Platformy do nauki angielskiego online

 
W Internecie znajdziemy wiele szkół językowych oferujących naukę online. Pod tą nazwą mogą kryć się zwykłe lekcje z lektorem przez Skype, Zoom czy inną aplikację. Pojawiają się też bardziej zaawansowane rozwiązania autorskie. Niektóre szkoły stworzyły własne platformy, dedykowane do nauki online. Przykładami takich systemów e-learningowych są między innymi Fluentbe, Chatschool czy Tutlo.
 
 

Platforma do nauki angielskiego Fluentbe

 
Jedną z najciekawszych propozycji nauki angielskiego online ma szkoła Fluentbe. Ta szkoła angielskiego online zainwestowała w swoje własne rozwiązanie techniczne do nauki. Dzięki temu oferuje wysokiej jakości połączenia wideo z nauczycielami (jakości HD). Co wiecej, szkoła zapewnia dostęp do pełnego systemu e-learningowego. Uczeń nie musi mieć żadnych książek ani kserówek. Wystarczy dostęp do ćwiczeń i zadań online. Dodatkowym atutem takiego rozwiązania jest ciągła aktualizacja zadań. Wszelkie wymogi i uwagi uczniów są regularnie wprowadzane do systemu. Takie rozwiązanie sprawia, że platforma stoi na najwyższych poziomie i ma bardzo mało błędów.
 
Szkoła Fluentbe oferuje zajęcia indywidualne, kursy grupowe oraz angielski dla firm.
 
Fluentbe angielski online

Platforma Tutlo

Tutlo to polski projekt platformy do nauki języka angielskiego online. System stworzony do łatwej komunikacji studenta z nauczycielem. Podobnie jak Fluentbe szkoła Tutlo stworzyła w pełni funkcjonalny system do nauki online. Mamy w nim dostęp do lekcji online z nauczycielem oraz zestawy zadań i ćwiczeń do samodzielnego wykonania.
 
Autem Tutlo jest oferta skierowana do najmłodszych uczniów. Mogą oni szybko nadrobić szkolne zaległości lub poprawić swój angielski bez wychodzenia z domu.
 

Angielski online dla dzieci

O ile Tutlo to szkoła zarówno dla dzieci i dorosłych to specjalistą od nauki angielskiego dla dzieci jest AllRight. Ta szkoła angielskiego online jest prawdziwym ekspertem w nauce angielskiego w Internecie.
 
Dedykowana platforma do nauki jest dostosowana do wieku oraz umiejętności dziecka. Łatwo może ono poruszać się w systemie w trakcie zajęć. Nie tylko słyszy nauczyciela, ale także doskonale go widzi. Ponadto, mały kursant ma możliwość interakcji również z pozostałymi uczniami w grupie. Przez technologiczne udogodnienia dzieci mają możliwość poczucić się jak na prawdziwych zajęciach.
 

Chatschool angielski dla dorosłych i dla firm 

Chatschool to platforma do nauki angielskiego na najwyższym poziomie. To ogromna dawka wiedzy praktycznej oraz niekończące się konwersacje. Na platformie znajdziemy lekcje online na żywo z lektorami. Ilość lekcji jest ustalana indywidualnie z każdym studentem, w oparciu o ustalony cel. Spersonalizowane zajęcia dają niesamowite efekty, jeśli chodzi o podnoszenie poziomu języka.

Chatschool to także aplikacja do chattowania, która jest idealna do nauki nowego języka. Korzystając z platformy Chatschool dostajesz także regularne raporty na temat postępów w nauce. Każda informacja zwrotna jest opatrzona konstruktywnym komentarzem, który zwraca uwagę na czym należy się skupić, aby osiągnąć możliwie jak najlepsze efekty. 

 

 

 

Programy do nauki angielskiego online – podsumowanie

Jak wspomnieliśmy na początku, w Internecie łatwo jest znaleźć wiele ofert firm zajmujących się nauczaniem angielskiego online. Aby nie zalewać zbędnymi informacjami w naszym tekście przedstawiamy tylko 3 wybrane szkoły. Fluentbe, czy Chatschool to doskonały wybór na lekcje indywidualne i grupowe. Jest to także najlepsza szkoła do nauki angielskiego online w firmach. Podobnie ma się rzecz ze szkołą Tutlo – znajdziemy tu świetne kursy dla firm oraz ofertę dla całych rodzin. Jeśli szukają państwo zajęć angielskiego dla dzieci dobrym wyborem będzie AllRight.