Szkoła Języków Obcych „Mały Rynek” opinie

Szkoła Języków Obcych "Mały Rynek"

Nazwa szkoły: Mały Rynek - Szkoła angielskiego

Opis: Plac Matejki 6/5, 31-157 Kraków

Logo szkoły: Mały Rynek

Szkoła Językowa "Mały Rynek"

Szkoła Mały Rynek

Szkoła Języków Obcych Mały Rynek ma ofertę stricte zachęcającą do zdawania egzaminów lub wyjazdów na obozy językowe. Szkoła Mały Rynek nie tylko przygotowuje do egzaminów Cambridge, ale mocno na swojej stronie promuje przygotowywanie studentów do egzaminu PTE General. To egzamin który przygotowują eksperci Pearson. Przygotowuje on uczestnika do praktycznego życia i komunikacji w sytuacjach codziennych. Jednym słowem, nie wymaga zakuwania gramatycznych regułek. Poprawność gramatyczna jest nabywana jakby „przy okazji”. Szkoła jest nastawiona głównie na młodzież i studentów oraz rodziny. W sezonie letnim oraz zimowym organizuje półkolonie językowe oraz wyjazdy zagraniczne.

Obozy Językowe z Mały Rynek

Obozy językowe na Maltę oraz na terenie Polski i na Słowacji. Możliwe też jest zorganizowanie wyjazdów rodzinnych. Oferta jest bardzo zróżnicowana – na stronie szkoły banner oznajmia te wielkie możliwości i rozmach „10 języków w 100 krajach”. Nie znajdziemy przykładowych cen wyjazdów na stronie. Wytłumaczenie? Dla każdego przygotowywana jest indywidualna oferta. W momencie pisania tego tekstu nie znaleźliśmy także cen kursów, co może trochę irytować, kiedy szukamy kursu i przeglądamy strony większej ilości szkół w okolicy. 

Overall
2,6
 • Oferta szkoły
 • Kadra lektorów
 • Wielkość grup
 • Cena kursu
Sending
User Review
3 (1 vote)
Comments Rating 0 (0 reviews)

Pros

 • Przygotowanie do egzaminu PTE General (Pearson)
 • Międzynarodowe Obozy językowe
 • Atrakcyjna lokalizacja
 • Ponad 25 lat doświadczenia
 • Deklarowany bardzo duży wybór krajów, do których można wyjechać: Maroko, Japonia, Hiszpania, USA, Kanada, RPA i inne. 

Cons

 • Oferta skierowana bardziej do młodzieży (16+) i dzieci
 • Kursy dla dorosłych w porównaniu z innymi szkołami są mało atrakcyjne
 • Brak informacji o cenach na stronie internetowej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sending