Profilingua – opinie

Szkoła językowa Profilingua to jedna z największych sieci nauczania języków obcych w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z opinią i podstawowymi informacjami o szkole Profilingua. 

Profilingua to ogromna sieć szkół języków obcych, która obejmuje aż 27 miast. Sieć ta cały czas rośnie. W niektórych miastach jest kilka filii szkół Profilingua. W samym Krakowie mamy dwie filie – jedną w centrum, na ul. Podwale, drugą na osiedlu Ruczaj. W Warszawie jest natomiast aż 10 placówek. Naprawdę jest w czym wybierać. Czy jednak taki „moloch” jest w stanie zaoferować dobry poziom nauczania języka obcego? Zwłaszcza, że szkoła Profilingua ma w ofercie aż 16 języków obcych, w tym duński i portugalski. 

Szkoła JęzykowaProfiLingua
Ocena
Logo tfls
Adres siedzibyMarszałkowska 104, Warszawa
Języki+15 języków
Strona internetowaPrzejdź do strony

Profi-Lingua Opinie

„Pomieszczenia nieklimatyzowane, duszno w sezonie letnim”

takie wspomnienie o krakowskiej szkole ma jej świeża absolwentka Agata.

„bo ja wiem, normalna szkoła – ani plusów, ani minusów…”

– kontunuuje, usiłując zbudować jakąś mądrzejszą wypowiedź do internetu.

Kuba mówi:

„Chodzę na włoski i jestem mega zadowolony. Przede wszystkim mam elastyczny grafik i zaangażowanego lektora. Cenowo też jest całkiem, całkiem.”

Sylwia:

„Ja kiedyś pracowałam w tej szkole jako lektorka, i uważam że lektor odpowiedzialny za cele marketingowe to lekkie przegięcie. Musiałam rozdawać ulotki w czasie zajęć. Praca jest czasochłonna bo zabierałam testy i prace studentów do domu, aby sprawdzić.  Konsultacje były nieodpłatne. Brakowało mi też szkoleń i pomocy interaktywnych, które mogłabym wykorzystać do nauki. Ale atmosfera była miła. Dobra praca na początek, kiedy nie ma się doświadczenia. Dużym plusem był też elastyczny grafik.”

O tym że szkoła nie jest zaawansowana technologicznie wspominał również Piotr:

„Sale najzwyklejsze w świecie z odtwarzaczami dvd które często szwankują.”

Profilingua opinie

ProfiLingua - recenzja

Studenci potwierdzają – atmosfera w szkole jest bardzo przyjazna. Kadra uśmiechnięta i wyluzowana. Zaangażowanie lektora to kwestia indywidualna i z tym bywa różnie. Duża rotacja kadry. Praca dobra dla studentów i dla tych, którzy dopiero co skończyli filologię i chcą zacząć pierwszą pracę. Ceny atrakcyjne i nie odstraszają. Dużo promocji i plakatów na mieście.

„Duży wybór godzin zajęć i intensywne kursy wakacyjne to jest na plus. Jest też dystrybutor wody i kawa”.

– mówi Piotr, kursant. 

ProfiLingua o szkole

Julia, pytana o Profilingua, mówi krótko:

„Słabi nauczyciele, nie wymagają, nie uczą. Radzę omijać szerokim łukiem. Konsultantka zaprasza na lekcję, która się nie odbywa, na poziom który nie istnieje. Mało tego, miała być to pierwsza lekcja grupy, a okazało się że przyszłam na egzamin. W sekretariacie wielki bałagan, nikt nic nie wie. Zero profesjonalizmu.”

Magdalena ma odmienne zdanie i poleca szkołę:

„chodziłam na angielski i niemiecki i polecam”.

A Bartosz jest tak pomiędzy:

„Szkołę ogólnie oceniam średnio. Miałem spoko nauczyciela niemieckiego, ale czasem tłumaczył oczywistą oczywistość kilkukrotnie przez co traciło się wiele cennego czasu. Co więcej, sekretariat bardzo nieogarnięty.”

Pani Karolina broni sekretariatu Profilingua:

„Jest to moja pierwsza przygoda z tego typu placówką, jednak jestem bardzo zadowolona. Sekretariat pracuje sprawnie, pomimo dużego natłoku pracy. Za każdym razem jestem obsłużona profesjonalnie.” 

