Preply – szkoła języka angielskiego online

Zapraszamy do zapoznania się z recenzją i opiniami o platformie do nauki języków obcych Preply. W naszej recenzji znajdziesz najważniejsze informacje o szkole, cenach oraz opinie użytkowników. 

Szkoła JęzykowaPreply
Ocena
Logo tfls
Adres siedziby1309 Beacon Street, Suite 300, Brookline, MA, 02446, USA
Językiszeroki zakres języków obcych
Strona internetowaPrzejdź do strony
preply szkoła angielskiego online

Nauka angielskiego online w Preply

Preply to międzynarodowa szkoła językowa online. Pomaga w nauce angielskiego ludziom na całym świecie. Umożliwia lekcje z native speakerem poprzez platformę online. W serwisie Preply możesz wybrać język oraz lektora spośród ponad 12 tysięcy zarejeresowanych tam nauczycieli. W profilu nauczyciela zobaczysz najważniejsze informacje o lektorach i ich dostępności

Z ciekawych opcji dostepnych na platformie Preply warto jeszcze wymienić możliwość sortowania oferty według ceny oraz specjalizacji kursu. Tutaj mamy wybór na przykład konwersacji lub języka biznesowego.

Preply kod promocyjny

Aktualnie szkoła angielskiego Preply nie oferuje żadnego kodu promocyjnego. Jeśli kod promocyjny Preply będzie dostępny w Polsce od razu poinformujemy Was o tym na naszej stronie.

Sam kod promocyjny wpisuje się nie przy rejestracji na platformie Preply a już po wyborze nauczyciela przy dokonywaniu pierwszej płatności.

kod promocyjny preply

Darmowa lekcja próbna w Preply

W tej chwili Preply nie oferuje darmowej lekcji próbnej. W ofercie szkoły jest jednak gwarancja polegająca na bezpłatnej zmianie lektora lub zwrocie środków za lekcję w przypadku niezadowolenia klienta. Zmiany i zwroty są rozpatrywane indywidualnie więc nie mamy gwarancji czy nastąpi zwrot czy tylko oferta zmiany jednego nauczyciela na innego. Mimo wszystko warto zaintestować w taką próbną lekcję jeśli chcesz uczyć się angielskiego przez Internet.

Preply korepetycje online

Lepiej trafić nie mogłeś. Preply daje ci możliwość wymiany wiedzy oraz skuteczną naukę online. Angielski, niemiecki, hiszpański, duński a nawet japoński są na wyciągnięcie ręki. Ale to nie wszystko. Doskonalić się możesz z przedmiotów typu zarządzanie produktem lub z matematyki. Oto, jakie informacje o tej stronie i modelu działania udało nam się zgromadzić.

Szukasz korepetytorów? Oto Preply

Marzą ci się podróże po terenie całego świata, ale nie lubisz stacjonarnych zajęć? Warto sięgnąć po korepetytora, który nauczy podstawowych słówek lub pomoże odświeżyć ci zapomnianą wiedzę. Platforma Preply daje wachlarz usług, które na rynku szkół językowych są dość oryginalne. Przede wszystkim zapewnia korepetycje z 9 języków. Nie tylko English! W 2021 roku wzrosło zapotrzebowanie na korepetycje w języku arabskim, chińskim, japońskim. Do tej pory wcale nie łatwo było znaleźć osoby, które chętnie nauczyłyby nas mówić w tych orientalnych językach.

Preply opinie

Klaudyna Maciąg na swoim blogu napisała recenzję Preply, wystawiając platformie bardzo pozytywną ocenę (był to jednak post sponsorowany, bowiem autorka bloga oferuje też i zniżkę 70% na pierwszą lekcję).

Uważam, że konwersacje z angielskiego to naprawdę dobrze spożytkowane pieniądze i cieszę się, że po latach przerwy do tego wróciłam. Mam znajomych, którzy proponowali mi rozmowy po angielsku przez Skype’a, ale boję się, że zamiast sobie pomóc, będziemy tylko utrwalać błędy.

Korzystałem z Preply i muszę powiedzieć, że platforma jest świetna. Ma sporo rozwiązań i funkcji, które pozwalają jej rozwijać nasze zdolności i umiejętności językowe.

Grzegorz

To dla mnie wymarzona forma nauki. Nie potrzebuję pomocy do egzaminu, ale chciałem ogólnie podciągnąć język, aby na spotkaniach w pracy móc się swobodnie odezwać (odbywają się po angielsku). Jestem bardzo zadowolony z korepetycji i z tego, że mogę się umawiać w dziwnych godzinach, np. o 7.00. Czasem potrzebowałem też szkoleń do pracy z innych dziedzin i to też się sprawdziło. Można też wybrać cenę lekcji i to mi bardzo odpowiada – bywają miesiące, kiedy mam bardzo ograniczony budżet. A lekcje zaczynają się już od 7 zł, ale można i trafić na taką za 150.

