Tutlo Opinie – Kurs Języka Angielskiego Online

Interesują Cię opinie o szkole Tutlo? Zapoznaj się z naszą recenzją i opisem platformy nauki angielskiego online. Sprawdź opinie i szczegółowe informacje o szkole Tutlo. 

Szkoła JęzykowaTutlo
Ocena
Logo tfls
Adres siedzibyMarszałkowska 83, Warszawa
Językiangielski,
Strona internetowaPrzejdź do strony
Tutlo to pomysł dwóch Polaków, Damiana Strzelczyka i Tomka Jabłońskiego. Wciągnęli oni do współpracy szkołę Angloville i twórców słownika Glosbe. Umiejętne podejście do nauki online oraz wiedza techniczna to podstawowy atut tej grupy. Dzięki temu zdołali zbudować ciekawą platformę nauki zdalnej. Co jest unikalnym produktem na polskim rynku edukacji. Nauka języka o każdej porze to główny atut tej szkoły językowej. Angielski online? Platforma Tutlo to z pewnością ciekawe rozwiązanie nauki języka angielskiego przez Internet.
Tutlo Opinie

Kursy językowe Tutlo - oferta

Oferta szkoły angielskiego Tutlo to przede wszystkim kursy angielskiego online. Zajęcia odbywają się poprzez specjalną platformę szkoły. Atutem jest brak odgórnego harmonogramu zajęć i elastyczne godziny lekcji. Uczeń wybiera sobie odpowiedni czas na zajęcia. Następnie kontaktuje się z nauczycielem poprzez platformę z dowolnego miejsca na świecie. Szkoła w swojej ofercie ma kursy dla dorosłych, dzieci a nawet całych rodzin. Dużym atutem szkoły są także kursy angielskiego dla firm. Szkole zaufało już kilka dużych firm jak na przykład Panek, eobuwie czy Grupa Żywiec. Paltforma Tutlo to doskonały wybór nauki języków o każdej porze.

Poniżej przedstawiamy ofertę kursów angielskiego Tutlo:

 • General English – zajęcia dla osób, które chcą rozwijać język angielski ogólny. Czyli taki związany z życiem codziennym. Zajęcia General English dają okazję do nauki codziennego słownictwa, zwyczajów i kultury angielskiej.
 • Grammar – zajęcia z gramatyki. Szkoła szczyci się faktem, iż zajęcia te nie przypominają tradycyjnego szkolnego wkuwania zasad. Dzięki indywidualnemu podejściu i interakcji z lektorem gramatyka przyswajana jest w łatwiejszy sposób. 
 • Business English – nie jest to jeszcze oferta dla firm. Mówimy o zajęciach dla osób, które chcą poprawić swój angielski w pracy. Zdobyć umiejętności prezentacji czy rozmowy biznesowej. 
 • Junior – to zajęcia dla dzieci poniżej 7 roku życia. Polegają na oswajaniu się z językiem i wyrabianiu dobrych nawyków i angielskiego akcentu. 
 • English for Kids – angielski dla dzieci w wieku 7 – 11 lat. Rozwiązanie dostosowane do potrzeb i zainteresowań dzieci w tym wieku. Pozwala poznać odpowiednie słownictwo i nabrać pewności w posługiwaniu się językiem.
 • Everyday English – kurs zbliżony do ogólnego. Jest natomiast bardziej ukierunkowany na komunikację poza domem, rozmowy w pracy czy z sąsiadami. 

Szkoła angielskiego Tutlo Opinie

W Internecie nie brakuje opinii na temat szkoły angielskiego Tutlo. Poniżej przedstawiamy kilka z wybranych komentarzy. Trzeba przyznać, że większość opinii jest bardzo pozytywna. Potwierdza to, że szkoła to nowatorskie i dobre rozwiązanie dla nauki języków online.

Pan Robert na przykład pisze o szkole:

„Bardzo dobra platforma do nauki. Zaczynając od szerokiej kadry nauczycieli po bogaty zasób tematyki oraz poziom zaawansowania. Do tego elastyczność w wyborze nauczycieli i materiałów. Platforma jest świetna.”

Sebastian potwierdza dobre zdanie na temat szkoły:

„Super sprawa z tą nauką przez kompa. W dodatku o każdej dowolnej dla studenta porze. Fajni lektorzy. Polecam!!”

