Novakid opinie, cennik i kod polecający

Novakid to założona w Polsce szkoła języka angielskiego online, która istnieje na rynku szkół językowych od 2017 roku. Zapraszamy do naszej recenzji tej szkoły angielskiego dla dzieci. Znajdziesz tutaj aktualny kod promocyjny gwarantujący 5% zniżki oraz dowiedz się jak odebrać darmową lekcję angielskiego. 

Novakid to przede wszystkim angielski dla dzieci w wieku 4-12 lat. Oferta na rok 2024 to ciekawy program dla dzieci i nauka w formie zabawy. Ważne, że można wypróbować za darmo!

Novakid kod promocyjny 2024 - kod polecający

Szkoła angielskiego online NovaKid w maju 2024 oferuje zniżkę 15% dla nowych klientów. Promocja dostępna jeż przy wpisaniu kodu polecającego NOVIM15 w trakcje rejestracji. 

Oferta promocyjna dostępna jest do końca maja 2024!

kod promocyjny novakid

Program Novakid jest zdudowany zgodnie z wymaganiami matek, które mogą obserwować (oraz dokumentować) z pokoju obok postępy dziecka. Co więcej, wszelkie potrzebne im informacje oraz komentarz nauczyciela odnajdują po lekcji na osobistym koncie rodzica. Wygląda to tak dobrze, że każde dziecko insta mamy z niecierpliwością czeka na kolejną lekcję, a problemy techniczne nie pojawiają się. Lekcje są indywidualne i jest w nich dużo zabawy. Program zbudowany zgodnie z wiekiem dziecka. Czy to wszystko prawda? Zapraszamy do naszej recezji tej szkoły angielskiego dla dzieci!

Szkoła JęzykowaNovakid
Ocena
Logo novakid
Adres siedzibyul. Rogozińskiego 6, 31-559 Kraków
Językiangielski,
Strona internetowaPrzejdź do strony
Jeśli ktoś z Was korzysta z tej formy nauki, będzie nam miło, jeśli podzielicie się z nami opinią na temat Novakid. Najlepiej, jeśli mieliście do czynienia z kilkoma nauczycielami, wykorzystaliście lekcję próbną lub mieliście jakiekolwiek doświadczenie z native speakerami. Może macie ulubionego lektora, którego chcecie polecić? Tymczasem, przytoczymy kilka opinii z blogów parentingowych.

Novakid Cennik

Poniżej przedstawiamy tabelę z cennikiem szkoły językowej Novakid. W tej szkole płaci się za pakiety lekcji. Sprawdź ceny Novakid! 

Ilość lekcji Cena za lekcję Rabat
Lekcja próbna
Darmowa
Darmowa
3 miesiące
39,40 zł
0%
6 miesięcy
37,50 zł
5%
12 miesięc
35,70 zł
9%

Novakid Polska - czym się wyróżnia?

Angielski online dla dzieci w wieku 4-12 lat?
Novakid zapewnia, że to działa i nauka u nich przynosi naprawdę dobre efekty u dzieci. To nic innego, jak angielski online w formie zabawy, native speakerzy oraz lekcje indywidualne, trwające 25 minut. Dodatkowym plusem jest to, że wszyscy dbają, aby dziecka nie zmęczyć. Spotkania nie trwające dłużej niż pół godziny to optymalny czas nauki języka angielskiego dla dzieci. Szkoła przekonuje, że nauka w niej to prawdziwe „zanurzenie w języku”, czyli najbardziej efektywna metoda nauki angielskiego. Pierwszą lekcję można odbyć za darmo, aby przekonać się, czy nasze dziecko dobrze pracuje z nauczycielem i czy jest gotowe na taką formę nauki. W pakiecie, jedna lekcja może kosztować 32 zł.

