Skyeng Opinie

Skyeng School to jedna z najnowszych szkół językowych online w Polsce. Chcesz doskonalić swój angielski i znaleźć dopasowanego do potrzeb nauczyciela? Jest to tak naprawdę platforma do nauki angielskiego online. Sprawdziliśmy czym wyróżnia się na tle swojej konkurencji, jaki jest cennik Skyeng oraz opinie o szkole.

Szkoła Językowa Skyeng School
Ocena
Logo skyeng
Adres siedziby 122 Potomac, USA
Języki angielski,
Strona internetowa Przejdź do strony

Skyeng School

Szkoła angielskiego Skyeng to międzynarodowa firma, która działa na wielu rynkach w Europie. Sama firma zarejestrowana jest w USA. Atutem szkoły z pewnością jest autorska platforma do nauki języka online. Znajdziemy na niej nie tylko możliwość uczestnictwa w zajęciach ale także dodatkowe informacje oraz materiały do nauki angielskiego online indywidualnie. Możesz bez problemu uczyć się w domu, doskonaląc rozumienie ze słuchu oraz mówienie po angielsku.

Skyeng opinie

Platforma Skyeng

Najważniejszym elementem platformy Skyeng jest oczywiście możliwość uczestnictwa w lekcjach online, bez wychodzenia z domu. Dodatkowo za pośrednictwem tego narzędzia można w dowolnej chwili skonktaktować się z nauczycielem, uzyskać potrzebne informacje, zmienić plan zajęć lub też sprawdzić stan konta i dokonać płatności.

Na stronie i aplikacji szkoły znajdziemy także słownik online oraz interesujące zadania domowe, które można rozwiązać bez pomocy nauczyciela. Aplikacja Skyeng może zostać zainstalowana zarówno na telefonie komórkowym, jak i komputerze. Samo poruszanie się po tym systemie jest proste i intuicyjne.

Skyeng Opinie

Opinie o Skyeng są w większości pozytywne. Mimo, że szkoła jest obecna polskim rynku od niedawna już znajdziemy sporo komentarzy o jej wadach i zaletach. Poniżej przytaczamy kilka najciekawszych opinii o Skyeng School.

Podoba mi się dynamika nauki przez mówienie, lubię platformę, jest tam wiele ćwiczeń i teorii do nauki angielskiego. Podoba mi się też harmonogram i sposób, w który można go dostosowywać, aby zapewnić nauczycieli. – Oliwia

Podobają mi się zajęcia, nauczyciel oraz grupowy czat. Jedyne, co można byłoby ulepszyć to to, że na czacie nikt Cię nie poprawia, jeśli mówisz nieprawidłowo. Myślę, że z tym można by coś zrobić; mieć więcej okazji do rozmów z nauczycielem. – Zuza

Uwielbiam moją nauczycielkę, jest bardzo profesjonalna. Podobają mi się również dostępne materiały. Myślę tylko, że powinno być więcej okazji do rozmowy.

Nie zgadzasz się z opiniami tych użytkowników? Możesz dodać własną opinię na tenat szkoły na naszej stronie oraz ocenić jej jakość. – Dagmara

Angielski to zawsze był moją słabą strona. A tu miła niespodzianka. Nauczyciel mi podpasował i moje rozumienie języka bardzo się poprawiło. Bardzo mi to pomaga, że lekcje są proste i jest sporo ćwiczeń ze słuchu. Możesz się uczyć kiedy chcesz.

Nie zgadzasz się z opiniami tych użytkowników? Możesz dodać własną opinię na tenat szkoły na naszej stronie oraz ocenić jej jakość.

– Michał

Skyeng cennik

Cena lekcji w Skyeng uzależniona jest od pakiety jaki zdecydujemy się wkupić. Najmniejszy pakiet dostępny na tej platformie to tylko 4 lekcje. W tej opcji zapłacimy 66,90 zł za każdą lekcję. Najbardziej jednak opłaca się zakup większego zestawy aż 64 lekcji. W tej opcji koszt jednej 50-minutowej lekcji kosztuje już tylko 44,90 zł.

