GERelis – szkoła językowa

Gerelis opinie. Gerelis to szkoła językowa we Wrocławiu. Szkoła ma dwie specjalizacje: naukę niemieckiego oraz angielskiego. Jest to szkoła „z pomysłem”, prowadzona przez „charyzmatyczną właścicielkę”. Szkoła chwali się tym, że ma świetną lokalizację w centrum miasta oraz nowoczesne sale do nauki. Ma też specjalizację – naukę angielskiego i niemieckiego dla dzieci. Organizuje letnie i zimowe kampy językowe oraz przyjęcia urodzinowe.

Gerelis opinie

Szkoła angielskiego GERelis

Gerelis to dość oryginalna szkoła. Trzeba przyznać, że mało szkół ma tyle śmiałości, aby swoim kursantom nie oferować podręczników. Program nauczania został opracowany przez właścicielkę szkoły. Gerelis stawia na kontakt z „żywym językiem” i zapewnia, że lektorzy oraz native speakerzy kładą nacisk na zdolność komunikowania się, poprawną gramatykę i wymowę. Student powinien dostać to czego potrzebuje. Nie ma się tu do czego przyczepić. 

W dodatku te sale. Nowoczesne i ze specjalnie jonizowanym oraz nawilżanym powietrzem. Ale to nie koniec udogodnień! Szkoła ma na swoim wyposażeniu specjalne lampy, które dezynfekują powietrze. W takich klasach aż przyjemnie się uczyć. Rozumiem, że frekwencja jest zawsze wzorowa, bo studenci mało chorują przy zachowanych tak wysokich normach sanitarnych. To niewątpliwie duży plus szkoły. Choć można to także uważać za pewnego rodzaju minus, bo wiadomo, że płacąc za naukę języka lepiej dowiadywać się o wspaniałych lektorach i sukcesach ich wychowanków, wykwalifikowanej kadrze nauczycieli, a nie o lampach i nawilżaczach. 

Gerelis to nie tylko nauka dla dzieci i obozy językowe

Angielski dla dzieci to z pewnością duży atut szkoły Gerelis. Dzieciom na pewno przydadzą się nowoczesne sale i komfortowe przestrzenie. Ponadto, nie dostaną znienawidzonych podręczników. Wszelkie potrzebne materiały i pomoce naukowe zostaną im rozdane podczas zajęć. Rodzice chwalą sposób nauki języka i na stronie prezentują entuzjastyczne opinie. Możliwość wyjazdów na obozy językowe to dodatkowy atut szkoły. Ta forma nauki jest wyjątkowo skuteczna w przypadku młodzieży, bo pozwala na miłe spędzenie czasu i naukę języka w jednym. Szkoła Gerelis nazywa to letnimi i zimowymi Campami. 

Ale to nie wszystko, co ma w swojej ofercie dla najmłodszych Gerelis. Szkoła zajmuje się również organizowaniem przyjęć urodzinowych i nauką języka angielskiego w otoczeniu… zwierząt. „Mamy psy, koty, króliki, myszoskoczki, ryby, żółwie – a często odwiedzają nas (i czasem zostają na dłużej) także inne zwierzaki!”

GERelis szkoła językowa Wrocław

Nazwa szkoły: GERelis Szkoła Językowa

Opis: Oławska 27-29, 50-123 Wrocław

Logo szkoły:

Opis szkoły

Gerelis opinie

Gerelis to szkoła językowa we Wrocławiu, w której studenci nie potrzebują podręczników do nauki. Sposób na skuteczną naukę to „kontakt z żywym językiem”. Szkoła ma w ofercie kursy angielskiego oraz niemieckiego. W cenie kursu uczniowie otrzymują wszystkie materiały i pomoce dydaktyczne. Pomieszczenia są nowoczesne i nawilżane, tak aby studenci mieli komfort podczas nauki. Co więcej, szkoła posiada specjalistyczne lampy, do dezynfekowania powietrza! 

Overall
2,8
 • Oferta szkoły
 • Kadra lektorów
 • Wielkość grup
 • Cena kursu
Sending
User Review
3,88 (8 votes)
Comments Rating 5 (2 reviews)

Pros

Cons

 • za dużo o jonizowaniu oraz dezynfekcji powietrza, zamiast informacji o nauce
 • trochę gwarno – urodziny dziecięce i zwierzęta, typu myszoskoczki, w szkole

 

2 comments

 1. Alicja Reply

  Jeśli uczyć się języków obcych to tylko w Gerelis. Ukończyłam już trzeci semestr języka angielskiego i jestem bardziej, niż zadowolona. Bardzo mili lektorzy, chętni do pomocy i naprawdę zaangażowani w naukę. Lekcje są prowadzone w ciekawy sposób, nie da się nudzić. Polecam 🙂

 2. Jagoda Reply

  Super szkoła, z niesamowitym.podejsciem do nauki. Zajęcia pół na pół z lektorem polskim i native speakerem to super pomysł. Zrobiłam niesamowite postępu już po 5 miesiącach uczęszczania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sending