Agnieszka pytana o szkołę Profilingua i jej doświadczenia z nią związane, mówi w podobnym tonie:

Profilingua wyróżnia się na tle innych szkół korzystnymi cenami i przyjazną atmosferą na zajęciach, a także poza nimi.”

Największa szkoła językowa w Polsce?

Czy Profi-Lingua to największa szkoła językowa w Polsce? Niestety nie mamy odpowiedzi na to pytanie. Z pewnością to jedna z największych szkół. Liczba oddziałów tej szkoły języków obcych jest imponująca. Warszawa Centrum, Kraków Centrum czy Kraków Ruczaj, Gdańsk Centrum czy Gdańsk Wrzeszcz? Profi-lingua ma oddziały we wszystkich tych miejscach. Dużo oddziałów, przyjazna atmosfera, doświadczeni lektorzy. To atuty szkoły języków obcych ProfiLingua. 

Disney English w Profi-Lingua

Disney English to metoda nauki języków obcych znana na całym świecie. Metodę charakteryzują małe grupy oraz nauka poprzez wykorzystanie znanych bohaterów bajek Disney’a. 

Dzieci oczywiście uwielbiają Disney English. Czy może być coś lepszego niż nauka z Mickey, Daisy czy Kaczorem Donaldem? Dla dzieci chyba nie. Nic dziwnego w tym, że metoda Disney English cieszy się w Profi-Lingua sporą popularnością. Z pewnością jest to ciekawy sposób nauki angielskiego dla dzieci. 

Szkoły Profi-Lingua w Polsce

Poniżej przedstawiamy listę szkół ProfiLingua w Polsce. Sprawdź, czy szkoła ma placówkę w Twoim mieście. Jeśli tak zobacz, w którym miejscu.

Szkoła

Adres

 Białystok

Sienkiewicza 3, 15-432 Białystok

Bielsko-Biała

Dąbrowskiego 6, 43-300 Bielsko-Biała

Bydgoszcz

Focha 4, 85-070 Bydgoszcz

Bytom

plac Kościuszki, 41-902 Bytom

Chełm

Popiełuszki 17, 22-100 Chełm

Częstochowa

Aleja NMP 15, 42-200 Częstochowa

Elbląg

Al. Armii Krajowej 7-8, 82-300 Elbląg

Gdańsk

ul. Wały Jagiellońskie 26/5, 80-853 Gdańsk

Gdańsk Wrzeszcz

aleja Grunwaldzka 82, 80-244 Gdańsk

Gdynia

ul. Świętojańska 64/4, 81-393 Gdynia

Gliwice

ul. Siemińskiego 22, 44-100 Gliwice

Gniezno

Bolesława Chrobrego 11, 62-200 Gniezno

Kalisz

al. Wolności 6, 62-800 Kalisz

Katowice

ul. Młyńska 23, 40-098 Katowice

Kielce

Warszawska 5, 25-512 Kielce

Kraków

Podwale 6-7, 31-118 Kraków

Kraków Ruczaj

ul. Lubostroń 15, 30-383 Kraków

Legnica

ul. Rynek 33, 59-220 Legnica

Łódź

ul. Piotrkowska 72, 90-102 Łódź

Lublin

al. Racławickie 6, 20-059 Lublin

Poznań

ul. 27 Grudnia 17/19, 61-737 Poznań

Poznań 2 

ul. Słowiańska 55c, 61-664 Poznań

Rzeszów

ul. Rynek 15, 35-064 Rzeszów

Sosnowiec

ul. Warszawska 12, 41-200 Sosnowiec

Szczecin

Pl. Brama Portowa 4, 70-225 Szczecin

Toruń

ul. Wielkie Garbary 18, 87-100 Toruń

Wałbrzych

H. Wieniawskiego 74, 58-309 Wałbrzych

Wrocław

ul. Ruska 11/12, 50-079 Wrocław

Zielona Góra

ul. Bohaterów Westerplatte 19, 65-001 Zielona Góra

Profi-Lingua Warszawa

W Warszawie znajdue się aż 10 placówek szkoły językowej Profilingua. Dlatego też listę placówek przedstawiamy w osobnej tabeli poniżej. Sprawdź lokalizację wg dzielnicy oraz adres szkoły języków obcych Profi-lingua najbliżej Ciebie.