Dla osób niezdecydowanych ciekawą opcję stanowi pakiet 16 lekcji. Przy jego wyborze koszt jednej godziny z lektorem to 52,42 zł.

Skyeng Cennik
Pakiet 4 lekcji 66,90 zł / lekcję
Pakiet 8 lekcji  61,01 zł / lekcję
Pakiet 16 lekcji 52,42 zł / lekcję
Pakiet 32 lekcji  47,43 zł / lekcję
Pakiet 64 lekcji 44,90 zł / lekcję

Skyeng cennik

Bezpłatna lekcja próbna Skyeng

Przed wykupieniem pakietu lekcji zdecydowanie warto zarejestrować się na bezpłatną lekcję próbną. Klikając tutaj przejdą Państwo do formularza Skyeng. Wystarczy w nim podać swoje imię, numer telefonu oraz adres email. Następnie, przedstawiciel szkoły skontaktuje się z Państwem w celu umówienia odpowiedniego terminu na lekcję próbną. Samo odbycie lekcji testowej nie niesie ze sobą żadnych zobowiązań. Dlatego, jest to świetna opcja, aby sprawdzić czy szkoła się Państwu lub dziecku podoba, czy lepiej znaleźć inną.

Angielski dla dzieci w Skyeng

Szkoła Skyeng School ma bogatą ofertę zajęć języka angielskiego online dla dzieci. Oferta obejmuje już dzieci od 4 roku życia. Mogą one w ciekawy i fajny sposób rozpocząć naukę języka pod okiem nauczyciela poprzez gry i zabawy.

Zajęcia dla dzieci w wieku 4-9 lat to właśnie głównie oswajanie się z językiem, rozumienie ze słuchu oraz mówienie. Wczesne rozpoczęcie przygody z nauką z pewnością pomaga na późniejszym etapie edukacji.

Lekcje dla dzieci i młodzieży w wieku 10-17 lat to już normalne zajęcia z nauczycielem i lektorem native speaker. Szkoła zajmuje się też przygotowaniem do różnych egzaminów, w tym matury.

Kursy językowe dla dorosłych

Skyeng to nie tylko szkoła językowa dla dzieci. Na platformie znajduje się bardo bogata oferta kursów dla dorosłych. Najpopularniejsze z nich do zajęcia business English oraz konwersacje językowe.

Oprócz nich SkyEng oferuje szerego kursów specjalistycznych na przykład dla pracowników firm IT, lekarzy, inżynierów, rekturerów HR, czy stażystów innych branż, którzy którzy doskonalą swoje praktyki lub mają określony cel.(Skyeng obiecuje: najwięcej korzyści zyskujesz, jeśli masz już konto na „naszej platformie interaktywnej”).

Dokładniejszy opis każdego z kursów znajduje się na platformie szkoły. Szczegóły oraz wszelkie informacje można też zdobyć umawiając się na lekcję próbną.

Skyeng czyli nauka angielskiego online indywidualnie

Platforma Skyeng została stworzona z myślą o indywidualnej nauce angielskiego. Zajęcia odbywają się na platformie szkoły. Dostęp do niej można zdobyć wykupując wybrany pakiet lekcji. Jeśli chcesz sprawdzić szkołę przed poniesieniem pierwszych kosztów możesz wybrać lekcję próbną.

Oprócz lekcji indywidualnych na platformie jest dostęp do klubów konwersacyjnych, słownika oraz kontaktu z nauczycielem.

Sprawdź też opisy takich szkół angielskiego online jak Fluentbe oraz Tutlo

Rejestracja w Skyeng

Rejestracja w serwisie Skyeng jest darmowa. Konto w serwisie umożliwia rozpoczęcie nauki na koncie osobistym. System dostępny jest w języku angielskim.