Obecnie Novakid oferuje promocję 15% zniżki na pierwsze lekcje. Wystarczy skorzystać z internetu oraz kodu NOVIM15 i rozpocząć naukę. Szczegóły na stronie szkoły Novakid.

novakid

Jak to wygląda w praktyce? Otóż, nic prostszego. Rodzice opłacają miesięczny abonament za lekcje. Dziecko, w zależności od poziomu zaawansowania odbywa 2 lub 3 lekcje w tygodniu. Ilość lekcji oraz nauczycieli można zmieniać w trakcie abonamentu. Wszystkie informacje odnośnie platformy, wszystkich płatności oraz metod nauczania, lektora i nauczycieli znajdują się na koncie osobistym rodzica.

Nauka w Novakid

Nauka w Novakid opiera się na metodzie pełnego fizycznego reagowania. Co to oznacza? Trzeba przyznać, że nazwa metody brzmi dość intrygująco. Dla pełniejszego zrozumienia terminu przytaczamy opis ze strony szkoły: „Metoda pełnego fizycznego reagowania polega na użyciu gestów i mimiki. Nauczyciel adaptuje się do poziomu dziecka na zajęciach w szkole – używa tylko znajomej dziecku leksyki, modeluje przypadki, a nie tłumaczy reguły. Gramatyka jest przedstawiona nie jak milion reguł, a jak gotowe komunikatywne konstrukcje. Nasza metoda nauki to jest rozmowa tylko w języku obcym z native speakerem języka angielskiego, bez barier i lęków, podobna do metody przyswajania języka ojczystego.”
Brzmi zachęcająco?

fluentbe szkola online
REKLAMA

Novakid opinie

Czym w ogóle jest Novakid? To polski edukacyjny start-up, który pomaga najmłodszym uczyć się języka z native speakerem. Lektorzy pochodzą z różnych krajów i mają ok. 2 letnie doświadczenie zawodowe.Wygodne jest to, że rodzic może zaplanować lekcje z lektorem, którego wybierze na stronie. Ba, może nawet zaplanować lekcje z kilkoma różnymi lektorami i obserwować postępy dziecka. Zostaje wyposażony w apkę, która umożliwia nie tylko kontrolę tego jak się dzieci uczą (informuje o ilości ukończonych lekcji), ale także możliwie najlepsze zarządzanie jego i swoim czasem. Szkoła jest dość popularna, zwłaszcza od czasu kwarantanny. Na ten moment (pisania tego tekstu) z platformy korzysta ponad 4 tysiące użytkowników.

Opinie o Novakid szkoła języka angielskiego dla dzieci

Wpisując w google nazwę szkoły ma się wrażenie, że Novakid i ich angielski online opanowało blogi parentingowe oraz dotarło do celebrytek z małymi dziećmi ( Monika Mrozowska, Anna Lewandowska to tylko niektóre z ambasadorek Novakid, które mignęły nam w filmikach reklamujących szkołę na FB). Każda z blogerek natomiast na swojej stronie oferuje kod zniżkowy, który zasili konto kursanta w momencie, kiedy zdecyduje się on na któryś z abonamentów. W innych przypadkach np. matkajestylkojedna.pl pod pochlebnym wpisem o szkole jest dopisek, że wpis powstał na prośbę szkoły Novakid, w której uczy się syn autorki bloga.

Właścicielka bloga magdapisze.pl także postanowiła wypowiedzieć się na temat szkoły: „Zajęcia angielskiego z Novakid poznałam już jakiś czas temu, przeglądając instagramowe profile. Dziewczyny opowiadały o postępach dzieci i o tym, jak fajnie bawią się podczas nauki. Ja podchodziłam do tego z pewną rezerwą, do momentu, gdy nastała kwarantanna! (…) Zajęcia są interaktywne. Dziecko i nauczyciel mają włączoną kamerę i mikrofon, dzięki czemu mogą ze sobą rozmawiać. Błędy, które popełnia maluch są na bieżąco korygowane (…) Jej odpowiedź, czy Novakid nadaje się dla każdego wydaje się szczera (blogerka zapewnia, że nie wpis na jej blogu nie był sponsorowany). „Z czystym sumieniem napiszę – nie. Nie każda metoda i nie każde zajęcia, odpowiada wszystkim dzieciom. Zosia ma praktykę z osobą, która mówi wyłącznie po angielsku, Julka też – a mimo to, jej się nie spodobało. Wszystko zależy od tego, ile lat ma dziecko, jaki ma charakter i czy w ogóle zainteresowane jest nauką języka.”

