Lloyd Woodley, Łódź

Lloyd Woodley – szkoła języków obcych w Łodzi. Pełna nazwa: Lloyd Woodley English Language Centre Łódź. To szkoła z najdłuższym stażem w Łodzi, bowiem funkcjonuje już na rynku 20 lat. To pierwsza szkołą w mieście, założona i prowadzona przez Brytyjczyków. Na stronie szkoły widocznych jest aż 14 flag różnych państw, zatem możemy przypuszczać, że można uczyć się w niej aż tylu języków. Niemniej jednak, szkoła specjalizuje się przede wszystkim w nauce języka angielskiego. 

Lloyd Woodley Łódź - Opinie

Cieszy nas fakt, że coraz więcej informacji pojawia się w sieci o tej szkole i o jej renomie. Jakiś czas temu strona internetowa na pierwszy rzut oka nie zawierała zbyt wielu informacji. Obecnie, treści na niej są bardziej uporządkowane i dość łatwo można na niej znaleźć te najpotrzebniejsze. Możemy zapisać się za jej pomocą na kurs oraz poczytać informacje o lektorach. Co więcej, isnieje możliwość wirtualnego spaceru po salach. Jak czytamy w opisie szkoły w google: „Szkoła stawia przede wszystkim na nauczycieli i wykwalifikowaną kadrę.” I w nauczaniu jest podobno bardzo dobra. Od niedawna szkoła prowadzi kursy w dwóch trybach: stacjonarnym oraz on-line.

Lloyd Woodley Łódź to zadowoleni kursanci

Kursanci są zadowoleni z poziomu nauczania i chwalą sobie przede wszystkim wykwalifikowaną kadrę nauczycieli oraz pozytywną atmosferę panującą na zajęciach. Szkoła podesłała nam kilka opinii swoich absolwentów. Katarzyna: „Wykładowcy posiadający wysokie kwalifikacje i doświadczenie w pracy w grupie jak i indywidualnie. Native speaker i polscy wykładowcy. Można poćwiczyć wymowę i poprawić akcent.”. Alexander: „To był dobry wybór – wykwalifikowana kadra, sporo materiałów dodatkowych, a zajęcia prowadzone w zróżnicowany i ciekawy sposób. Zajęcia z Panią Ewelina nie były typową lekcją jak w szkołach językowych z których wcześniej korzystałem. Świetnie przygotowana do każdych zajęć, nie można się na zajęciach nudzić, a przede wszystkim potrafiła dotrzeć do każdego, bo to co robi to jej pasja – bardzo dziękuje Pani Ewelina.” R: „Nauczyciele są doskonale przygotowani do zajęć. Potrafią przekazywać wiedzę tak, by słuchacze jak najwięcej zapamiętali. Polecam.”

Kadra lektorów jest opisana na jednej z podstron. Tego typu opisy ze zdjęciami są bardzo pomocne podczas wyboru rodzaju kursu. Warto zapoznać się z kwalifikacjami oraz doświadczeniem każdego z nauczycieli jeszcze przed wyborem kursu, po to aby wybrać, tego najlepiej dopasowanego do swoich potrzeb. 

Na początku przeoczyliśmy fakt, że szkoła Lloyd Woodley na swojej stronie oferuje test sprawdzający, który studenci bardzo sobie chwalą. To niewątpliwie duży plus.

Strona internetowa – dość łatwo znaleźć w niej potrzebne informacje o kursach oraz lektorach. Szkoła posiada też swój profil na FB, na którym można szukać informacji. Miejmy nadzieję, że wraz z powrotem zajęć stacjonarnych pojawi się tam coraz więcej zdjęć i opinii zadowolonych studentów oraz ciekawych inicjatyw.

Szkoła uczy solidnie, a zajęcia odbywają się w miłej atmosferze. Nowością w ofercie są  kursy angielskiego on-line w grupie. Istnieje także możliwość zapisu na zajęcia indywidualne on-line. Od 12 marca do 7 czerwca 2021 zajęcia stacjonarne były w szkole odwołane. Na chwilę obecną powróciły. Na stronie widniała możliwość zapisu na intensywne kursy wakacyjne stacjonarne. 

Lloyd Woodley stawia na kontakt wielokanałowy: telefoniczny, osobisty, mailowy, przez FB oraz przez GG. Głównym targetem są mieszkańcy Łodzi, w różnych grupach wiekowych. Szkoła zaprasza do siebie sporą grupę: dzieci, młodzież i dorosłych. Jeśli zatem ktokolwiek z was ma doświadczenie z Lloyd Woodley, śmiało wyrażajcie opinię. Pomoże nam to z budowaniem naszych rankingów i opinii na temat szkół angielskiego w Polsce.

Lloyd Woodley

Nazwa szkoły: Szkoła Angielskiego Lloyd Woodley

Opis: Narutowicza 86, Łódź

Logo szkoły: lloyd woodley

Opis

Lloyd Woodley Łódź

To pierwsza szkoła angielskiego w Łodzi, która została założona i prowadzona przez Brytyjczyków. Obecna na rynku już 20 lat (założona w 2000 roku). W swojej ofercie ma zajęcia dla wielu grup wiekowych – dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Lekcje prowadzone są w systemie dualnym: część przez native speakerów, druga część przez anglojęzycznych nauczycieli. Od niedawna szkoła prowadzi zajęcia w dwóch trybach: stacjonarnym oraz on-line. Aby dowiedzieć się więcej szczegółów odnośnie działalności szkoły, cen lub grafiku – najlepiej udać się do szkoły osobiście lub do niej zadzwonić. Na stronie internetowej Lloyd Woodley też znajdziemy wszystkie najważniejsze informacje, łącznie z opisem kadry lektorów. 

Overall
3,9
  • Oferta szkoły
  • Kadra lektorów
  • Wielkość grup
  • Cena kursu
Sending
User Review
3,6 (5 votes)
Comments Rating 0 (0 reviews)

Pros

  • wykwalifikowana kadra lektorów
  • angielski dla dzieci
  • native speakerzy z Wielkiej Brytanii
  • 20 lat doświadczenia w nauczaniu języków obcych

Cons

 

  • głównie wyeksponowane informacje o nauce angielskiego, podczas gdy szkoła uczy także innych języków

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sending