Szkoły językowe Poznań – Ranking i Opinie

Szkoły Językowe Poznań – Poznań to wiele turystycznych atrakcji. Symbolem miasta jest ratusz renesansowy na Starym Rynku z charakterystycznymi koziołkami. Poznań to także przepyszny rogal świętomarciński. Miasto wciąż się rozwija, stawiając na przemysł, handel, logistykę i turystykę.

Szkoły językowe Poznań

Ranking Szkół Jezykowych Poznań

Skoro turystów przybywa, to warto umieć się z nimi porozumieć. W Poznaniu nie brakuje jednak szkół językowych, które otwierają komunikację. Ale jak w morzu ofert znaleźć te jedną, jedyną? Przedstawiamy nasz subiektywny ranking szkół językowych w Poznaniu. Top 5.

Szkoła

Zalety

Ranking

Strona WWW

1. Active Study

 • Kursy online
 • Szeroka oferta
 • Kursy skype
92%

2. Alfa Direct

 • Lekcje próbne
 • Pakiety
 • Oferta angielskiego
89%

3. Kontakt - Centrum

Kontakt Centrum Języków Obcych
 • Kursy indywidualne
 • Kursy wakacyjne
 • Zajęcia dla firm
85%

4. Szkoła Językowa Papuga

 • Kursy dla dzieci
 • Półkolonie
 • Obozy językowe 
83%

5. Szkoła Językowa Enjoy

Szkoła Językowa Enjoy
 • Przyjazna atmosfera 
 • Kursy dla firm
 • Materiały
80%

Szkoły Językowe Poznań - Opinie

Szkoły językowe Poznań – poniżej przedstawiamy opinie o najlepszych szkolach językowych w Poznaniu. 

Active Study Poznań Szkoła językowa

Active Study w Poznaniu zaprasza na kursy angielskiego, niemieckiego, norweskiego, polskiego. Szkoła oprócz standardowych kursów oferuje także – coraz bardziej popularne – kursy online. Skype. Poczta mailowa. Teraz możesz się uczyć bez wychodzenia z domu. Pod okiem profesjonalnych lektorów.

Rewelacyjna szkoła- po raz pierwszy nauka języka stała się przyjemnością! Bardzo szeroka oferta językowa, niezwykle ciepła i domowa atmosfera. Polecam z całego serca każdemu- zarówno ludziom uczącym się od podstaw, jak i kursy biznesowe oraz specjalistyczne!
Maria B
Studentka

Alfa Direct Centrum Językowe

W ofercie szkoły znajdziemy kursy z języka angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego. Na lekcje francuskiego i rosyjskiego także możesz się zapisać w Alfa Direct. Dobrym rozwiązaniem proponowanym przez szkołę są darmowe lekcje próbne. Nie ma także konieczności płacenia za cały rok kursy. Istnieje możliwość wykupienia pakietów lekcyjnych.

Świetna atmosfera jest największym plusem zajęć w tej szkole. Lekcje były przezabawne. 🙂 Każdy lektor, z którym miałam zajęcia był profesjonalny i bardzo dobrze przekazywał swoją wiedzę. Bardzo szybko zauważyłam efekty poprawy języka.
Paulina P
Uczennica

Kontakt - Centrum Języków Obcych

Znajdzie tutaj zarówno zajęcia indywidualne, jak i kursy grupowe. Języka obcego w szkole Kontakt możesz uczyć się także podczas kursów wakacyjnych, czy wyjazdów zagranicznych. A jeśli prowadzisz firmę to szkoła Kontakt ma także szkolenia dla Twoich pracowników. Możesz nauczyć się w niej 8 języków obcych. Angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego, włoskiego, portugalskiego, rosyjskiego i kataloński. Znajdzie się także kurs polskiego dla obcokrajowców, którzy odwiedzą Poznań.
Katarzyna uważa, że w szkole Kontakt są bardzo energiczni lektorzy hiszpańskiego. „Nauka to przyjemność mimo późnych godzin. Cenowo bardzo korzystnie!”

Szkoła Językowa Papuga

Angielski, hiszpański i niemiecki nie muszą być już zmorą Twojego dziecka. Szkoła Językowa Papuga prowadzi dedykowane dzieciom i młodzieży zajęcia właśnie z języka angielskiego, hiszpańskiego i niemieckiego. Dorośli i firmy też znajdą kursy dla siebie. A może by tak zapisać dziecko na półkolonię lub obóz językowy? Szkoła Papuga daje takie możliwości. W ofercie znaleźć można korepetycje.
"Papuga to miejsce, które nie dość, że wspaniale uczy języka angielskiego to jeszcze bawi. Szczerze polecam proponowane przez szkołę półkolonie, z których dzieci były zachwycone. Przemyślana tematycznie zabawa. Przemiłe Panie lektorki. Kreatywne gry i zadowoleni uczestnicy, którym czas tak szybko biegł, że następnego dnia z ochotą wracały, by dobrze się bawić.... a przy okazji poznawać język. Zachęcam wszystkich!"
Monika W
Kursantka

Enjoy - szkoła języków obcych

Bardzo ważna jest w trakcie nauki atmosfera i poczucie komfortu. Nie można się uczyć w miejscu, którego po prostu nie lubimy. Dlatego Wioletta J. w szkole językowej Enjoy ceni sobie świetną atmosfera. Podkreśla także zakres materiałów dopasowany do potrzeb, znających się na robocie lektorów i pyszną kawę. W szkole mamy do wyboru zajęcia indywidualne, kursy grupowe lub naukę języka obcego w siedzibie Twojej firmy. W szkole Enjoy nauka odbywa się w oparciu o metodę komunikatywną. Ma ona na celu dać uczniom praktyczne umiejętności porozumiewania się w danym języku.