Szkoły Językowe Wrocław

Szkoły językowe Wrocław

Szkoły językowe Wrocław – Pierwsze skojarzenie z Wrocławiem to krasnale, które już na stałe wpisały się w atrakcje miasta. Oprócz tego wrocławski rynek przyciąga dobrym craftowym piwem. Piękne zadbane kamienice dopełniają turystyczną atmosferę centrum. Ale Wrocław to nie tylko turyści. To przede wszystkim kulturalne wydarzenia, studenci i inwestycje.

Wrocław został sklasyfikowany w pierwszej setce miast świata w rankingu „Najlepsze miasta do życia” w 2015, 2016 i 2017. Oraz w pierwszej setce najbardziej inteligentnych miast na świecie (smart city) w raporcie IESE Cities in Motion Index 2017. Tytuły mówią same za siebie.

My w serwisie jezykowaszkola.pl przyglądamy się sytuacji na wrocławskim rynku szkół nauki języków obcych.

Szkoły językowe we Wrocławiu 2020

Źródła podają, że we Wrocławiu możemy doliczyć się ponad 100 szkół językowych. Sporo, prawda? Jak teraz wybrać tę jedyną? Na pewno istotne będzie zdefiniowanie naszej potrzeby. Czy uczę się pod kątem egzaminu, czy chcę poprawić swoje konwersacje, a może zmieniam pracę i potrzebuję języka biznesowego? Specjalnie dla Was przedstawiamy pięć szkół języków obcych we Wrocławiu, które zwróciły naszą uwagę. Poznajcie top 5 szkół językowych we Wrocławiu.

Ranking szkół językowych - Wrocław 2019

Szkoła

Zalety

Ranking

Strona WWW

1. GERelis

 • Świetna lokalizacja
 • Kursy dla dzieci
 • Oryginalne podejście
84%

2. Tutlo

tutlo opinie
 • Platforma online 
 • Lekcje na żądanie
 • 400 lektorów na świecie
85%

3. El Universo

El Universo
 • Kursy Skype
 • Nauka hiszpańskiego
 • Dobre opinie
77%

4. Demostenes

demostenes
 • Na rynku od 91. roku
 • Szeroka oferta
 • E-learning
74%

5. Prolang

Prolang
 • Kursy dla firm
 • Konwersacje
 • Business English
70%

Szkoły językowe Wrocław - Opinie

GERelis - The Language School of Wrocław

Piękne, bajeczne wnętrza i zwierzęta. Tak, to nie pomyłka w szkole GERelis cała oferta odbiega od standardowej. Tutaj nauka odbywa się bez podręczników, siedziba szkoły jest w ścisłym centrum, sale są klimatyzowane. W ofercie kursy dla dzieci i dorosłych. Język angielski i niemiecki. Agnieszka W. do szkoły językowej GERelis trafiła po semestrze niesatysfakcjonującej nauki w innej, popularnej szkole językowej.

Sympatyczne otoczenie, mnóstwo zwierzaków, ale przede wszystkim sposób nauki, który działa. Wakacyjny kurs pozwolił usystematyzować wiedzę i pozyskać mnóstwo nowych informacji. Polecam bardzo i po wakacjach sama chętnie wrócę na wyższy poziom 🙂
Agnieszka
Studentka

Centrum Językowe Atrius Wrocław

Atrius jest szkołą z 10-letnim doświadczeniem. Swoją ofertę cetrum językowe kieruje dla dorosłych. W Atrius nauczysz się języka angielskiego i niemieckiego. Miłośnicy języków włoskiego, hiszpańskiego, rosyjskiego, francuskiego znajdą kursy dla siebie. A obcokrajowców szkoła zaprasza na naukę języka polskiego. Atutem szkoły są zajęcia w luksusowych grupach 1- lub 2 – 3 osobowych. Atrius w ocenie kursantów:
Po pierwszym roku nauki szkołę językową Atrius oceniam celująco. Miałam okazję poznać i poćwiczyć wiele słówek, zagadnień, wyrażeń oraz idiomów używanych typowo w biznesowym angielskim. Podręczniki są aktualne i ciekawe, a atmosfera miła i motywująca do pogłębiania wiedzy!
Hanna Hamerska
Studentka