Podobne zdanie ma Joanna:

„Bardzo dobry sposób nauki dla osób, które rzeczywiście chcą się nauczyć angielskiego. Obecnie duży wybór lektorów z różnych stron świata i coarz większa pula gotowych lekcji.”

Tutlo Ceny

Rejestracja na platformie Tutlo nic nie kosztuje. Po otworzeniu konta uczeń określa swoje wymogi. Platforma sama sugeruje nauczycieli dostosowanych do potrzeb. Zarówno native speakers jak i Polaków, którzy dobrze potrafią wytłumaczyć kwestie gramatyki czy pisowni. Cena jednej lekcji mieści się w przedziale od 20-30 zł. Jak na lekcję indywidualną to chyba całkiem niezła oferta. Trzeba jednak pamiętać, że lekcja w Tutlo trwa tylko 20 minut. Dlatego lepiej nie tracić czasu na pogawędki a od razu brać się do pracy.

Platforma Tutlo

Platforma Tutlo to unikalny produkt stworzony przez grupę Polaków. Umożliwia naukę języka o każdej porze. Native Speakerzy czekają na uczniów na platformie. Oferują elastyczne godziny nauki. Oczywiście dostępni są też polscy lektorzy, którzy dobrze wytłumaczą zasady gramatyki w języku angielskim. Kurs angielskiego online na platformie szkoły językowej Tutlo to dobry wybór dla zapracowanych. Nauka jezyka nie musi zabierać dużo czasu i dojazdów. Kursy dla dorosłych i dzieci online to świetny wybór. Nie tylko w czasie epidemii.

Platforma oddziały - Warszawa, Kraków, Poznań i inne

Tutlo to platforma do nauki języka angielskiego online. Zajęcia odbywają się przez Internet. Natomiast nie tylko o zajęcia chodzi we współpracy ze szkołą językową. Idąc tym tropem właściciele Tutlo zdecydowali się na otwarcie kliku oddziałów stacjonarnych.

W oddziałach Tutlo w Krakowie, Warszawie czy Wrocławiu nie odbywają się standardowe lekcje. Możliwe są natomiast zapisy na kursy online oraz lekcje próbne, pokazujące metodę działania szkoły. 

Szkoła Tutlo Adres
Warszawa
ul. Marszałkowska 83
Łódź
ul. Sienkiewicza 72
Gdańsk
u. Grunwaldzka 411
Wrocław
ul. Św. Elżbiety 4
Poznań
ul. Królowej Jadwigi 43
Kraków
ul. Starowiślna 17
Katowice
ul. Chorzowska 150

Angielski dla dzieci - #Tutlo4kids

Szkoła Tutlo oferuje zajęcia dla dzieci już od 6 roku życia. Jak wiadomo pociechy w tym wieku nie umieją jeszcze czytać ani pisać. Dlatego program nauczania oparty jest w większości na elementach wizualnych. 

Dla nieco starszych dzieci szkoła Tutlo wprowadza zajęcia z językiem pisanym oraz czytaniem. W miarę rozwoju i kończenia poszczególnych poziomów nacisk z elementów wizualnych przenosi się właśnie na czytanie i pisanie. 

Poniżej przedstawiamy pakiety Tutlo dla poszczególnych grup wiekowych:

 • TutloBear – zajęcia dla dzieci w wieku 6-7 lat
 • TutloBear + Friends – lekcje dla dzieci 7-8 lat
 • Zajęcia TutloJunior dla dzieci w wieku 8-9 lat
 • Junior + w Tutlo czyli zajęcia dla dzieci w wieku 9-10 lat

Tutlo dla firm

Platforma Tutlo szybko rozwija ofertę zajęć dla firm. Jej główne zalety to przede wszystkim nauka na wszystkich poziomach oraz bardzo elastyczne godziny zajęć. W Tutlo kllienci mogą wybierać dowolne godziny między 7:00 a 22:00. Mówimy tutaj o zajęciach indywidualnych z nativem speakerem. 

Co więcej pracodawca ma dostęp do monitora frekwencji oraz poczynionych przez pracowników postępów w nauce. 

Tutlo Opinie - Kurs Języka Angielskiego Online

Tutlo Opinie - Kurs Języka Angielskiego Online

Tutlo to nowoczesna szkoła języka angielskiego. Oferuje kursy języka angielskiego online. Szkoła umożliwia elastyczną naukę angielskiego online z lektorem na żywo. Największym atutem szkoły jest dostosowanie oferty do potrzeb ucznia. 

