kursach oraz lektorach. Szkoła posiada też swój profil na FB, na którym można szukać informacji. Miejmy nadzieję, że wraz z powrotem zajęć stacjonarnych pojawi się tam coraz więcej zdjęć i opinii zadowolonych studentów oraz ciekawych inicjatyw.

Szkoła uczy solidnie, a zajęcia odbywają się w miłej atmosferze. Na ten moment nie oferuje  kursów angielskiego on-line w grupie. Istnieje jednak możliwość zapisu na zajęcia indywidualne on-line. Od 12 marca do 7 czerwca zajęcia stacjonarne były w szkole odwołane. Obecnie, na stronie widnieje możliwość zapisu na intensywne kursy wakacyjne stacjonarne. Miejmy nadzieję, że niebawem wszystko wróci do normy. 

Lloyd Woodley stawia na kontakt wielokanałowy: telefoniczny, osobisty, mailowy, przez FB oraz przez GG. Głównym targetem są mieszkańcy Łodzi, w różnych grupach wiekowych. Szkoła zaprasza do siebie sporą grupę: dzieci, młodzież i dorosłych. Jeśli zatem ktokolwiek z was ma doświadczenie z Lloyd Woodley, śmiało wyrażajcie opinię. Pomoże nam to z budowaniem naszych rankingów i opinii na temat szkół angielskiego w Polsce.

Lloyd Woodley

Nazwa: Szkoła Angielskiego Lloyd Woodley

Adres: Narutowicza 86, Łódź

Logo: lloyd woodley

[ Więcej ]

Opis

Lloyd Woodley Łódź

To pierwsza szkoła angielskiego w Łodzi, która została założona i prowadzona przez Brytyjczyków. Obecna na rynku już 20 lat (założona w 2000 roku). W swojej ofercie ma zajęcia dla wielu grup wiekowych – dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Lekcje prowadzone są w systemie dualnym: część przez native speakerów, druga część przez anglojęzycznych nauczycieli. Aby dowiedzieć się więcej szczegółów odnośnie działalności szkoły, cen lub grafiku – najlepiej udać się do szkoły osobiście lub do niej zadzwonić. Na stronie internetowej Lloyd Woodley też znajdziemy wszystkie najważniejsze informacje, łącznie z opisem kadry lektorów. 

Overall
3.9
  • Oferta szkoły
  • Kadra lektorów
  • Wielkość grup
  • Cena kursu
Sending
Ocena użytkownika
4 (3 votes)
Opinie i komentarze 0 (0 reviews)

Zalety

  • wykwalifikowana kadra lektorów
  • angielski dla dzieci
  • native speakerzy z Wielkiej Brytanii
  • 20 lat doświadczenia w nauczaniu języków obcych

Wady

 

  • nauka angielskiego on-line, ale tylko indywidualnie

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sending