EL UNIVERSO - szkoła języka hiszpańskiego i angielskiego

Szkoła postawiła na dwa języki obce w swojej ofercie. Zaprasza na kursy języka angielskiego i hiszpańskiego. EL UNIVERSO uczy zarówno dzieci, jak i dorosłych. Z nowości, która zyskuje na popularności szkoła ma kursy przez skype. Uczysz się bez wychodzenia z domu. Najmłodsi mogą uczy się także podczas organizowanych przez szkołę półkolonii językowych. A jakie opinie ma szkoła? Przytaczamy jedną z nią.
Miałam lekcje indywidualne z Panią Kasią i z całego serca polecam. Godziny dostosowane były do mojego planu zajęć, a lekcje były ciekawe i zawsze perfekcyjnie przygotowane.
Małgorzata S
Uczestniczka kursu

Centrum Językowe DEMOSTENES

Szkoła działa we Wrocławiu od 1991 roku. Co ciekawe szkoła zaprasza na kurs języka portugalskiego. Oczywiście możesz w niej nauczyć się także angielskiego. W ofercie znajdziesz też: francuski, niemiecki, rosyjski. Oraz włoski i hiszpański. Co wyróżnia szkołę: kursy branżowe, kursy szyte na miarę potrzeb klienta oraz platforma e-lerningowa. Martyna O. miała duży problem z nauczeniem się j. angielskiego.
W liceum mi nie szło, większość testów oblewałam :/. Ta szkoła językowa pokazała mi, że nauka języka może być naprawdę przyjemna :). Pozytywni ludzie, cudowna, nieoceniająca atmosfera i ciekawie dobrane ćwiczenia sprawiły, że angielski przestał spędzać mi sen z powiek 😉
Martyna O.
Kursantka

Szkoła językowa Wrocław - Prolang

Prolang to szkoła, której największym atutem jest specjalizowanie się w szkoleniach dla firm.
Kursy intensywne, kursy wyjazdowe, wakacyjne. Wszystko na wysokim poziomie Business English. Szkoła rozwija umiejętności językowe, które gwarantują łatwość komunikacji. Chcesz przełamać bariery językowe? Spędzaj dużo czasu na konwersacji.

Jestem bardzo zadowolony z lekcji. Moja lektorka bardzo się stara, aby przygotować materiał ciekawy i celujący w biznesową tematykę. Materiał nie jest z jednej książki, ale są też filmy i audio z różnych źródeł. Po każdej z lekcji dostaję nowe słówka na platformę VOCAbite do powtórzenia.
Andrzej K.
Uczestnik kursu językowego

Szkoły angielskiego Wrocław

Większość szkół językowych we Wrocławiu ma w swojej ofercie naukę języka angielskiego. Jest tak również w przypadku dwóch najlepszych szkół z naszego wrocławskiego rankingu. Zarówno GERelis jak i Atrius oferuje naukę języka angielskiego.

Oferta szkół językowych we Wrocławiu jest bardzo bogata. Większość szkół oferuje naukę angielskiego, w tym dla dzieci jak i online. Zachęcamy do zapoznania się z rankingiem szkół językowych we Wrocławiu.

Szkoły niemieckiego Wrocław

Najlepszą szkoły niemieckiego we Wrocławiu jest zwycięzca naszego rankingu GERelis. Ta szkoła języków obcych specjalizuje się właśnie w nauce niemieckiego. 

Wybór szkół językowych z językiem niemieckim we Wrocławiu jest jednak szeroki. Całkiem sporo szkół oferuje kursy językowe z niemieckiego. Dlatego też warto pomyśleć o innych szkołach. Takie szkoły językowe jak Prolang czy Profi-Lingua Wrocław również mają całkiem dobrą ofertę. 

Szkoły francuskiego Wrocław

Język francuski nie jest już tak popularny jak angielski czy niemiecki. Znalezienie odpowiedniej szkoły języka francuskiego we Wrocławiu może nie być tak łatwe. Nadal jest jednak przynajmniej kilka szkół, które oferują naukę języka francuskiego we Wrocławiu. Przykładem takiej szkoły z pewnością jest Profi-Lingua. To jedna z największych szkół językowych w Polsce.