Dzielnica Warszawy

Adres szkoły

Bemowo

ul. Lazurowa 14, 01-315 Warszawa

Bielany

Al. Reymonta 12, 01-842 Warszawa

Bródno

ul. Kondratowicza 37, 03-285 Warszawa

Centrum

Marszałkowska 104/122, 00-122 Warszawa

Metro Świętokrzyska

ul. Zielna 41/43, 00-108 Warszawa

Pole Mokotowskie

Al. Niepodległości 177, 02-555 Warszawa

Sadyba 

Powsińska 34, 02-903 Warszawa

Służew 

ul. Wałbrzyska 11, 02-739 Warszawa

Tarchomin

Światowida 18, 03-144 Warszawa

Ursynów

al. Komisji Edukacji Narodowej 97, 02-722 Warszawa

Profi-Lingua Kraków

Profi Lingua w Krakowie to przede wszystkim świetna lokalizacja. Szkoła ma swoją siedzibę przy ulicy Podwale 6-7. Samo centrum Krakowa ułatwia sprawny dojazd do szkoły. Szkoła prowadzi zajęcia dla dzieci i dorosłych oraz kursy dla firm. W jej ofercie znajdziemy też kursy wakacyjne. 

Profi-lingua czy ProfiLingua

Według informacji samej szkoły jej oficjalna nazwa brzmi ProfiLingua. Nazwa z myślnikiem to efekt nazwy domeny internetowej szkoły. Tak więc mamy szkołę ProfiLingua z serwisem www profi-lingua.pl 

Profi-lingua cennik

Ceny w Profi-Lingua są zróżnicowane. Zależą od wybranego języka, poziomu oraz zaawansowania kursu. Inne ceny będą miały kursy dla dzieci, inne dla maturzystów a jeszcze inne dla firm. Cenami różnić się będą zajecięcia z języka angielskiego od języka francuskiego itp. 

Co ciekawe szkoła oferuje wiele ofert promocyjnych. Niektóre kursy można zdobyć za 50% ceny. W ekstremalnych przypadkach można nawet trafić na kurs za tylko 1 zł. Warto sprawdzić oferty promocyjne na stronie szkoły lub w jej oddziale. 

Profi-lingua - języki obce w ofercie

Szkoła ProfiLingua ma bardzo bogatą ofertę kursów języków obcych. Oprócz standardowych języków jak angielski, niemiecki, hiszpański czy włoski szkoła oferuje kilka ciekawych opcji. Chiński, japoński, czy chociażby duński to języki, o które ciężko w innych szkołach.

Poniżej przedstawiamy listę języków obcych w ofercie szkoły Profi-Lingua:

 • angielski
 • niemiecki
 • francuski
 • hiszpański
 • włoski
 • rosyjski
 • portugalski
 • duński
 • norweski
 • szwedzki
 • japoński
 • chiński
 • niderlandzki
 • ukraiński
 • czeski
 • polski

Kursy językowe Profilingua

Szkoła oferuje kursy językowe zarówno dla dorosłych jak i dzieci oraz młodzieży. Oferta szkoły dla dzieci to nauka w systemie Disney English. Kursy językowe dla dorosłych możemy podzielić na standardowe oraz przyśpieszone.

Poza Disnely English oraz standardowych kursów dla dorosłych szkoła oferuje także kursy językowe dla studentów oraz specjalne zajęcia dla osób przygotowujących się do egzaminów.

W szkole Profilingua można także skorzystać z kursów dla firm.

Profilingua - angielski dla dzieci i dorosłych

Nazwa: Profilingua - szkoła języków obcych

Adres: Białystok, Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Bytom, Chełm, Częstochowa, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Gliwice, Gniezno, Kalisz, Katowice, Kielce, Kraków (ul. Podwale 6 i 7, Kraków), Legnica, Lublin, Łódź, Poznań, Rzeszów, Sosnowiec, Szczecin, Toruń, Wałbrzych, Warszawa, Wrocław, Zielona Góra

Logo:

Opis szkoły

Profilingua Opinie

Profilingua to szkoła, która ma chyba najszerszą ofertę języków obcych obecnie na rynku szkół. Ma filie w 27 miastach na terenie Polski. Oferuje aż 16 języków obcych. Cechą charakterystyczną szkoły są korzystne ceny i elastyczne godziny nauki. Częste promocje w stylu 1+1 czyli jeden język gratis! Młodzi lektorzy dbają o przyjemną atmosferę podczas zajęć. Nowością są: Disney English dla dzieci oraz kursy językowe online.