Lekcje prowadzone są online poprzez spacjalną platformę szkoły. W zależności od poziomu zaawansowania oraz potrzeb lekcje prowadzi polski lektor lub native speaker. 

Overall
3.9
 • Oferta szkoły
 • Kadra lektorów
 • Wielkość grup
 • Cena kursu
Sending
Ocena użytkownika
3.2 (10 votes)
Opinie i komentarze 3 (5 reviews)

Zalety

 • lektorzy native speaker
 • platforma do nauki online
 • dostępność

Wady

 • ceny kursów
 • brak osobistego kontaktu z lektorami 

17 comments

 1. Marta Reply

  Super lektorzy! Można naprawdę rozkręcić się z mówieniem. Wiadomo, cenowo mogłoby być lepiej ale poza tym super

 2. młody Reply

  NIE POLECAM A TE KOMENTARZE SĄ OSZUKANE I WSTAWIONE PRZEZ TUTLO ZOSTAŁEM OSZUKANY NA 1200 ZŁ

 3. Michał Reply

  Szczerze polecam platformę edukacyjna Tutlo. Rozwiązanie super dla osób uczących się o różnych porach.

 4. Paulina Reply

  Opinia TUTLO

  Gorąco polecam 😊 świetna metoda nauki języka obcego 😊 szeroki wybór lektorów i native speakerów – bardzo fajna atmosfera w trakcie lekcji 😊 dodatkowo szeroki zakres tematów – każdy znajdzie coś dla siebie 😊

 5. Weronika Reply

  Ogólnie bardzo fajny sposób na naukę języka, aleeee….
  sposób w jaki prowadzą sprzedaż jest nieprzyzwoity.
  Myślę, że gdyby firma oferowała pakiety minut do nauki angielskiego to stała by się bardzo popularną i chętnie odwiedzaną platformą. Zamiast tego umowy wyglądają w ten sposób, że albo płaci się za dwa lata z góry nauki, albo podpisuje z bankiem umowę na kredyt ratalny. Sprzedaż prowadzona jest bardzo agresywnie i chaotycznie – konsultant zarzuca klienta informacjami i wciska kit, że bez problemu można ze wszystkiego zrezygnować. Prawie się nabrałam… gdyby nie to, że ostatnim telefonem zaatakował mnie w piątek wieczorem i miałam weekend, żeby się zastanowić pewnie miałabym już kredyt na 7tys zł.
  po pierwsze jak można zrezygnować z kredytu? – zapłacić 1200zł kary .. nieźle to sobie wymyślili
  konsultant wisi na słuchace i tylko „tu pani kliknie, tu pani wyrazi zgodę, tu pani zaznaczy” – moment i nawet nie wiemy kiedy podpisujemy umowę kredytową. Konsultant zadzwonił po weekendzie i na odpowiedź ze jednak nie chcę brać kredytu powiedział mi ze jestem niepoważna, zmienił ton rozmowy, był bardzo nieprzyjemny, a po moich uwagach dotyczących podejścia do klienta rzucił słuchawką. Nie jest to podejrzane?
  Nie dajcie się oszukać, czytajcie uważnie
  Widziałam też opinie, że na lekcjach pierwszych jest wiele dostępnych lektorów a jak już się zapłaci to zaczyna się polowanie…

 6. Elżbieta Pawelczuk Reply

  Zostałam wprowadzona w błąd przez firmę. Wykorzystałam najkrótszy okres nauki czyli 8 miesiący. Cena za miesiąc wyniosła 476 zł, a nie jak mnie zapewniano 347zł. Na koniec musiałam uiścić różnice w wysokości prawie 1200 zł. Jestem bardzo rozczarowana nieprofesjonalnym i nieuczciwyn pozyskiwaniem kursantów. Niestety nie polecam!

 7. Waldemar Reply

  witajcie kochani !

  Przede wszystkim chciałbym też powiedzieć, że zostałem oszukany jeśli chodzi o tutlo !

  Zostałem wprowadzony w błąd i pod presją emocji zmuszony do podpisania umowy.

  Teraz chciałem odstąpić wedle ustaleń to nagle mam do zapłaty jeszcze 3800 zł….

