Szkoły językowe Kielce

Szkoły Językowe Kielce

Kielce - Najlepsze szkoły językowe

Kielce to prężnie rozwijające się miasto. W sąsiedztwie Gór Świętokrzyskich jest doskonałym gospodarzem targów i wystaw. W mieście sporo się inwestuje. To bezsprzecznie centrum gospodarcze, naukowe i kulturalne. Według danych GUS z 31 grudnia 2018 roku miasto zamieszkuje 195 774 mieszkańców. I to właśnie dla mieszkańców kieleckie szkoły językowe przygotowują swoją ofertę.

Ranking Szkół Językowych w Kielcach

Zapadła decyzja. Chcesz uczyć się języka obcego. Zależy Ci na doskonaleniu języka angielskiego? Czy marzysz o poznaniu języka francuskiego? Jedno jest pewne – stoisz przed wyborem szkoły językowej. Co brać pod uwagę, by dobrze ulokować czas i pieniądze? Sprawdź nasz ranking szkół językowych w Kielcach

Szkoła

Zalety

Ranking

Strona WWW

1. Tutlo

tutlo opinie
 • Platforma online 
 • Lekcje na żądanie
 • 400 lektorów na świecie
85%

2. Perfect Szkoła Językowa

 • Na rynku od 97 roku
 • Kursy dla dzieci
 • Oferta angielskiego
79%

3. Szkoła Języków NOVUM

szkoła języków obcych novum
73%

4. Elitarna Szkoła Językowa w Kielcach

Elitarna Szkoła Językowa Kielce
 • Małe grupy
 • Oferta dla firm
 • Wysoki poziom
67%

5. The Guides

The Guides Kielce
 • 20 lat doświadczenia
 • System dualny
 • Oferta angielskiego
61%

Language House Szkoła Językowa Kielce

Language House działa od 2001 roku. Grono uczniów i kursantów mają zatem wielotysięczne. Czym się wyróżniają? Lekcje w Language House prowadzone są w nieszablonowy sposób, z wykorzystaniem angażujących metod. W szkole każdy znajdzie coś dla siebie. W ofercie są zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych na wszystkich poziomach zaawansowania. Z Language House przygotujesz się m.in. do egzaminu gimnazjalnego, maturalnego, Cambridge, BEC czy IELTS. W trakcie nauki języka obcego istotny jest kontakt z „native speakerem”. Nie brakuje ich w tej szkole. W tej szkole nauczysz się języka angielskiego, francuskiego, hiszpańskiego, niemieckiego, rosyjskiego i włoskiego.

Perfect. Szkoła Języka Angielskiego Kielce

Szkoła PERFECT to przede wszystkim doświadczenie. Zdobywane od 1997 roku. Swoją ofertę szkoła kieruje do dzieci od drugiej klasy szkoły podstawowej, młodzieży i dorosłych. Szkoła PERFECT organizuje także kolonie językowe. Z bogatym programem zarówno edukacyjnym, jak i kulturalno-rekreacyjnym. Jest wyłącznie szkołą języka angielskiego.

Szkoła Języków Obcych NOVUM Kielce

NOVUM oferuje kursy z języka angielskiego, niemieckiego i włoskiego. Na stronie szkoły można przeczytać, że to pierwsza prywatna jednostka oświaty pozaszkolnej na Kielecczyźnie.

Szkoła działa od grudnia 1989 roku. W szkole przygotujesz się do zagranicznych kontaktów, podróży turystycznych i pracy za granicą. Matura z języka obcego, egzamin akademicki, czy certyfikat? W NOVUM znajdziesz kurs dla siebie.

Elitarna Szkoła Językowa w Kielcach

Co wyróżnia Elitarną Szkołę Językową? Na pewno liczebność grup. Do 6 osób. Wpływa to na komfort uczenia się. Lektor ma czas dla każdego ucznia. Czuwa nad postępami. Warto zwrócić uwagę, że szkoła posiada ofertę dla firm. Przed Tobą trudne biznesowe wyzwanie w języku angielskim? Warto sprawdzić, co oferuje Elitarna Szkoła Językowa. Kursy w siedzibie Twojej firmy? Tak, Elitarna Szkoła Językowa wychodzi naprzeciw potrzebom swoich klientów.

The Guides - szkoła doskonalenia języka angielskiego w Kielcach

Po pierwsze szkoła – jak sama nazwa mówi – stawia wyłącznie na kursy języka angielskiego. Oprócz klasycznych lekcji ma w swojej ofercie: udział w międzynarodowych wymianach młodzieżowych, letnie obozy kajakarstwa górskiego nad Dunajcem ze spływami kajakowymi Przełomem Dunajca, zimowe obozy narciarskie w Austrii i na Słowacji. Czyli doskonalenie języka angielskiego w trakcie programu towarzysko – rekreacyjnego.