Overall
2,5
 • Oferta szkoły
 • Kadra lektorów
 • Wielkość grup
 • Cena kursu
Sending
Ocena użytkownika
3.83 (6 votes)
Opinie i komentarze 3.1 (10 reviews)

Zalety

 • 16 języków obcych, nawet te mało popularne
 • korzystne ceny
 • promocje dla studentów
 • przyjemna atmosfera na zajęciach
 • native speakerzy z różnych krajów

 

Wady

 • kadra lektorska to głównie studenci świeżo po studiach, z małym doświadczeniem
 • brak interaktywnych pomocy do prowadzenia zajęć
 • chaos organizacyjny
 • native speakerzy niekoniecznie z doświadczeniem pedagogicznym

 

27 comments

 1. Milena Reply

  Dwuroczna opinia

  Chodziłam na ProfiLingue przez 2 lata i nigdy więcej!! Podczas pierwszego roku Pani nie była w stanie opanować grupy, więc zapisałam się z koleżanką tylko pod warunkiem że będziemy tylko my we dwie. Po kilku lekcjach doszły 2 osoby. Poziom nauczania jest beznadziejny. Wydalam na książkę 50-70 zł a w ciągu roku byla ledwo tknięta

 2. Sylwia Reply

  świetna szkoła. Fakt, że ma placówki w różnych miastach w Polsce dla mnie jest idealny. Kiedyś przez kilka lat mieszkałam w Krakowie. Tam właśnie zaczęłam chodzić na lekcje angielskiego do Profilingua. Teraz mieszkam w Warszawie i kontynuuje lekcje już w innym oddziale szkoły. Poziom jest bardzo zbliżony. Dla mnie to super opcja bo zmieniając miejsce zamieszkania nie musiałam zmieniać szkoły 🙂

 3. sylwia Reply

  Niestety nie mam dobrej opinii o tej szkole, uczestniczyłam w zajeciach w Lublinie, do końca 3 miesiąca zajęć trzeba było dokonać całej oplaty. W połowie kursu szkoła została zlikwidowana a ja nie mogę się doprosić o zwrot pieniędzy za nie zrealizowane lekcje. Na moje maile do Warszawy nikt nie odpowiada, gdy dzwonię nikt nic nie wie, trzeba czekać albo obiecują telefon od dyrektora, który nie dzwoni. I tak już pół roku. Czy WSiP się nie wstydzi? Chyba nie, najlepiej wziąć cała opłatę z góry i nie wywiązać się z umowy i unikać kontaktu

 4. Kursant Reply

  Uczestniczyłem w zajęciach on-line przez semestr i byłem zadowolony z lektora. Przedstawienie dalszych umów na naukę odbyło się przez konsultanta zanim uzgodniono je z lektorem. Dodatkowo propozycja ceny na kontynuację dotychczasowej nauki okazała się ustalona przez konsultanta według nieznanych kryteriów i była różna dla uczestników tej samej grupy. Powyższe świadczy o braku profesjonalizmu organizacji sprzedaży i spowodowało brak zainteresowania dalszą nauką w tej szkole.

  • Kasia Reply

   Gliwice

   Szkoła w Gliwicach mocno niegarnięta z fatalną kierowniczką. Później ją chyba wyrzucili tak jak poprzednią, z którą też były problemy. Potem wprowadzili ten Disney. Nie chciałam już się uczyć w takiej szkole.

 5. Patryk Reply

  ZDECYDOWANIE NIE POLECAM! Po licznych opóźnieniach w starcie kursu, odwołanych zajęciach, o których dowiadywałem się dopiero po rozpoczęciu zajęć postanowiłem zrezygnować z usługi, minęło już ponad 6 tygodni i niestety dalej nie doczekałem się zwrotu pieniędzy. Liczne telefony bezpośrednio do oddziału w Poznaniu, w którym wielokrotnie już byłem informowany o tym, że pieniądze zostały wysłane, mimo, że nadal do mnie nie dotarły. Milion wymówek – zmiana księgowości, zmiana dyrektora itp. Centrala profilingua też pozostawia wiele do życzenia, jedyne co w tym przypadku mogą zrobić to wysłać email do oddziału poznańskiego o zwrot środków. Typowa spychologia – każdy obwinia kogoś innego, pieniędzy jak nie było tak nie ma. Ogrom zmarnowanego czasu i setki telefonów, odradzam w 101%