  Porażka, nie polecam ! Ludzie nie biorą żadnej odpowiedzialności za te oszustwa…

  • Andrzej Reply

   Też zostałem oszukany na ponad 1000 lektorzy kiepscy nie nauczyli języka wyciągają specjalnie minuty i podczas weryfikacji umiejętności językowych mataczą że to nie jest dobra forma weryfikacji sprawdzenie poprzez certyfikat i przez rozmowę o prace zmarnowany czas i pieniądze nie polecam

 8. Przemek Reply

  Nie polecam. Też zostałem wkręcony w umowę z Tutlo. Umowa jest obowiazkowa na 10 miesięcy ale przez ten okres nie płaci się całej kwoty za ten okres nauki. Gdy się rezygnuje z umowy dowiadujesz się, że musisz za nie dopłacić ponad 1000 zł w zależności od okresu po którym rezygnujesz. Przy zawieraniu umowy nikt o tym nie wspomina nawet słowem. Radzę bardzo dobrze się zastanowić zanim zdecydujecie się na Tutlo ze względu na ten zapis i średnią jakoś lektorów którzy uczą.

 9. Beata Reply

  Mieszane uczucia, trochę niekompetencji

  My płacimy dzielnie od póltora roku. Kiedyś nie było Tutlo dla dzieci, ale Pani zapewniała, że mają specjalistów. Wyobraźcie sobie, że specjalista od pięciolatków, które jeszcze nic nie mówią i udało się im powiedzieć byle jakie zdanie, poprawia to zdanie gramatycznie :O Czyli mówi zeby dziecko powtarzało. Czar pryska, dziecko zniechęcone. Dopóki była pani P. to było super, bo to jedyna osoba która pięknie prowadziła zajęcia, medal złoty! Ale jak jej zabrakło to wielka pustka. Wydzwaniałam parę razy, żeby polecili kogoś kto umie się bawić z dzieckiem, ale wciąż polecano mi osoby, które kazały otwierać obrazki i powtarzać, a jedna pani która się starała z RPA, wciąż przekładała spotkania. Inna pani mowila caly czas po polsku :O Niestety w końcu powiedziano mi – niech sobie pani sama szuka, wiec zaczelam poszukiwania, oczywiście w ramach moich płatnych minut musiałam wypróbowywać nauczycieli, czy się nadają, gdyż nie ma tam innego do nich kontaktu, wiec musiałam się łączyć. Moje bardzo chetne dziecko było wciąż bardziej rozczarowane. W końcu znalazłam i jestem zadowolona. Ale było to wszystko nieporozumieniem. Dodam jeszcze, ze pojawil sie w międzyczasie kurs dla dzieci i Pani ktora na kurs mnie namowila zapewniala, ze niedlugo sie pojawi i wreszcie bede zadowolona. Oczywiscie nikt nic nie zaproponowal, ale sama wyszukalam, ze jest juz kurs. Dzwonie wiec do pana (bo juz tamtej pani nie ma pod tym numerem), z radoscia, ze my chcemy przejsc na ten inny kurs – dla dzieci i co slysze – dla stalych klientow nie ma takiej mozliwosci. Prosze sobie kupic nowy kurs. O! Takze duzo dobrego, ale niestety malo profesjonalnie.

 10. Mariusz Reply

  UWAGA NA SZKOŁE TUTLO KOMENTARZE SĄ KUPOWANE BO MI ZAPROPONOWANO ZA KASE JAKO KORYNATOROWI I ŁOADOWAĆ LUDZI W BUTELKĘ . POWIEDZIAŁEM REZYGNUJE Z PRACY I DYSCYPLINAKĘ MI DALI

 11. Monika Reply

  Nie polecam! Zostałam oszukana. Zapewniano mnie ze po 8 miesiącach mogę zrezygnować z umowy, a teraz muszę zapłacić ponad 5 tysięcy za odstąpienie od umowy

 12. Okil Reply

  Nie jest to szkoła językowa tylko raczej platforma, pokazująca totalny brak skrupułów wobec osób, kótre chciały się czegoś w życiu nauczyć, a jedyne czego Tutlo uczy to aby nie podpiswać umów, bo- nawet zawarte w niej prawa klienta – jak się okazuje – po czasie tracą wartość. Na infolinii nie ma osób kompetentnych, są raczej wytresowane maskotki, które miłymi głosikami starają się zrobić szum w głowie klietowi, żeby przypadkiem nie zobaczył zatrzaskujących się za sobą drzwi tego całego burdelu, do którego wszedł podpisując umowę. Gangi chwilówkowe mogą się z powodzeniem uczyć od was jak wyłudzać pieniądze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sending