Lincoln Szkoła Języków Obcych

Lincoln Opinie – Szkoła Języków Obcych Lincoln w Krakowie to kameralna szkoła, w której kursanci nauczą się języka obcego bezstresowo. Szkoła Lincoln ma wiele pozytywnych opinii w internecie. Jest chwalona głównie przez osoby, które dopiero co zaczęły swoją przygodę z językiem obcym: angielskim, niemieckim lub hiszpańskim. To dobra szkoła, jeśli się chce nauczyć języka w szybkim czasie.

 

Lincoln Opinie

Na forum trafiłam na opinie osób, które przeszły do Lincolna z innych szkół, m.in. ze SpeakUp i od razu poczuły różnicę. Nie tylko cenową. Grupy kursantów okazały się kameralne, a lektorzy przygotowani. Osoby, które nie miały znajomości angielskiego twierdzą, że już po 1,5 roku mogły pojechać za granicę i porozumieć się w komforcie po angielsku z innymi osobami. 

Osoby, które miały w pracy projekty i pewien konkretny cel także bardzo chwalą sobie szkołę Lincoln. Zabiegane osoby, pracujące w nieregularnych godzinach pracy korzystały z usług lektora oraz wirtualnych możliwości, jakie oferuje szkoła. Były zadowolone. Wiadomo, że nauka języka zależy od motywacji oraz naszych zdolności przyswajania języków obcych. Ale tak dużo zadowolonych osób to nie może być jedynie przypadek. Kluczem do sukcesu są dostępni lektorzy, którzy umieją zmotywować. W szkole języków obcych nie ma „gonienia z materiałem”, liczy się jakość oraz miła atmosfera na zajęciach. 

Lincoln Opinie

Szkoła Lincoln – Oferta

W szkole uczą się głównie osoby na początkującym etapie nauki, młodzież w wieku licealnym oraz studenci. Lincoln to szkoła z cenami nawet na studencką kieszeń. Dużo osób przechodzi do niej z konkurencyjnych szkół i jest miło zaskoczona również poziomem merytorycznym. Najczęściej wybieranymi kursami są kursy języka angielskiego oraz hiszpańskiego. Szkoła Lincoln przygotowuje do zdawania certyfikatów – jeśli egzamin jest zdany, kursanci są zadowoleni i piszą pozytywne opinie. 

Szkoła Lincoln na tle innych ma tanią ofertę kursów, dlatego jest tak chętnie wybierana. Merytorycznie też jej nie można zbyt wiele zarzucić, często też chwalone są tematy do dyskusji na zajęciach. Dużym plusem jest możliwość wygrania bezpłatnego kursu – na FB Lincolna organizowane są liczne konkursy z tego typu nagrodami. 

Lincoln Szkoła Języków Obcych

Nazwa szkoły: Szkoła Językowa Lincoln

Opis: Pałac Pokutyńskich, ul. Karmelicka 29, Kraków, Warszawa

Logo szkoły: Lincoln Szkoła

Opis szkoły

Lincoln to jedna z największych szkół językowych w Polsce. Swoje filie prowadzi w Krakowie i Warszawie. Ma już 15 doświadczenia. Misją szkoły Lincoln jest świadczenie wysokiej jakości usług nauczania języków obcych.

Overall
3,8
 • Oferta szkoły
 • Kadra lektorów
 • Wielkość grup
 • Cena kursu
Sending
User Review
3,47 (19 votes)
Comments Rating 1 (1 review)

Pros

 • Doświadczenie
 • Gwarancja Lincoln’s Quality Teaching
 • Native Speakers

Cons

 • Ceny
 • Zajęcia dodatkowe
 • Duże grupy

1 Comment

 1. Tomek Reply

  LINCOLN szkoła naciągająca na wzniosłe reklamy

  mimo wzniosłych reklam i ofert zwrotów – Lincoln okazał się przeciętną szkołą naucza, słabą organizacyjnie (zajęcie odwoływane, przesuwane i przy tym słabe informowanie studentów, a po nie zdanym o włos egzaminie FCE – okazało się, że gwarancja zwrotu nie zadziałała, bo przy zapisie Lincoln nie poinformował o właściwym egzaminie sprawdzającym (a to już jest jak OSZUSTWO). A jeszcze lektorzy: jeden Anglik miły, ale Polka – arogancka. SMUTNE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sending