 6. Agnieszka Reply

  Ja jestem bardzo zadowolona z kursów szkoły ProfiLingua, osobiście uczęszczałam na dwa – włoski i hiszpański. Mają placówki w różnych miastach, do tego bardzo doświadczona i wykwalifikowana kadra lektorów. Zdecydowanie, jeśli szukacie sprawdzonej szkoły, gdzie nauczycie się języka to tylko z ProfiLingua.

 7. eWELINA Reply

  Super szkoła

  Uczęszczałam na kurs językowy do szkoły ProfiLinga, naprawdę szkoła z pasją i doświadczeniem. Zapewniają wszystko, co trzeba do nauki języka na wysokim poziomie, dbają o ucznia i jego wiedzę z zakresu językowego. Polecam! 🙂

 8. Olka Reply

  Polecam

  Wypowiem się na temat mojej nauki w ProfiLingua, ja byłam bardzo zadowolona. Przede wszystkim do szkoły udałam się z myślą nauki języka angielskiego, ponieważ wcześniej owszem uczyłam się w szkole, ale z marnym skutkiem. Postanowiłam zainwestować w kurs. Nie zawiodłam się, że wybrałam właśnie szkołę ProfiLingua. Bardzo sympatyczna i pomocna kadra lektorów, wszystko dokładnie przed kursem omówione (mówię o warunkach nauki itp), same zajęcia przyjemne i nastawione na naukę w jak najlepszej atmosferze. Polecam!

 9. Barbara Reply

  Uczęszczałam do szkoły w Łodzi przez dwa lata. Atmosfera w szkole jest bardzo fajna dopóki nie poprosisz lektora o cokolwiek, bo się obrazi. Nie wolno zadawać pytań do szkoły, bo w ich opinii wnosisz roszczenie i każą Ci zrezygnować z zajęć. Oprócz gramatyki, nie nauczą niczego. NIE POLECAM

 10. Barbara Reply

  Uczęszczałam do szkoły w Łodzi przez dwa lata. Atmosfera była bardzo przyjemna dopóki nie zadałam pytania w Biurze szkoły, które nie spodobało się zarówno Pani dyrektor szkoły oraz lektorowi. Czar prysł. Pokazano, że kursant jest dla lektora i dyrekcji, a nie odwrotnie. Nie zależy kadrze pedagogicznej, żeby nauczyć języka. Zależy im żeby złapać kursanta, obiecują gruszki na Wierzbie, jak już go mają, nie dbają o poziom nauki.

 11. Barbara Reply

  Uczęszczałam do szkoły w Łodzi przez dwa lata. Atmosfera była bardzo przyjemna dopóki nie zadałam pytania w Biurze szkoły, które nie spodobało się zarówno Pani dyrektor szkoły oraz lektorowi. Czar prysł. Pokazano, że kursant jest dla lektora i dyrekcji, a nie odwrotnie. Nie zależy kadrze pedagogicznej, żeby nauczyć języka. Zależy im żeby złapać kursanta, obiecują gruszki na Wierzbie, jak już go mają, nie dbają o poziom nauki.

 12. Daniel Reply

  Polecam

  Szkoła ProfiLingua bardzo dużo mnie nauczyła, super podejście do kursantów, lektorzy w porządku 🙂

 13. Patrycja Reply

  Szkoła z naprawdę świetnym podejściem, możliwość wyboru kursów na różnych poziomach zaawansowania, oferta bardzo bogata. Polecam 😀

 14. Kursant Reply

  kursant

  Kurs Angielskiego w Łodzi to jakaś porażka. Dyrektorka szkoły zamiast łagodzić konflikty między kadrą pedagogiczną, a kursantami, konflikty te wywołuje. Z bardzo miłej i sympatycznej atmosfery na zajęciach doprowadziła do konfliktu, który spowodował rozpad grupy. Opowiada kursantom o kłopotach lektorów, lektorom przekazuje fałszywe roszczenia kursantów. Gratulacje, trzeba mieć wyjątkowe zdolności. Natomiast wyposażenie szkoły jest poniżej wszelkiej krytyki. Nawet w upalne dni nie można było włączyć wentylatora, bo był tak makabrycznie zakurzony.

