Tamariki – angielski dla dzieci i młodzieży

Angielski, matematyka i robotyka – to oferta zajęć dla dzieci i młodzieży w lokalnej szkole językowej w Jaworznie. Tamariki to nie tylko nauka angielskiego, to centrum edukacyjne dla dzieci i młodzieży. Oferuje kursy języka angielskiego oraz inne zajęcia (matematyka, programowanie, robotyka). Szkoła oprócz regularnych kursów oferuje także obozy rekreacyjno-językowe. W tym roku planowany jest wyjazd do Stronia Śląskiego oraz w Bieszczady. 

Tamariki – nie jesteś zdecydowany? Umów dziecko na lekcję pokazową. To na pewno rozwieje wszelkie wątpliwości. Podczas lekcji można zostać z dzieckiem

Szkoła JęzykowaTamariki Centrum Edukacyjne
Ocena
Logo tamariki
Adres siedzibyul. Pocztowa 6, 43-600 Jaworzno
Językiangielski,
Strona internetowaPrzejdź do strony

Szkoła Tamariki Jaworzno – informacje podstawowe

Centrum edukacyjne Tamariki działa od 2003. Główną działalnością szkoły są kursy języka angielskiego dla dzieci i młodzieży. Metoda nauki – naturalna. Nauczyciele podczas lekcji mówią wyłącznie w języku angielskim.

Zajęcia prowadzone są w niewielkich grupach, liczących  3-7 osób. Ponieważ zajęcia to głównie mówienie po angielsku, grupy są niezbędne. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu i trwają 45/60/75 min – w zależności od wieku dziecka i poziomu.  Nabory do szkoły odbywają się dwa razy w roku. Nie warto przegapiać 🙂 Nabór jesienny – wrzesień/październik, nabór wiosenny luty/marzec – po feriach zimowych.

Tamariki Jaworzno opinie szkoła językowa

Tamariki – lektorzy

Lektorzy posiadają długoletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje na kursach metodycznych. Od 2009 roku w ofercie Tamariki pojawiła się robotyka z użyciem klocków Lego WeDo oraz Lego Mindstorms. Dla chętnych i bardziej zaawansowanych są dostępne także zajęcia z programowania w programie “Scratch”. W 2011 do kursów angielskiego dołączyły zajęcia z matematyki. Szkoła angielskiego uczy dzieci od 2 roku życia, programowanie natomiast jest rekomendowane dopiero od 6 roku życia. 

Tamariki organizuje również zajęcia naukowe, które mają na celu obudzić w najmłodszych ciekawość i zainteresowanie otaczającym ich światem. Szkoła organizuje także urodziny tematyczne z eksperymentami naukowymi oraz artystycznymi. 

Tamariki to także półkolonie, kolonie oraz obozy tematyczne dla dzieci i młodzieży. Wszystko to w kameralnej i przyjemnej atmosferze. 

Minusy

  • Zajęcia tylko dla dzieci i młodzieży z podstawówki

Tamariki – opinie

Po przejrzeniu sieci, okazuje się, że na temat szkoły krąży wśród rodziców wiele pochlebnych opinii. Pani Marta jest bardzo zadowolona: “Hania biegnie na zajęcia do Tamariki „jak na skrzydłach”. Dorota podziela jej zdanie: “Edukacja przez świetna zabawe, profesjonalne podejście do młodego człowieka i zauważalne efekty. Polecam”. Grzegorz także nie kryje zachwytu: Właściwie to wszystko jest the best: i wyjazdy wakacyjne / feryjne i angielski i matma i atmosfera i … można tak w nieskończoność”.   

Jesteśmy skłonni uwierzyć w szczerość tych opinii, bo fakty mówią same za siebie. Szkoła istnieje już 18 lat, ma ponad 100 słuchaczy i jak widać, metody które praktykuje przypadły do gustu mieszkańcom. 
Lokalizacja: Centrum mieści się w kamienicy przy ulicy Pocztowej 6 w Jaworznie, na przeciwko Biblioteki Miejskiej, tuż obok Rynku.

Tamariki Szkoła Językowa

Nazwa szkoły: Tamariki - nauka angielskiego

Opis: ul. Pocztowa 6, Jaworzno

Logo szkoły: tamariki jaworzno

Opis szkoły

Tamariki to szkoła działająca od 2003 roku. Zajmuje się nauką języka angielskiego. Nie jest to jedyny profil działalności szkoły. Znajdziemy w niej lekcje i korepetycje dla dzieci z różnych szkolnych przedmiotów jakich jak matematyka. Szkoła organizuje także obozy językowe. 

Overall
3,6
  • Oferta szkoły
  • Kadra lektorów
  • Wielkość grup
  • Cena kursu
Sending
User Review
0 (0 votes)
Comments Rating 0 (0 reviews)

Pros

  • Organizacja obozów
  • Wiodąca szkoła w Jaworznie 

Cons

  • Ceny 
  • Liczba zajęć