Szkoły językowe Rzeszów

Rzeszów Szkoły Językowe

Rzeszów - najlepsze szkoły językowe

Stolica Podkarpacia – Rzeszów – wydaje się być odległym od centrum Polski zakątkiem. Nie oznacza to jednak, że zostaje w tyle. Prężnie rozwija się pod wieloma względami: gospodarczym, kulturalnym oraz edukacyjnym. Rzeszów to dobre uczelnie. Politechnika Rzeszowska, Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania, czy Uniwersytet Rzeszowski. W Rzeszowie nauczysz się także języków obcych.

Ranking szkół językowych w Rzeszowie

Oczywiście prym w szkołach językowych wiedzie niezmiennie język angielski. Ale w Rzeszowie znajdziesz także lekcje mandaryńskiego. Po wakacyjnym odpoczynku dużym zainteresowaniem cieszą się kursy języków obcych. Zarówno te dla dzieci, jak i dorosłych. Te dla juniorów charakteryzują się głównie podziałem na grupy wiekowe. A dla dorosłych realizowane są w oparciu o konkretne cele. Kursy języka biznesowego, przygotowujące do konkretnych egzaminów, czy zajęcia z gramatyki. Istotne są także konwersacje. Nie można zapominać o ofercie native speakerów. Ale czym tak naprawdę sugerować się przy wyborem odpowiedniego kursu lub grupy? Z podpowiedzą przychodzą rankingi szkół językowych. Przedstawiamy najlepsze szkoły w Rzeszowie.

Szkoła

Zalety

Ranking

Strona WWW

1. Professinal English School

English For You
 • 13 lat doświadczenia
 • Dopasowane kursy
 • Profesjonalizm
90%

2. Centrum Edukacyjne Promar

 • Na rynku od lat 90
 • Poziom nauczania
 • Doświadczenie
85%

3. Profilingua

profi-lingua
 • Znana marka
 • Szeroka oferta
 • Wysoki poziom
81%

4. NEXT DOOR

 • Na rynku od 94 roku
 • Nowoczesność
 • Dzieci już 2 roku życia
78%

5. Masterschool​

Masterschool Rzeszów
 • Metoda Colina Rose
 • Metoda komunikatywna
 • Praktyczne lekcje
74%

Szkoła językowa - Professional English School

Szkoła językowa – Professional English School jest na rzeszowskim rynku od 2006 roku. Głównymi atutami wymienianymi przez szkołę są: doświadczenie, pasja i profesjonalizm. Kursy dostosowywane są do potrzeb klientów. Ty definiujesz jakie cele chcesz osiągnąć, a my dobieramy najlepsze rozwiązanie. W ofercie szkoły są szkolenia zarówno dla małych firm i wielkich korporacji. Lekcje indywidualne i grupowe, zajęcia dla początkujących i zaawansowanych.

Centrum Edukacyjne Promar

Dużą popularnością w Rzeszowie cieszy się Centrum Edukacyjne Promar. Pierwsze kursy językowe w Rzeszowie Promar organizował już w 1990 roku. 25-letnie doświadczenie daje gwarancje wysokiego poziomu metod nauczania oraz tzw. „know how”. W ofercie oprócz kursów jest także przedszkole anglojęzyczne, kolegium nauczycielskie oraz szkoła językowa z oddziałami anglojęzycznymi. Dobrym argumentem za wyborem szkoły Promar jest fakt, że ponad 300 osób rocznie przygotowywanych jest w niej do egzaminów międzynarodowych. Znajdziesz w tej szkole bogatą ofertę kursów. Języka angielskiego, niemieckiego, włoskiego, hiszpańskiego, francuskiego, japońskiego i chińskiego.

ProfiLingua

Szkołą językową znaną także w innych dużych miastach w Polsce jest Profi Lingua. Ponieważ to szkoła działająca w ramach ogólnopolskiej sieciówki można liczyć na sprawdzone standardy nauczania. W całej Polsce w szkole Profi Lingua uczy się rocznie 50 tys. kursantów. Warto przytoczyć jedną z opinii ucznia szkoły: – Nieprawdopodobne jest to, jak szybko mijają każde zajęcia! Lektor zaraża nas swoją energią i porywa w miejsca, gdzie czas płynie jakby szybciej. Wszystko to sprawia, że wiedzę przyswajam w naturalny sposób z dużym zaciekawieniem”. Przekonani?

NEXT DOOR

NEXT DOOR istnieje na rynku rzeszowskim od 2004 r. Co wyróżnia szkołę na tle konkurencji? Nowoczesność, elastyczność i ciągły rozwój. Najmłodsi uczniowie zaczynający naukę języka obcego w NEXT DOOR mają dwa lata. Wiele wnosi opinia Małgorzaty C.: – Dla tych, którzy potrzebują bata polecam szkołę NextDoor. Mają tam kameralną atmosferę, dobrych lektorów. Szkoła prowadzona jest przez dziewczyny, które bardzo lubią to, co robią. A to jest – moim zdaniem – bardzo ważne.

Masterschool

Szkoła językowa Masterschool istnieje w Rzeszowie już od 16 lat. Założycielką szkoły jest Edyta Łukiewicz – anglistka z wieloletnim doświadczeniem. W szkole Masterschool dorośli kursanci uczą się metodą Colina Rose w oparciu o najnowszą wiedzę na temat pracy naszego mózgu. Atutami szkoły jest nauką metodą komunikatywną. Umożliwia ona porozumiewania się w praktycznych sytuacjach życiowych. W przypadku nauki dzieci bazuje się na nauce poprzez gry i zabawy. Dzieci z przyjemnością utrwalają w ten sposób słownictwo. Pani Edyta – właścicielka szkoły uważa, że: – W nauce języka przeszkadzają negatywne przekonania o swoich umiejętnościach, czasem porażki z przeszłości. A podstawą sukcesu jest odnalezienie własnego stylu uczenia się. Warto bazować na swoich zainteresowaniach i predyspozycjach.