Chcesz dodać swoją opinię o Novakid? Skorzystaj z formularza oceny i komentarza na dole strony.

Darmowa lekcja w Novakid

Wiele osób decyduje się na lekcję próbną, bo jest przekonanych, że „nic nie traci”. Formuła pierwszej lekcji gratis jest często praktykowana w tego typu placówkach nauczania i pozwala eliminować wiele reklamacji.

Właścicielka blogu mamowato.pl dzieli się w jedym z wpisów swoimi obawami. Pozwalam sobie je zacytować, aczkolwiek kto chciałby poczytać więcej musiałby odsyłam do bloga, bo wpis jest bardzo obszerny i szczegółowy. Mnie zainteresował rodzaj obaw, bo jestem pewna, że nie jest ona w tych obawach odosobniona!

Zdecydowanie największą moją obawą była sama koncepcja. U nas tablety, telewizor są bardzo mocno ograniczone i Franek korzysta z nich w bardzo okrojonym czasie (..). Drugą moją obawą była forma zajęć – czy moje dziecko będzie się w stanie skupić na tego typu lekcji?” Jak w jej przypadku zakończyła się przygoda z Nowakid? Ponieważ na końcu wpisu znajdujemy kod rabatowy do Novakid, widomo bez czytania, że opinia będzie pozytywna, a formuła sprawdziła się doskonale. Opinia na temat zajęć, nauczycieli oraz nauczania więcej niż dobra. Dziecko nie nudziło się na lekcjach, złapało kontakt z nauczycielem i ochoczo udzielało się na zajęciach. Język się poprawił. Marzenie każdego rodzica 🙂 Ale i tak przytoczę fragmenty, aby dodać przysłowiową „kropkę nad i”, mając nadzieję, że w dużej mierze jest ona prawdziwa.

Opinia: „Mimo obaw, które miałam, ta forma nauki sprawdziła się u nas idealnie. Po pierwsze nie tracimy czasu na dojazdy, nawet przychodzenie osoby do domu jest mimo wszystko bardziej czasochłonne niż zajęcia online – tu faktycznie lekcja trwa 25 minut. Znajdujemy spokojne miejsce w domu, logujemy się i zaczynamy. Ja z praktycznego (i leniwego) punktu widzenia znajduję też dodatkową zaletę – nie muszę ogarniać ani siebie, ani domu, kawałek białej ściany zawsze się znajdzie (…) Muszę być przy Franku obecna i czasem trochę go wspomagam. (…)

Obie z wyżej wspomnianych blogerek oferowały kod zniżkowy do szkoły Novakid

Novakid-opinie

Lekcje angielskiego w Novakid

Zastanawiasz się jak wyglądają lekcje angielskiego w Novakid? Możesz zawsze skorzystać z lekcji próbnej. Dla niezdecydowanych przedstawiamy poniżej kilka najważniejszych informacji dotyczących funkcjonowania Novakid:

 • lekcje trwają 25 minut – jest to idealny czas, które dziecko w wieku kilku lat może poświęcić na naukę bez znudzenia

 • nauka oparta na grywalizacji – lektorzy prowadzą zajęcia w formie zabawy. Gry edukacyjne to idealny start dla dziecka i dobre rozwiązanie dla samego lektora

 • dostosowanie zajęć do wieku dziecka – nauczyciele pracujący w Novakid dobierają sposób nauki do wieku i poziomu dziecka. Lekcje odbywają się indywidualnie co pozwala na dostosowanie wszystkiego do potrzeb dziecka.

