EnglishDom

EnglishDom to jedna z najciekawszych szkół angielskiego online. Ponad 10 letnie doświadczenie oraz szeroka kadra wykwalifikowanych lektorów, w połączeniu z bardzo mocną technicznie platformą, stanowi doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą nauczyć się angielskiego od podstaw lub też poprawić swoje umiejętności. Możliwość nauki o wybranej porze, z wybranego miejsca na świecie to niewątpliwy atut tej szkoły.

EnglishDomPodstawowe informacje
Ocena
Logo englishdom
LokalizacjaSzkoła online
Strona wwwEnglishdom.com
EgzaminyRóżne kursy
CenaOd 58 zł za lekcję

Platforma do nauki angielskiego online to atut tej szkoły. Dopracowane technicznie narzędzia zapewniają możliwość nauki online z native speakerem oraz uczestnictwo w grupach dyskusyjnych.

Szkoła posiada dużą kadrę nauczycieli, którzy przechodzą wieloetapową rekrutację, zanim rozpoczną zajęcia z uczniami. Do każdego kursu dobierany jest pedagog, który najlepiej pasuje klientowi nie tylko pod względem poziomu, ale także dostępności oraz profilu kursu.

Englishdom Opinie

Szkoła angielskiego EnglishDom to nadal nowość na polskim rynku. Ciężko znaleźć opinie na jej temat. Tym bardziej zachęcamy do podzielenia się Waszymi wrażeniami z zajęć w tej szkole w komentarzach.

Tymczasem, przytaczamy kilka komentarzy, które można znaleźć na zagranicznych forach i serwisach, gdyż szkoła od ponad 10 lat działa poza Polską.

EnglishDom to doskonała strona do nauki angielskiego i poprawiania umiejętności językowych. Oferuje szeroki zakres lekcji angielskiego oraz zajęć dodatkowych, zbudowanych tak aby pomóć w szybkiej i efektywnej nauce języka.

Recenzja serwisu askmeoffers.

EnglishDom opinie

Englishdom Cennik

Cennik szkoły EnglishDom, w przeciwieństwie do kilku innych konkurentów, jest dostępny dla każdego. Cena za godzinę lekcyjną (50 minut zajęć) zaczyna się od 40 złotych. Oczywiście, w zależności od wybranego kursu i intensywności zajęć cena może być wyższa.

Englishdom darmowa lekcja próbna

EnglishDom przebija konkurencję w zakresie możliwości darmowego przetestowania szkoły. Oferuje bowiem nie tylko darmową lekcję próbna, ale jeszcze 3 darmowe lekcje po dokonaniu pierwszej wpłaty. Darmowa lekcja próbna to nie tylko szansa dla klienta na przetestowania szkoły. Daje też możliwość sprawdzenia poziomu ucznia oraz wybrania odpowiedniego kursu. W tym zakresie pomaga osobisty opiekun z ramienia szkoły.

Kursy angielskiego w EnglishDom

Szkoła angielskiego EnglishDom oferuje szeroki zakres kursów angielskiego. Są to przede wszystkim kursy:

 • angielski dla początkujących
 • angielski dla podróżujących
 • potoczny angielski
 • angielski dla programistów
 • angielski dla firm
 • przygotowania do wybranych egzaminów
EnglishDom

Nazwa: EnglishDom angielski online

Adres: Szkoła online

Logo:

Opis szkoły

EnglishDom to jedna z najnowszych na rynku szkół angielskiego online. Oferuje zajęcia przez internet dla firm, osób indywidualnych oraz przygotowania do różnych egzaminów.

EnglishDom to indywidualne lekcje angielskiego online, interaktywne prace domowe oraz kluby konwersacyjne dla wszystkich poziomów.

Szkołę można przetestować dzięki lekcji próbnej.

Overall
4,8
 • Oferta szkoły
 • Kadra lektorów
 • Wielkość grup
 • Cena kursu
Sending
Ocena użytkownika
5 (1 vote)
Opinie i komentarze 5 (1 review)

Zalety

 • Szeroka kadra
 • 10 lat doświadczenia
 • Przystępne ceny

Wady

 • Niewiele opinii
 • Tylko język angielski

1 Comment

 1. Mikołaj Reply

  Dlatego polecam Englishdom

  Rozpocząłam naukę na platformie do nauczania języka angielskiego englishdom.com. Podoba mi się to, że uczę się indywidualnie z nauczycielem. Dzięki temu można bardziej szczegółowo przejść przez te tematy, które są dla mnie trudne. Dlatego polecam Englishdom))

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sending