 15. Ju Reply

  Uczestniczyłam w kursie j. niemieckiego online na poziomie A1. Prowadząca zajęcia kazała nam zakupić książki, później w trakcie zajęć okazywało się, że ona sama nie wie co jest w tych książkach, nie pamiętała co robiliśmy na zajęciach a co nie (zajęcia 2 razy w tygodniu). Dodatkowo bardzo dużo korzystała z rzeczy znalezionych w Internecie (własności intelektualnych innych nauczycieli). W połowie kursu oznajmiła „że się nie wyrobi i nie przerobi materiału z poziomu A1, więc będzie to kurs A1.1”. Brak profesjonalizmu, więcej opowiadania o sobie (po polsku) niż nauki języka niemieckiego… NIE POLECAM.

 16. Rafał Reply

  Ogólnie szkoła na ogromny plus, nauka w niej to była czysta przyjemność, dużo nauczyłem się podczas kursu. Ponadto kadra lektorów zawsze sympatyczna, dobrze nastawiona do drugiej osoby. Jeśli chodzi o mnie to mogę zdecydować polecić szkołę ProfiLingua – nigdzie wcześniej nie nauczyłem się tak dobrze języka. Polecam!

 17. Kasia Z Reply

  Polecam szkołę

  Ja nie mam nic do zarzucenia, w szkole ProfiLingua uczyło mi się naprawdę dobrze, spędziłam tam kilka semestrów i wspominam to jako udaną przygodę. Wszystkie zajęcia były zawsze bardzo ciekawe, nauczyciele przygotowani do lekcji. Ogólnie polecam i jestem ogromnie zadowolona z nauki w szkole. Polecam!

 18. Polecam :) Reply

  Zdecydowanie szkoła dla wszystkich, którzy chcą po prostu nauczyć się dobrze języka obcego. Wydaję mi się, że warto zainwestować w naukę w szkole, jeśli zależy nam na poznaniu języka również w kulturowy sposób, wiele ciekawostek na zajęciach, przede wszystkim nauka nastawiona na mówienie i komunikację 😉

 19. Super 5 gwiazdek Reply

  Kadra lektorów, zajęcia i sposób nauczania, materiały – wszystko na ogromny plus i bardzo dobrze uczyło mi się w ProfiLingua – polecam!

 20. Anna Reply

  Szkoła na super poziomie, jeśli chodzi o naczanie, dobrze dobrane materiały na każde zajęcia. Jestem zadowolona ogólnie z nauki w szkole i bardzo polecam.

 21. Mateusz Reply

  Jeśli chodzi o mnie to w szkole ProfiLingua uczyłem się prawie dwa lata i nie żałuję nauki! 😉 Świetne podejście do każdego ucznia, zawsze miła kadra lektorów. Zdecydowanie polecam.

 22. :) Reply

  Super szkoła, mogę polecić wszystkim, bo jednak samodzielna nauka w moim przypadku się po prostu nie sprawdziła. Nauka na kursie to była najlepsza decyzja jak dla mnie 😉

 23. Karolina Reply

  Długo uczyłam się w domu języków, ale nie była to skuteczna nauka, dlatego zdecydowałam się na kurs językowy. Jestem ogromnie zadowolona, bo naprawdę chce się uczyć 😀 Polecam!

 24. Kamila Reply

  NIE POLECAM!!!

  Rok temu wykupiłam w szkole językowej ProfiLingua kurs angielskiego online. Przez ciągłe problemy organizacyjne i odwoływanie zajęć lekcyjnych w ostatniej chwili (bez wcześniejszego poinformowania mnie o tym) postanowiłam wypowiedzieć umowę… Już trzy tygodnie czekam na zwrot swoich pieniędzy i nadal ich nie ma! Pisałam emaile, dzwoniłam i nadal obiecują mi, że pieniądze pojawią się na koncie bankowym „dzisiaj”! Nie dość ze poziom nauczania mają lichy to jeszcze są oszustami i złodziejami! NIE POLECAM TEJ SZKOŁY NIKOMU!!!!

 25. Marcin Reply

  Dramat

  Organizacja – dramat do potęgi. Niedotrzymywanie umów (zmiany terminów, poziomu) to standard tej szkoły. Omijać z daleka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sending