Novakid aplikacja

Aplikacja Novakid to bardzo fajne rozwiązanie dla rodziców i dla nauczyciela. Dzięki aplikacji rodzic może bowiem na bieżąco śledzić harmonogram zajęć dziecka oraz saldo konta, w razie potrzeby mieć kontakt z nauczycielem oraz monitorować naukę języka i mieć wgląd do kart pracy. Co więce,j jest to też forma sprawnej komunikacji ze szkołą. Novakid w formie aplikacji dostępna jest w sklepach Google Play i App Store. Niezależnie więc od modelu telefonu jaki posiadamy oraz rodzaju przeglądarki możemy spokojnie ściągnąć i zainstalować aplikację Novakidprzed rozpoczęciem lekcji.

Novakid - co to za firma?

Novakid to marka założona w Stanach Zjednoczonych w 2017 roku. Właścicielem szkoły jest firma Novakid Inc. Jest to spółka zarejestrowana w San Francisco. Założycielami szkoły są Dimitry Malin oraz Martin Azarov. 

Od założenia firmie udało się pozyskać inwestorów, którzy łącznie włożyli w firmę ponad 40 milionów dolarów. Środki te zostały zainwestowane głównie w platformę techniczną oraz rozwój usług na wielu rynkach przede wszystkim w Europie Środkowo-Wschodniej. 

Novakid dla dorosłych

Szkoła językowa Novakid specjalizuje się w nauce dzieci. Nauczyciele prowadzą lekcje dla najmłodszych już od 4 roku życia. Program szkoły oraz nauczyciele skierowani są do dzieci w wieku 4-12 lat. Aby w pełni skupić się na nauce angielskiego dla dzieci szkoła nie oferuje zajęć dla młodzieży i dorosłych. 

Zajęcia z native speakerem w języku angielskim

Szkoła językowa oferuje zajęcia z nauczycielem – samymi native speakerami. Są to nauczyciele, którzy posiadają minimum dwuletnie doświadczenie zawodowe, którzy dobrze znają język. Przygotowani do zajęć poprzez częste szkolenia. Dzieciom bardzo łatwo czuć się swobodnie w języku angielskim, jeśli nauczyciel ma swobodę pracy z językiem. Dlatego zajęcia z native speakerami to doskonały sposób aby udoskonalić język.

Novakid lekcja próbna

Szkoła oferuje możliwość poznania oferty angielskiego online dla dzieci poprzez skorzystanie z lekcji próbnej W trakcie takiej lekcji nauczyciel określi poziom języka angielskiego dziecka. Dobierze tym samym dziecku potrzeby nauki angielskiego. Z pewnością warto skorzystać z lekcji próbnej przed podjęciem decyzji o posłaniu dziecka na zajęcia angielskiego do tej szkoły.

Nauka języka angielskiego

Naukę języka angielskiego warto rozpocząć już w najmłodszych latach. Novakid oferuje kurs języka angielskiego dla dzieci od lat 4. W tym wieku dziecko już potrafi swobodnie się porozumiewać oraz rozumie znaczenie najwazniejszych słów. Jest do doskonały czaś na rozwój językowych umiejętności dziecka. Jeśli nadal zastanawiacie się czy warto rozpocząć lekcje angielskiego to dobrym pomysłem mogą być lekcje próbne. Po takiej lekcji można spokojnie podjąć decyzję czy dziecko gotowe je st na kolejne zajęcia.

Szkoły języka angielskiego

W Polsce dostępnych jest przynajmniej kilka dobrych szkół języka angielskiego online. Novakid z pewnością zalicza się do liderów. Inne szkoły, które oferują lekcje angielskiego online to między innymi Tutlo oraz Fluentbe. O ich ofercie możesz przeczytać w naszych recenzjach klikając link pod nazwą szkoły.

