Szkoły językowe Gdańsk

Gdansk szkoly jezykowe
Photo by Andrea Anastasakis on Unsplash

Gdańsk - języki obce w grodzie Neptuna

Gdańsk z 466 631 mieszkańcami zajmuje szóste miejsce w Polsce pod względem liczby ludności. Wraz z Sopotem i Gdynią tworzą Trójmiasto, wyjątkową aglomerację. Z czego słynie miasto Gdańsk? Z największych na świecie międzynarodowych targów bursztynu. Gdańsk to także ponadtysiącletnia historia. Tożsamość miasta kształtowała się pod wpływem różnych kultur. Skoro różne kultury, to różne języki obce.

Najlepsze szkoły języków obcych - Gdańsk

Zatrzymajmy się na chwilę przy językach obcych. W gdańskich szkołach języków obcych wciąż prym wiedzie język angielski. To dość zrozumiałe. Język niemiecki jest drugi na liście. Historycznie Gdańsk – Danzing był bowiem w rękach niemieckich kilkukrotnie. Ale jaką szkołę wybrać, by nauczyć się oraz wyszlifować naszą wiedzę i umiejętności językowe? Poniżej przedstawiamy naszą propozycję top 5 szkół języków obcych w Gdańsku. Powodzenia. Good Luck. Viel Glück.

Szkoła

Zalety

Ranking

Strona WWW

1. Fluentbe

Fluentbe
 • Lektorzy z całego świata
 • Świetne opinie
 • Przyjazne zasady
95%

2. Ambit Szkoła językowa

ambit logo
 • 17 lat doświadczenia
 • Małe grupy
 • Angielski dla dzieci
89%

3. English Unlimited

eu logo
 • Kursy online
 • Nacisk na komunikację
 • Lokalizacja
85%

4. Szkoła WELL

well logo
 • Kameralne grupy
 • 27 lat doświadczenia
 • Oferta dla dzieci
82%

5. Matsuri

 • Kursy JLPT
 • Języki orientalne
 • Biuro tłumaczeń
82%

Ambit Szkoła językowa

Szkoła Ambit działa na terenie Trójmiasta. W kilku lokalizacjach. Swoje doświadczenie budują od 2002 roku. Centrum Edukacyjne Ambit swoją ofertę kieruje zarówno dla dorosłych, studentów, czy firm. Prowadzą też zajęcia dla najmłodszych. Pierwsze lekcje angielskiego są możliwe od 2. roku życia. Bardzo praktyczne i skoncentrowane na kliencie są możliwości grup. Comfort to zajęcia od 3 do 7 osób. Zajęcia Prestige odbywają się w parach. Solo jak sama nazwa sugeruje prowadzone są indywidualnie.

English Unlimited Szkoła języków obcych

Warto zwrócić uwagę, że szkoła posiada akredytację Kuratorium Oświaty. A wyniki jakie osiąga pod kątem skuteczności nauczania to 15 tys. osób. Wśród plusów szkoły są także lokalizacja oraz nacisk na komunikację, czyli naukę języka praktycznego. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, English Unlimited oferuje kursy online. Szkoła zgarnia liczne nagrody i wyróżnienia.

Szkoła WELL

„Bardzo wysoki poziom nauczania”. Tak komentuje szkołę językową WELL Monika R. A co wyróżnia WELL? W ostatnich latach poszerzyła się także nasza oferta językowa. Oprócz zajęć z j. angielskiego prowadzone są kursy j. hiszpańskiego i j. niemieckiego. Szukacie profesjonalnych zajęć? Kameralnych grup i przyjaznej atmosfery? Szkoła WELL zaprasza właśnie Was.

MATSURI - szkoła języków orientalnych

Nasza uwagę przykuła szkoła MATSURI, która oferuje naukę języków: japońskiego, chińskiego i koreańskiego. Wystarczy spojrzeć na opinie:

„Matsuri to jedna z lepszych szkół w Trójmieście, w której nauczane są języki orientalne. Oferuje ona kształcenie na wszelkich poziomach zaawansowania. Lekcje prowadzone są w sposób profesjonalny. (…) Kadra nauczycielska zapewnia lekcje w miłej atmosferze. Dzięki czemu nauka staje się czymś przyjemnym. Zajęcia wzbogacone są o materiały filmowe, różnorodne opowiadania oraz rozumienie ze słuchu. Myślę, że każdy nowy uczeń nie pożałuje wyboru właśnie tej szkoły” (Klaudia T.)

Maryland - pracownia językowo-dydaktyczna

Jakie opinie ma szkoła Maryland? „Warto posłać dziecko na naukę do tej szkoły. Moja córką po roku nauki jest na innym poziomie znajomości angielskiego. Zajęcia prowadzone z panią Ingą i native speaker Panem Stevem bardzo wiele jej dały. Przekonaliśmy się podczas wizyty u znajomych w Anglii, że córka nie ma oporów, żeby mówić po angielsku. Ma super akcent, rozumie bardzo dużo. tak szkołę Maryland opiniuje Jadwiga Z. W ofercie szkoły znajdziemy kursy głównie dla dzieci i młodzieży. Ale dorośli również znajdą kursy dla siebie. A czy mieliście już okazję brać udział w kursach dla rodzin?