Tutlo Opinie – Kurs Języka Angielskiego Online

Interesują Cię opinie o szkole Tutlo? Zapoznaj się z naszą recenzją i opisem platformy nauki angielskiego online. Sprawdź opinie i szczegółowe informacje o szkole Tutlo. 

Szkoła JęzykowaTutlo
Ocena
Logo tfls
Adres siedzibyMarszałkowska 83, Warszawa
Językiangielski,
Strona internetowaPrzejdź do strony
Tutlo to pomysł dwóch Polaków, Damiana Strzelczyka i Tomka Jabłońskiego. Wciągnęli oni do współpracy szkołę Angloville i twórców słownika Glosbe. Umiejętne podejście do nauki online oraz wiedza techniczna to podstawowy atut tej grupy. Dzięki temu zdołali zbudować ciekawą platformę nauki zdalnej. Co jest unikalnym produktem na polskim rynku edukacji. Nauka języka o każdej porze to główny atut tej szkoły językowej. Angielski online? Platforma Tutlo to z pewnością ciekawe rozwiązanie nauki języka angielskiego przez Internet.
Tutlo Opinie

Kursy językowe Tutlo - oferta

Oferta szkoły angielskiego Tutlo to przede wszystkim kursy angielskiego online. Zajęcia odbywają się poprzez specjalną platformę szkoły. Atutem jest brak odgórnego harmonogramu zajęć i elastyczne godziny lekcji. Uczeń wybiera sobie odpowiedni czas na zajęcia. Następnie kontaktuje się z nauczycielem poprzez platformę z dowolnego miejsca na świecie. Szkoła w swojej ofercie ma kursy dla dorosłych, dzieci a nawet całych rodzin. Dużym atutem szkoły są także kursy angielskiego dla firm. Szkole zaufało już kilka dużych firm jak na przykład Panek, eobuwie czy Grupa Żywiec. Paltforma Tutlo to doskonały wybór nauki języków o każdej porze.

Poniżej przedstawiamy ofertę kursów angielskiego Tutlo:

 • General English – zajęcia dla osób, które chcą rozwijać język angielski ogólny. Czyli taki związany z życiem codziennym. Zajęcia General English dają okazję do nauki codziennego słownictwa, zwyczajów i kultury angielskiej.
 • Grammar – zajęcia z gramatyki. Szkoła szczyci się faktem, iż zajęcia te nie przypominają tradycyjnego szkolnego wkuwania zasad. Dzięki indywidualnemu podejściu i interakcji z lektorem gramatyka przyswajana jest w łatwiejszy sposób. 
 • Business English – nie jest to jeszcze oferta dla firm. Mówimy o zajęciach dla osób, które chcą poprawić swój angielski w pracy. Zdobyć umiejętności prezentacji czy rozmowy biznesowej. 
 • Junior – to zajęcia dla dzieci poniżej 7 roku życia. Polegają na oswajaniu się z językiem i wyrabianiu dobrych nawyków i angielskiego akcentu. 
 • English for Kids – angielski dla dzieci w wieku 7 – 11 lat. Rozwiązanie dostosowane do potrzeb i zainteresowań dzieci w tym wieku. Pozwala poznać odpowiednie słownictwo i nabrać pewności w posługiwaniu się językiem.
 • Everyday English – kurs zbliżony do ogólnego. Jest natomiast bardziej ukierunkowany na komunikację poza domem, rozmowy w pracy czy z sąsiadami. 

Szkoła angielskiego Tutlo Opinie

W Internecie nie brakuje opinii na temat szkoły angielskiego Tutlo. Poniżej przedstawiamy kilka z wybranych komentarzy. Trzeba przyznać, że większość opinii jest bardzo pozytywna. Potwierdza to, że szkoła to nowatorskie i dobre rozwiązanie dla nauki języków online.

Pan Robert na przykład pisze o szkole:

„Bardzo dobra platforma do nauki. Zaczynając od szerokiej kadry nauczycieli po bogaty zasób tematyki oraz poziom zaawansowania. Do tego elastyczność w wyborze nauczycieli i materiałów. Platforma jest świetna.”

Sebastian potwierdza dobre zdanie na temat szkoły:

„Super sprawa z tą nauką przez kompa. W dodatku o każdej dowolnej dla studenta porze. Fajni lektorzy. Polecam!!”