Novakids czy Novakid

Jak brzmi nazwa tej szkoły języka angielskiego? Novakids czy Novakid? Jest to szkoła Novakid. Wersja Novakids to nic innego jak próba napisania nazwy szkoły w liczbie mnogiej w języku angielskim. Niezależnie od pisowni jest to ta sama, bardzo dobra szkoła angielskiego online. Oferuje lekcję próbną z native speakerem oraz doświadczenie w educkacji dzieci w wieku 4 lat i starszych.

Novakid telefon

Novakid - najczęściej zadawane pytania

Ile trwa lekcja Novakid?

Lekcja angielskiego online w Novakid trwa 25 minut. Taka krótka forma nauki jest dobrze dopasowana do potrzeb dziecka. Termin lekcji rodzic może wybrać logując się na konto na stronie szkoły lub w aplikacji.

Czy Novakid jest rosyjskie?

Szkoła powstała w Krakowie, gdzie nadal jest jej główna siedziba. Obecnie firma jest zarejestrowana w USA.

Jak zrezygnować z Novakid?

Wszelkie zmiany terminów zajęć czy rezygnacji ze szkoły można wprowadzić na koncie indywidualnym na stronie szkoły w zakładce „harmonogram”.

Czy można skorzystać z lekcji próbnej w Novakid?

Tak, szkoła oferuje lekcje próbne dla nowych klientów. Podczas takiej lekcji dziecko i rodzic może zapoznać się z formą nauki języka angielskiego dla dzieci online.

Czy Novakid posiada aplikację mobilną?

Tak, szkoła posiada aplikację mobilną na Android i iPhone. Umożliwa ona ustalanie harmonogramu zajęć, kontakt z nauczycielem or śledzenie postępów dziecka.

Novakid dla dzieci online

Nazwa szkoły: Novakid

Opis: Szkoła języka angielskiego Novakid - opinie, cennik i kod polecający

Autor: Jezykowaszkola.pl

Rodzaj kursu: Online

Forma kursu: Online

Czas kursu: PT12H

Płatność za kurs: Kurs płatny

Cena lekcji od: 37.50

Waluta: PLN

Szkoła: Novakid

Logo szkoły:

Opis szkoły

Novakid to nauka języka angielskiego online dla najmłodszych. Novakid istnieje na rynku od 2017 roku i ma licznych ambasadorów wśród blogerek oraz celebrytek. Misją szkoły jest nauka języka angielskiego w przedziale 4-12 lat. Wykupujemy pakiet zajęć i wybieramy nauczyciela. Każda lekcja odbywa się w domu. Nauczyciele mają min. 2 letnie doświadczenie zawodowe.

Overall
4,8
 • Oferta szkoły
 • Kadra lektorów
 • Wielkość grup
 • Cena kursu
Sending
User Review
3,05 (21 votes)
Comments Rating 4 (1 review)

Pros

 • dziecko odbywa lekcje w domu
 • native speakerzy

Cons

 • bardzo zawężona grupa wiekowa

 

3 comments

 1. Mule Reply

  Schemat zajęć bardzo fajny dla dzieci, lekcje odbierałam pozytywnie, ale wieczny problem z lektorami (co chwilę sie zmieniali) źle wpływał na motywację dziecka, dochodziły też problemy z łączeniem ze strony lektorów

 2. Ola Reply

  Beznadziejna strona , często zrywa lekcje, ciężko jest się połączyć -długi czas połączenia z nauczycielem. Wiele razy straciłam lekcje aby się połączyć !!!!

 3. Tomek Reply

  Fajna szkoła

  Bardzo fajne zajęcia dla mojej córki. Szybko łapie język. Wiadomo, że dzieci mają z tym łatwość ale szkoła Novakid jeszcze poprawia ten proces. Polecam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sending