Englishdom

Englishdom to jedna z najciekawszych szkół angielskiego online. Ponad 10 letnie doświadczenie oraz szeroka kadra wykwalifikowanych lektorów, w połączeniu z bardzo mocną technicznie platformą, stanowi doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą nauczyć się angielskiego od podstaw lub też poprawić swoje umiejętności. Możliwość nauki o wybranej porze, z wybranego miejsca na świecie to niewątpliwy atut tej szkoły.

UWAGA!

Szkoła Englishdom zmieniła się obecnie w szkołę AllRight Pro. Zapraszamy do sprawdzenia opinii i cennika AllRight Pro tutaj. 

EnglishdomPodstawowe informacje
Ocena
Logoenglishdom
LokalizacjaSzkoła online
Strona wwwEnglishdom.com
EgzaminyRóżne kursy
CenaOd 58 zł za lekcję

Englishdom Pro szkoła angielskiego online

Platforma do nauki angielskiego online to atut tej szkoły. Dopracowane technicznie narzędzia zapewniają możliwość nauki online z native speakerem oraz uczestnictwo w grupach dyskusyjnych.

Szkoła posiada dużą kadrę nauczycieli, którzy przechodzą wieloetapową rekrutację, zanim rozpoczną zajęcia z uczniami. Do każdego kursu dobierany jest pedagog, który najlepiej pasuje klientowi nie tylko pod względem poziomu, ale także dostępności oraz profilu kursu.

Englishdom Opinie

Szkoła angielskiego Englishdom to nadal nowość na polskim rynku. Ciężko znaleźć opinie na jej temat. Tym bardziej zachęcamy do podzielenia się Waszymi wrażeniami z zajęć w tej szkole w komentarzach.

Tymczasem, przytaczamy kilka komentarzy, które można znaleźć na zagranicznych forach i serwisach, gdyż szkoła od ponad 10 lat działa poza Polską.

Englishdom to doskonała strona do nauki angielskiego i poprawiania umiejętności językowych. Oferuje szeroki zakres lekcji angielskiego oraz zajęć dodatkowych, zbudowanych tak aby pomóć w szybkiej i efektywnej nauce języka.

Recenzja serwisu askmeoffers.

EnglishDom opinie

Englishdom Cennik

Cennik szkoły Englishdom, w przeciwieństwie do kilku innych konkurentów, jest dostępny dla każdego. Cena za godzinę lekcyjną (50 minut zajęć) zaczyna się od 40 złotych. Oczywiście, w zależności od wybranego kursu i intensywności zajęć cena może być wyższa.

Englishdom darmowa lekcja próbna

Englishdom przebija konkurencję w zakresie możliwości darmowego przetestowania szkoły. Oferuje bowiem nie tylko darmową lekcję próbna, ale jeszcze 3 darmowe lekcje po dokonaniu pierwszej wpłaty.

Darmowa lekcja próbna to nie tylko szansa dla klienta na przetestowania szkoły. Daje też możliwość sprawdzenia poziomu ucznia oraz wybrania odpowiedniego kursu. W tym zakresie pomaga osobisty opiekun z ramienia szkoły.

Kursy angielskiego w Englishdom

Szkoła angielskiego Englishdom oferuje szeroki zakres kursów angielskiego. Są to przede wszystkim kursy:

 • angielski dla początkujących
 • angielski dla podróżujących
 • potoczny angielski
 • angielski dla programistów
 • angielski dla firm
 • przygotowania do wybranych egzaminów
Englishdom

Nazwa szkoły: EnglishDom angielski online

Opis: Szkoła online

Autor: Jezykowaszkola.pl

Rodzaj kursu: online

Forma kursu: online

Czas kursu: PT4H

Płatność za kurs: płatny

Cena lekcji od: 45

Waluta: PLN

Szkoła: Englishdom

Logo szkoły:

Opis szkoły

Englishdom to jedna z najnowszych na rynku szkół angielskiego online. Oferuje zajęcia przez internet dla firm, osób indywidualnych oraz przygotowania do różnych egzaminów.

Englishdom to indywidualne lekcje angielskiego online, interaktywne prace domowe oraz kluby konwersacyjne dla wszystkich poziomów.

Szkołę można przetestować dzięki lekcji próbnej.

Overall
4,8
 • Oferta szkoły
 • Kadra lektorów
 • Wielkość grup
 • Cena kursu
Sending
User Review
5 (1 vote)
Comments Rating 5 (4 reviews)

Pros

 • Szeroka kadra
 • 10 lat doświadczenia
 • Przystępne ceny

Cons

 • Niewiele opinii
 • Tylko język angielski

4 comments

 1. Marianna Eunika Reply

  Należę do osób, które nieustannie uczą się angielskiego😅

  Podsumowała, że chcę pracować z korepetytorem indywidualnie.
  Przeglądałam różne platformy do nauki i z polecenia blogerki wybrałam @englishdom_school_pl. Trening odbywa się online, bez zeszytów i książek, indywidualnie z fajnymi kuratorami, jak dotąd najlepsza opcja ze wszystkich, które próbowała do tej pory. Szczególnie miłe jest to, że możesz uczyć się gramatyki, ćwiczyć słówka i ćwiczenia bezpośrednio z aplikacji mobilnej, czyli wszystkiego, czego potrzebujesz do wygodnej nauki języka. Ogólnie z całego serca polecam szkołę języka angielskiego online @englishdom_school_pl

 2. Iga Reply

  Zaangażuj się, nie trać czasu 😉

  Dla osób uczących się angielskiego polecam zasób getclass.io od Englishdom (strona internetowa i aplikacja mobilna) Wiele różnych szkoleń (słownictwo, gramatyka itp.), możliwość pracy z żywym nauczycielem online. Przyjazny interfejs, ciekawe lekcje 🤓 Świetna okazja, aby poprawić swój angielski!

 3. Amelia Reply

  Englishdom to świetny wybór!

  Czy ktoś marzył w dzieciństwie, by potrafić mówić w zupełnie innym języku, który znałoby się tylko ty i twoi przyjaciele? Nie mam wątpliwości, wiele osób doświadczyło słów przeciwnych:) W szkole lubiłam angielski, z dumą opowiadałam dziadkom angielskie rymowanki, marzyłam, że niedługo zacznę rozmawiać z tatą tylko w obcym języku, ale czas mijał i nic się nie zmieniało.
  Po szkole stwierdziłam, że muszę się po prostu wziąć w garść i nauczyć się angielskiego. Próbowałam wielu metod samokształcenia: czytanie, komunikacja online, książki gramatyczne, filmy, darmowe strony internetowe.

  Englishdom pomógł mi wprowadzić mój język na wyższy poziom. W ofercie serwisu znajduje się kilkanaście kursów. Kurs „Przygotowanie do lELTS” obejmuje 30 lekcji na różne tematy. Na każdej lekcji nauczyciel podaje nowy zestaw słówek z możliwością ich przećwiczenia, wygodną część teoretyczną, ciekawe materiały wideo, teksty, rozmówki, testy. Teraz chcę spróbować Conversation Club, który jest 50-minutową lekcją dla grupy 5-7 osób! Jak tylko spróbuję, będę mogła Wam o tym opowiedzieć 🙂

 4. Mikołaj Reply

  Dlatego polecam Englishdom

  Rozpocząłam naukę na platformie do nauczania języka angielskiego englishdom.com. Podoba mi się to, że uczę się indywidualnie z nauczycielem. Dzięki temu można bardziej szczegółowo przejść przez te tematy, które są dla mnie trudne. Dlatego polecam Englishdom))

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sending