Sam proces rejestracji jest bardzo prosty. Wymagane jest podanie tylko maila oraz wybór hasła. Dostępna jest także rejestracja przez sieci społecznościowe, w tym także przez Facebook.

Aby dokonać rejestracji w prawym górnym roku serwisu kliknij przycisk „Zaloguj”. Następnie wybierz „Sign up” i uzupełnij wymagane dane.

Przed samą rejestracją warto wybrać bezpłatną lekcję próbną. Wtedy wystarczy podać imię, numer telefonu oraz email a zespół Skyeng skontaktuje się z tobą by zaplanować bezpłatną lekcję próbną.

Skyeng - najczęściej zadawane pytania

Poniej przedstawiamy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania na temat szkoły angielskiego Skyeng.

Jak odebrać bezpłatną lekcję próbną?

Lekcję testową w Skyeng możesz odebrać po wypełnieniu prostego formularza na stronie. Dodatkowe informacje poda konsultant przy rozmowie.

Czy platforma Skyeng pozwala na konwersacje z nauczycielem?

Platforma na koncie osobistym pozwala na pełny dostęp do nauki angielskiego. Daj dostęp do nauczyciela, zajęć online oraz dodatkowych ćwiczeń jak chociażby rozumienie ze słuchu.

Ile kosztują lekcje w Skyeng?

Koszt jednej lekcji online z nauczyielem wynosi  od 44,90 do 66,90 zł. Im więcej lekcji wybierzemy w pakiecie na koncie osobistym tym cena pojedynczych zajęć jest bardziej atrakcyjna.

Skyeng School

Nazwa szkoły: Platforma angielskiego online Skyeng School

Opis: 12430 Park Potomac Ave Unit 122 Potomac MD 20854 USA

Autor: Jezykowaszkola.pl

Rodzaj kursu: online

Forma kursu: online

Czas kursu: PT16H

Płatność za kurs: płatny

Cena lekcji od: 44,90

Waluta: PLN

Szkoła: Skyeng

Logo szkoły: skyeng school

Opis szkoły

Skyeng to międzynarodowa platforma nauki języka angielskiego online. Zatrudnia setki lektorów z całego świata dostępnych na autorskiej platformie indywidualnej nauki online. W Polsce platforma dopiero startuje, ale już widać jej zwolenników. 

Overall
4,5
 • Oferta szkoły
 • Kadra lektorów
 • Wielkość grup
 • Cena kursu
Sending
User Review
1 (1 vote)
Comments Rating 3,67 (3 reviews)

Pros

 • Lekcje online 
 • Autorska platforma
 • Przystępne ceny
 • Lekcje dla dzieci już od 4 lat
 • Szeroki zakres kursów specjalistycznych 

Cons

 • Tylko język angielski
 • Brak biura w Polsce

4 comments

 1. UlianaLema Reply

  Dobra szkoła. Ale do nauki angielskiego polecam też szkołę EnglishPapa online, uważam, że zajęcia z lektorem są bardziej efektywne. Szkoła ma znakomitych nauczycieli, nowoczesne metody nauczania. Bezpłatna lekcja próbna

 2. Marcin Reply

  Ze wzgledu na Rosyjskie pochodzenie to platforma powinna zniknac z Polski, by

 3. Adrian Reply

  Ta rosyjska platforma w rzeczywistości nie jest profesjonalna. Nie wywiązuje się z umów. A to jest dla mnie najważniejsze. Do nauki języka użyję teraz innej firmy.

 4. Stefan Reply

  Skyeng opinia

  Skyeng to moim zdaniem bardzo dobra szkoła. Plusem na pewno jest dopracowany panel klienta. Łatwo się po nim nawiguje i załatwia wszystkie sprawy. Lektorzy, na których trafiłem byli na bardzo wysokim poziomie. Zajęcia prowadzili profesjonalnie i z zaangażowaniem. Polecam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sending