Podobne zdanie ma Joanna:

„Bardzo dobry sposób nauki dla osób, które rzeczywiście chcą się nauczyć angielskiego. Obecnie duży wybór lektorów z różnych stron świata i coarz większa pula gotowych lekcji.”

Tutlo Ceny

Rejestracja na platformie Tutlo nic nie kosztuje. Po otworzeniu konta uczeń określa swoje wymogi. Platforma sama sugeruje nauczycieli dostosowanych do potrzeb. Zarówno native speakers jak i Polaków, którzy dobrze potrafią wytłumaczyć kwestie gramatyki czy pisowni. Cena jednej lekcji mieści się w przedziale od 20-30 zł. Jak na lekcję indywidualną to chyba całkiem niezła oferta. Trzeba jednak pamiętać, że lekcja w Tutlo trwa tylko 20 minut. Dlatego lepiej nie tracić czasu na pogawędki a od razu brać się do pracy.

Platforma Tutlo

Platforma Tutlo to unikalny produkt stworzony przez grupę Polaków. Umożliwia naukę języka o każdej porze. Native Speakerzy czekają na uczniów na platformie. Oferują elastyczne godziny nauki. Oczywiście dostępni są też polscy lektorzy, którzy dobrze wytłumaczą zasady gramatyki w języku angielskim. Kurs angielskiego online na platformie szkoły językowej Tutlo to dobry wybór dla zapracowanych. Nauka jezyka nie musi zabierać dużo czasu i dojazdów. Kursy dla dorosłych i dzieci online to świetny wybór. Nie tylko w czasie epidemii.

Platforma oddziały - Warszawa, Kraków, Poznań i inne

Tutlo to platforma do nauki języka angielskiego online. Zajęcia odbywają się przez Internet. Natomiast nie tylko o zajęcia chodzi we współpracy ze szkołą językową. Idąc tym tropem właściciele Tutlo zdecydowali się na otwarcie kliku oddziałów stacjonarnych.

W oddziałach Tutlo w Krakowie, Warszawie czy Wrocławiu nie odbywają się standardowe lekcje. Możliwe są natomiast zapisy na kursy online oraz lekcje próbne, pokazujące metodę działania szkoły. 

Szkoła Tutlo Adres
Warszawa
ul. Marszałkowska 83
Łódź
ul. Sienkiewicza 72
Gdańsk
u. Grunwaldzka 411
Wrocław
ul. Św. Elżbiety 4
Poznań
ul. Królowej Jadwigi 43
Kraków
ul. Starowiślna 17
Katowice
ul. Chorzowska 150
Tutlo Opinie - Kurs Języka Angielskiego Online

Tutlo Opinie - Kurs Języka Angielskiego Online

Tutlo to nowoczesna szkoła języka angielskiego. Oferuje kursy języka angielskiego online. Szkoła umożliwia elastyczną naukę angielskiego online z lektorem na żywo. Największym atutem szkoły jest dostosowanie oferty do potrzeb ucznia. 

Lekcje prowadzone są online poprzez spacjalną platformę szkoły. W zależności od poziomu zaawansowania oraz potrzeb lekcje prowadzi polski lektor lub native speaker. 

Overall
3.9
 • Oferta szkoły
 • Kadra lektorów
 • Wielkość grup
 • Cena kursu
Sending
Ocena użytkownika
3.4 (5 votes)
Opinie i komentarze 5 (2 reviews)

Zalety

 • lektorzy native speaker
 • platforma do nauki online
 • dostępność

Wady

 • ceny kursów
 • brak osobistego kontaktu z lektorami 

7 comments

 1. Marta Reply

  Super lektorzy! Można naprawdę rozkręcić się z mówieniem. Wiadomo, cenowo mogłoby być lepiej ale poza tym super

 2. młody Reply

  NIE POLECAM A TE KOMENTARZE SĄ OSZUKANE I WSTAWIONE PRZEZ TUTLO ZOSTAŁEM OSZUKANY NA 1200 ZŁ

 3. Michał Reply

  Szczerze polecam platformę edukacyjna Tutlo. Rozwiązanie super dla osób uczących się o różnych porach.

 4. Paulina Reply

  Opinia TUTLO

  Gorąco polecam 😊 świetna metoda nauki języka obcego 😊 szeroki wybór lektorów i native speakerów – bardzo fajna atmosfera w trakcie lekcji 😊 dodatkowo szeroki zakres tematów – każdy znajdzie coś dla siebie 😊

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sending