Szkoły Językowe Opole

szkoly jezykowe Opole
Photo by Element5 Digital on Unsplash

Opole - rozśpiewane miasto nad Odrą

Opole to przede wszystkim Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki. Niejeden artysta debiutował na deskach tamtejszego Amfiteatru. Opole to również jedno z najstarszych miast w Polsce. I uczelnie wyższe. Z tych publicznych wymienić należy: Uniwersytet Opolski, Politechnikę Opolską, Państwową Medyczną Wyższą Szkołę Zawodową. Opole to także Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych.

Opole - najlepsze szkoły językowe w mieście

Skoro kształcą się w Opolu nauczyciele języków obcych to gwarancja wysokiej jakości szkół językowych. A chętnych do nauki sporo. W Opolu jest siedem liceów ogólnokształcących oraz siedem techników. W mieście prężnie działa pięć zasadniczych szkół zawodowych oraz Liceum Plastyczne. Do tego grona należy włączyć jeszcze uczniów szkół podstawowych.
Chcesz przygotować się do matury z języka angielskiego lub egzaminu ósmoklasisty? A może potrzebujesz zdać egzamin państwowy z wybranego języka obcego? Szukasz kursu na dobrym poziomie i w przystępnej cenie? Przygotowaliśmy dla Ciebie zestawienie top 5 najlepszych szkół języków obcych w Opolu. Zapoznaj się z naszym rankingiem i podejmij dobrą decyzję!

Szkoła

Zalety

Ranking

Strona WWW

1. Royal School

rs logo
 • Lekcje pokazowe
 • Tłumaczenia
 • 8 języków obcych
94%

2.new COSMO POLITAN

newCOSMOPOLITAN
 • 20 lat doświadczenia
 • 10 języków obcych
 • Szkolenia z języka biznesu
93%

3. Red Bus School

rbs logo
 • e-learning
 • Kursy maturalne
 • Innowacyjne metody nauczania
92%

4. Easy Language Center

 • Metoda direct
 • Kursy dla firm
 • 5 języków obcych
90%

5. SPEAKADELIC

speakadelic logo
 • Aplikacje
 • E-learning
 • Kursy dla dzieci
90%

Royal School Centrum Języków Obcych

Chcesz uczyś się języka japońskiego? Zależy Ci na nauce w miłej, wręcz domowej atmosferze? Planujesz zapisać swojego czterolatka na język angielski? Dobrze trafiłeś. Szkoła ROYAL SCHOOL w Opolu ma w swojej ofercie wszystkie te atuty. Oczywiście oprócz japońskiego poznasz i doszlifujesz język angielski, niemiecki, hiszpański, włoski, francuski, rosyjski i czeski. Oczywiście kursy dla dzieci to nie wszystko. Zajęcia dla młodzieży, dorosłych i firm również są dostępne. A jakie opinie zbiera ROYAL SCHOOL? Mat Mino pisze tak: „ Super szkoła, świetni lektorzy, ciekawe lekcje. Można się bardzo wiele nauczyć w krótkim czasie, po takich kursach płynna rozmowa po np. angielsku to żaden problem”.

newCOSMOPOLITAN Centrum Języków Obcych

To, co zdecydowanie wyróżnia szkołę newCosmopolitan to oferta języków obcych. Oprócz kursów języka angielskiego, niemieckiego, czy rosyjskiego można uczyć się w jej murach języków wschodu. Arabskiego, chińskiego i japońskiego. Dodatkowo za plus szkoły kursanci podają lokalizację. Siedziba newCosmopolitan Centrum Języków Obcych mieści się w samym centrum Opola. W szkole nacisk kładziony jest przede wszystkim na komunikację werbalną. W opinii Karoliny W. „newCosmopolitan to szkoła idealna. Cechuje ją troska o swoich uczniów, zaangażowanie w ich edukację oraz rozbudzanie chęci do nauki. Wyspecjalizowana kadra lektorów nie tylko używa najnowszych metod i technik nauczania. (…) Doskonale motywuje dzieci i młodzież do nauki języków obcych. Nie ma takiej drugiej szkoły w Opolu”.

Red Bus School

Bardzo przyjemne, nowoczesne wnętrza. Cztery metody nauczania: bezpośrednia, komunikatywna, audiowizualna oraz gramatyczno-tłumaczeniowa. To właśnie charakteryzuje Red Bus School. Szkoła ma nowoczesne podejście. Świadczy o tym e-redbus. Platforma obejmująca zarówno e-dziennik oraz e-sekretariat. Dzięki temu każdy kursant jest na bieżąco z nauką. Monitoruje płatności, obecności oraz program nauczania. Tutaj na pewno uczniowie się nie nudzą. W budynku szkoły odbywają się także zajęcia jogi. Oryginalny sposób na aktywację mózgu, prawda?

Easy Language Center

W pakiecie ofertowym Easy Language Center znaleźć możemy 5 języków obcych. Angielski, francuski, włoski, hiszpański i portugalski. Kursy obejmują szeroką grupę. Zajęcia dla dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów. Jesteś tegorocznym maturzystom? A może czeka Cię w tym roku egzamin na zakończenie szkoły podstawowej? Easy Language Center ma kursy właśnie dla Ciebie.

SPEAKADELIC

W maju 2019 szkoła Landmark English (obecnie Speakadelic Language School) została jednym z laureatów Plebiscytu Branżowego Orły Edukacji. Szkoła uzyskała 3 miejsce w Opolu. Tym samym jest jedyną opolską szkołą językową, która stanęła na podium. Speakadelic stawia przede wszystkim na mówienie i słuchanie. Oferuje próbne egzaminy Cambridge dwa razy do roku. W opinii kursanta Ber serker szkoła zyskuje dobre noty. „Rewelacyjna kadra, kontakt z właścicielem na duży plus, zawsze chętny do pomocy. Ceny w porównaniu do innych szkół naprawdę konkurencyjne. Polecam!!”.