Dawid

Nie wszystkie opinie są jednak pozytywne. Wystarczy trochę poszperać w internecie. Bywa, że lektorzy skarżą się na niewypłacanie pieniędzy na czas, ściąga też sporą sumę za przewalutowanie oraz bez wiedzy korepetytorów zmieniają stawki lekcji.

Preply cennik - przystępne ceny

Korepetytor korepetytorowi nierówny i do tej kwestii podchodzi się bardzo subiektywnie. Dlatego najlepiej, abyś ty, bądź twoja firma, wybrali go sobie samodzielnie. Preply daje taką możliwość. Samodzielnie wybierasz rodzaj korepetycji, cenę, termin oraz kraj.

Dzięki temu oszczędzasz czas i pieniądze. To co, dla jednej osoby jest drogie, dla drugiej może być akceptowalne, dlatego ceny nauki ustalasz ty i korepetytor. Jeśli jeden jest dla ciebie za drogi, szukasz tańszego itp. Obawiasz się, że nie znajdziesz lekcji skrojonych na miarę swoich potrzeb? Bez obaw, do wyboru masz nauczycieli, dających korepetycje online, ze 185 krajów. Wystarczy, że na stronie Preply opublikujesz swoje oczekiwania i naciśniesz przycisk „Szukaj korepetytora”.

Interesują cię określone wyniki? Firma wymaga od ciebie znajomości dodatkowego jezyka? Korepetytor z pewnością rozwiąże twój problem. Każdy profil korepetytora jest zweryfikowany i potwierdzony. Z pewnością nie brak pośród tych osób doskonałych nauczycieli, którzy stworzą ci optymalne warunki nauki. Dzięki temu, że Preply jest platformą, uczysz się lekcji kiedy chcesz, korzystasz z zajęć kiedy tylko masz ochotę. Możesz poprosić jedynie o okazjonalną pomoc, kiedy potrzebujesz przetłumaczyć konkretne treści zarówno na polski, jaki i na każdy inny język.

Preply - zostań korepetytorem

Ty też chcesz zostać korepetytorem? Masz szansę. Preply przyjmie twoje zgłoszenie i odpowiednio cię zweryfikuje. Zaloguj się na stronie i wypełnij formularze. Korepetytorów nigdy nie będzie za dużo. 2021 pokazał, że zarówno firmy, jak i indywidualni klienci poczuli potrzebę zdalnej nauki. Dorywcza praca taka jak praca korepetytorów zawsze będzie bardzo pożądana, nie tylko w pandemicznych czasach (2021). Autor platformy miał naprawdę dobry pomysł na kojarzenie ludzi, chcących dzielić się wiedzą za pieniądze. Łatwo znaleźć nauczyciela, zapłacić przelewem za lekcje. Nietrudno też i samemu zarobić, jeśli ma się chęci i wiedzę do przekazania.

FAQ Preply – Najczęściej zadawane pytania

Czy Preply jest darmowe?

Platforma Preply jest płatna. Lekcje angielskiego z nauczycielem opłaca się online wybierając korepetytora. Preply oferuje też darmowe tutoriale i materiały edukacyjne.

Ile kosztuje lekcja na Preply

Lekcje na Preplay zaczynają się już od 12 zł. Jednak jeśli chcemy odbyć lekcję angielskiego z doświadczonym nauczycielem z Wielkiej Brytanii, USA lub Kanady koszt jednej lekcji wyniesie już minimum 70 zł.

Jak wyglądają lekcje na Preply?

Nauka języka angielskiego w Preply odbywa się online poprzez platformę szkoły. Logowanie i lekcja odbywa się przez stronę internetową Preply.

Preply - szkoła języków obcych

Nazwa szkoły: Preply - platforma nauki języków online

Opis: 1309 Beacon Street, Suite 300, Brookline, MA, 02446, USA

Autor: Jezykowaszkola.pl

Rodzaj kursu: Online

Forma kursu: Online

Czas kursu: PT20H

Płatność za kurs: Płatny

Cena lekcji od: 20

Waluta: PLN

Szkoła: Preply

Logo szkoły:

Opis szkoły

Preply to nie szkoła języków obcych w tradycyjnym tego słowa znaczeniu, ale nowoczesna platforma do prywatnych korepetycji. Daje ona wiele możliwości nauki korepetytorom oraz studentom. Została stworzona z myślą o umożliwieniu płynnej komunikacji użytkowników oraz nauczycieli z różnych krajów. Możesz nauczyć się dowolnego języka, ale też i matematyki. Jeśli chcesz, to sam także możesz zaczać udzielać lekcji i zarabiać na tym swoje własne pieniądze. Jeśli lekcja próbna nie przypadnie ci do gustu, dostaniesz zwrot pieniędzy lub inne korepetycje w zamian.

Overall
4
  • Oferta szkoły
  • Kadra lektorów
  • Wielkość grup
  • Cena kursu
Sending
User Review
0 (0 votes)
Comments Rating 0 (0 reviews)

Pros

  • Łatwy dostęp do wielu lektorów
  • Platforma dostępna dla wszystkich

Cons

  • Nie jest to klasyczna szkoła językowa
  • Może sprawiać trudność mniej zaawansowanych użytkownikom internetu